Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

czarny garnitur na wesele

Polecane posty

Gość gość

dlaczego nikt nie szanuje pana mlodego,wswzyscy tylko krzycza o zakazie bielej sukienki ,obojetnie jaka by nie byla,ale nikt sie nie przejmuje jak czuje sie pan mlody w czarnym garniturze gdy wiekszosc gosci zaklada czarne garnitury,moj maz po slubie ogladajac zdjecia z wesele az sie poplakal ze zlosci bo na zdjeciach nie bylo widac ktory to pan mlody

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
u nas na zdjęciach było widać który Pan Młody mimo ze był w czarny garniturze tak jak większość panów, może po prostu trzeba było postawić na jakość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to chamstwo ubierac czarny garnitur na wesele,kazdy wie ze ten kolor jest zarezerwowany dla pana mlodego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pan mlody ma g........... do gadki,panne mloda trzeba szanowac i nie ubieras sie na bialo,matka narzeczonego to zaraza zawsze sie wtraca,nawet jak nic nie mowi to sie wtraca bo nic nie mowi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nonsens. Czarny garnitur nie jest zarezerwowany dla pana młodego. Zresztą pan młody nie powinien zakładać aż tak ciemnego koloru. Granat, albo grafit będą bardziej "pogodne" niż mocna czerń. A jak pan młody chce się wyróżnić, to warto pomyśleć o kamizelce, bardzo eleganckim srebrnym krawacie, kwiatku w butonierce itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bo slub i wesele jest dla panny mlodej i jej rodziny a pan mlody ze swoja matka maja g....o do gadania,a rodzina pana mlodego to najlepiej jak da koperty pod kosciolem i spada do domu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a kto zwraca uwage na pana mlodego?trza szanowac panne mloda i nie ubierac bialego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hm, a według mnie to Ty źle patrzysz. Prawda jest taka, że czarny garnitur to klasyk. Każdy mężczyzna ma z swojej szafie czarny garnitur, jest uniwersalny i można go założyć na wiele okazji. A Ty sobie wyobrażasz, że każdy gość poleci po zakup nowego garnituru bo idzie na wesele ? Chyba jesteś niepoważna. Ja uważam, że ta kwestia powinna być w rękach Pana Młodego- skoro wie, że wszyscy ubierają się w czarne garnitury to może przecież wybrać sobie coś innego tak ? Mój mąż kupił sobie na wesele granatowy garnitur, jest piękny i na pewno będzie się odznaczał :) poza tym, bardzo mu pasuje. I tym sposobem unikniemy tego, że zleje się z tłumem wujków, kuzynów i innych mężczyzn :) Ale o tym trzeba pomyśleć wcześniej, a nie oglądając zdjęcia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
poza tym, czarny garnitur u młodego wcale nie prezentuje się rewelacyjnie- chyba, że to smoking to tak. Nigdy nie byłam zwolenniczką czarnych garniturów jak i białych u Pana Młodego. Najlepszym wyjściem jest granat i grafit tak jak ktoś napisał wyżej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a panna mloda najlepiej jak nalozy czarna suknie to nie bedzie sie stresowac bialym kolorem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kupowal ktos z wsa garnitur albo sukienke tutaj www.magdalena.olsztyn.pl ? jestem ciekawa czy warto i czy sa ladne garnitury i sukienki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tu też są fajne garnitury i promocje jakie 499 za zestaw no to jak za darmo. I to polskie garnitury , widzieliście?http://recman24.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość patoklgs
Moim zdaniem taki jest po prostu optymalny i funkcjonalny. Po prostu nie ma takiego problemu, że go mocno zabrudzicie. A nawet jeśli to pranie nie kosztuje 60 zł, tylko 30 zł - przynajmniej tyle płacę z Iron Master w Wawie - z dowozem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość forotoa
Świetne garnitury weselne mają w Vizarro w Toruniu. Sam tam kupowałem garnitur na swoje wesele. Jestem raczej szczupłą osobą i zawsze miałem z tym problem, ale dobrali mi tam idealnie garnitur, i wyglądałem znakomicie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tylko w Paco Lorente. Wysoka jakość materiału gwarantowana ;) No i oczywiście spośród wszystkich czarnych garniturów ten będzie oryginalny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Weselne garnitury to przeicez jasne, że Paco Lorente. Najleepsza jakość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kupiłem ostatnio garnitur u Paco Lorente i jestem bardzo zadowolny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czarne garnitury na każdą okazje to chyba tylko Paco Lorente

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×