Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość gość

Czasem jedna osoba potrafi odmienic nasze zycie..

Polecane posty

Gość gość

Hej. musze sie rozpisac ale moze wy powiecie mi co byscie zrobili na moim miejscu. wiem moja wina sama w to sie wciaglam. ale sluchajcie... kiedys miedzy mna a takim chlopakiem (nazwijmy go B) bylo cos tzn ja chcialam a on nie byl gotowy na zwiazki. bylam w nim zakochana no ale nie udalo sie. kilka miesiecy pozniej spotkalam chlopaka (nazwijmy go G) i jestem z nim 3,5 roku. miedzy nami bylo caly czas cudownie. widze w nim ideal bo nie pije (jak to wiekszosc teraz imprezuje) on nie jest typem takiego imprezowicza, poswieca sie sporcie wiem ze mnie kocha i wogole. ale ostatnio zrobil sie bardzo pewny siebie... poswieca mi malo czasu... zaczelismy sie klucic od stycznia tego roku i tak do dzis. jak chce z nim porozmawiac naprawic to on unika tego bo mowi ze on nie bedzie sie klucuic i ze znow zaczynam. mialam tego dosc chcialam z nim zerwac. wyszlam z kolezankami na piwo a on ze mnie alkoholiczke robi. tak ze roznimy sie od siebie. pare miesiecy temu spotkalam sie z tamtym chlopakiem (B) noi zaczelismy sie tak spotykac (ma dziewczyne) i poszlismy na calosc ktorejs nocy. mielismy wyrzuty sumienia..ze zdradzilismy ich ale jakos nie umiemy z sb zrezygnowac. ostatnio mi mowil ze brakuje mu mnie. nie ukrywam ze tak sie w to wplatalam ze mniej zalezy mi na moim chlopaku bo jakos w tamtym widze wieksze zrozumienie i normalnie mozna pogadac. jakos nie umiemy nic z tym zrobic. nie powiedzialam nic moijemu chlopakowi bo bylby to koniec. a nie chce bo kocham. ale ciagnie mnie do tamtego strasznie... wiem ze zle robie bardzo...nie moge sb tego wybaczyc ale nonstop mysle o tamtym. co byscie zrobili? czy z moim chlopakiem wczesniej bylo cos nie tak.. chyba prez brak zrozumienia z jego strony go zdradzam..(wiem to nie powod) chcialabym byc tez z tamtym ale mojego chlopaka kocham . wiem ze go kocham. co mam zrobicsmutas.gif

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×