Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Czego najbardziej żałujecie w swoim życiu

Polecane posty

Gość gość

i czego się z tego nauczyliście? Trudne doświadczenia chyba najwięcej nas uczą niestety...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wyboru partnera na pierwszy raz (pewnie jak większość kobitek :D)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zzzzzrnnmm
Oj tak, pierwszy raz, totalna katastrofa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ze zranilam osobe, ktora kocham najbardziej na swiecie i pewnie juz nigdy z nia nie bede. Jeszcze niczego sie nie nauczylam, bo ciagle ciezko mi sie z tym pogodzic :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a jak tę osobę zraniłaś? Może i my się czegoś z tego nauczymy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czasem to mam wrażenie, że żałuję całego mojego życia. Odkąd tylko pamiętam wybierałam nie tę drogę którą powinnam. Tylu rzeczy żałuję, że ciężko to zliczyć :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xen
niczego nie będzie żal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
żałuję, że do tej pory ominęło mnie tyle rzeczy, które kształtują człowieka, jakieś głupoty, szaleństwa młodości. Młoda dalej jestem, bardzo młoda, ale już za późno na pewne rzeczy i trochę mi tego żal. Poza tym, trochę żałuję, że wplątałam się w pewną sytuację (faceci...), ale to zaliczę do tych głupot młodości :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
może nie wszystko stracone... ale to ty musisz zrobić krok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no jasne, że nie stracone, stracone to będzie na łożu śmierci... i tego się boję, że będę umierać z przeświadczeniem, że mogłam lepiej wykorzystać swój czas. Powinnam szukać, próbować wielu rzeczy, może nawet sparzyć się raz, dwa, trzy, ale jak się wpada w jakiś dołek to łatwo nie jest z niego wyjść

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja żałuję że poznałem tą wiedźmę czwartą od góry, drugi najgorszy syf w moim życiu... tfu tfu tfu! 😠

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Żałuję, że nie skończyłam studiów zanim wyjechałam. Żałuję, że wybrałam kiedyś źle pomiędzy dwoma chłopakami. Ale chyba najbardziej żałuję, że wszystkie ważne sprawy zdarzyły się w moim życiu parę lat zbyt późno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jakich k***a studiów, chyba j****ej podstawówki :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wyrazy współczucia, że nie skończyłes podstawówki :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja żałuje, że szanowałem kobiety bo przez to nie mogłem znaleźć sobie dziewczyny. Teraz kobiet już nie szanuje i mając dziewczynę inne jeszcze na mnie lecą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaluje zalozenia konta
na roznych portalach spolecznosciowych, strata czasu, jeden gostek sie mnie uj***l i twierdzi ze skoro poznalismy sie na badoo to mamy byc razem (w ogole jestem pierwsza osoba jaka poznal na tym badoo ktora chciala gadac, ja po prostu jestem mila i serdeczna, a on to zle odczytal), poza tym wiele "przyjaciol" nawet dlugotrwalych odrzucilo mnie po spotkaniu w realu, a przez lata mialam zludne uczucie ze ludzie mnie lubia, a tak naprawde to wyglad jest najwazniejszy, skoro cie nie akceptuja pod tym wzgledem w realu to i w necie jest to iluzja zyjac jedynie w realu nie mialam bym zadnych zludzen i bym byla szczesliwsza poza tym zaluje, a to juz z mlodosci, ze bezmyslnie wybralam kierunek studiow ktory mi nic nie dal i nie przykladalam sie do nauki jezykow obcych ani nie skorzystalam z wielu kursow za ktore teraz trzeba placic czasem zaluje ze zaczelam farbowac wlosy, teraz musze to robic stale i na ludziach to robi mylne wrazenie co do mojej osoby, a farbowanie niszczy ze szok jednak czlowiek nie jest jasnowidzem i nie wszystko czego sie zaluje bylo do unikniecia, poza tym splot roznych wydarzen daje rozny efekt, czasem blad wychodzi na dobre, obejrzyjcie sobie film Mr Nobody, o tym ze decyzje tworza wezly dajace tysiace mozliwych skutkow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ciekawy temat...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
niczego nie żałuję, jestem ponad to, jak jest źle, tak źle, że ogarniają mnie wątpliwości- podnoszę twarz do nieba i tam znajduję ukojenie.. spróbujcie tego, to naprawdę działa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ciekawy temat...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Za wcześnie na żałowanie. Dopóki mogę, staram się naprawiać błędy, a nie ich żałować. Wydaje mi się, że żadnego nieodwracalnego, który by mnie prześladował, jeszcze nie popełniłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Żałuje, że nigdy nie zdobyłem się na odwagę żeby Jej powiedzieć co czuje. Niestety nic mnie to nie nauczyło ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tego, ze sporo przytylam, bo bylam slaba psychicznie i zajadałam stres. Kiedys zalowalam tego, co mnie do tego doprowadzilo, teraz juz nie zaluje, bo wyszlo mi to na dobre. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
że nie zrobiłam prawa jazdy,a na kursie nabawiałam się awersji do jeżdżenia:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tego
tego, że uwierzyłam facetowi, że nigdy więcej nie podniesie na mnie ręki, nauczyłam się, że ludzie wcale się nie zmieniają, bo to zawsze w człowieku siedzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wartosciowy charakter
tego ze przyj***l sie do mnie tradzik przez ktory bede chyba cale zycie sam, bo ktora kobieta chcialaby miec takiego chlopaka :( w ogole mam wrazenie ze moje zycie to jedna wielka porazaka a ja sluze tylko do podtrzymywania innych na duchu a sam mam lipe...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tego,że narobiłam długów w zyciu, które teraz musze spłacać tyrając po 230 godzin miesięcznie. cała kasa jaką zarobie idzie na długi i odsetki dla tych zydowskich złodzieji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
żałuję, że kiedy czułam, że to nie to nie skończyłam pewnego związku, który i tak później zakończył sie rozwodem. Ludzie, jak macie wątpliwości przed ślubem to się w to nie pchajcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Żałuję, że dałam tyle uczucia facetowi, który później mnie odrzucił, kiedy nie byłam już potrzebna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aniołek1230
żałuje,ze zdradziłam mojego narzeczonego....i nadal nic o tym nie wie....i tak z tym żyje....mam nadzieje,ze kiedyś to minie.Okropne uczucie:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×