Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość opera mydlanaaaa

czego używacie...żelu pod prysznic czy mydła w kostce???

Polecane posty

Gość opera mydlanaaaa

mój facet nocował u mnie i jest wielce zdziwiony że nie mam mydła w łazience....pyta czym ja się myję bo chyba nie samą wodą....powiedziałam że stoi żel do duschowania...a on na to ze zdecydowanie mydło a nie jakieś szampony:( co wy używacie???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dusigrosz-ka
ZEL POD PRYSZNIC, MYDLO W PLYNIE. pODOBNO AKURAT PREPARATY DO MYCIA MAJA MALE ZNACZENIE BO POZOSTAJA NA SKORZE KILKA SEKUND, PO CZYM ZMYWA SIE JE WODA- OPINIA KOSMETOLOGA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość opera mydlanaaaa
ja jakoś uważam ze mydło to przeżytek....nie wiem sama moze to ja cos myślę nie tak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość syfolindor
po mydle jest skóra trochę szorstka i potrzeba balsamu a po żelu już niczym nie trzeba się smarować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to po co wpuszczasz takiego
wieśniaka do łazienki. I jeszcze się z nim suczyłaś?? hahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Numenor Niniel
Ja żelu, mój mężczyzna szamponu do włosów a mydło w płynie stoi na umywalce żeby było czym dłonie w ciągu dnia umyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do syfolidor
i po zelu moze byc sucha, zalezy czego sie uzywa dokladnie i jaka skora. ja uzywam teraz zeli ale bardzo lubie jakies naturane mydelka z olejami w skladzie, to super wplywa na skore

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do syfolidor
i ja po zelu musze sie tak samo smarowac roznymi mazdilami jak po mydle :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cfgfgghggg
Ja kupuje ,,rodzinny'' żel pod prysznic w 500ml opakowaniu dla wszystkich lub mydło w płynie z pompką- soraya,luksja itp..Kostke mydła mam ale tylko osobistą! Najczęsciej Dove albo mydło dla dzieci.Ostatnio też kupiłam sobie mydlo z oriflame o zapachu malin i mięty-super zapach!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magdalen123431
dla męża żel biały jeleń, dla mnie i córki różne żele, na umywalce stoi mydło wpłynie i kostka Dove, którą myje twarz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cfgfgghggg
Ja mam dziwna skórę- zimą,jesienią a nawet wiosną mam sucha skorę,swędzi mnie okropnie -a latem jest w miarę ok.Ale nawet latem jak umyję się zwykłym ,marketowym zele to uzyję balsamu z apteki bo te zwykłe mają SLS i wymywają te lipidy skórne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uzywanie jakiegos specyfiku do mycia ciala zalezy tez od tego jaka mamy wode, ja mam takie zdania mieszkalam w uk 2 lata i nie mialam problemu ze skora w ogole zadnego pozniej mieszkalam w poznaniu poltora roku i od poczatku skora zaczela mi z twarzy schodzic, jak po dosyc mocnym opalaniu jak skora schodzi to wystarczy twarz przejechac reka i skora "sie sypie" takie jakby okruszki male pozniej szyja, dekold, brzuch, biodra! cala skora ze mnie schodzila po pol roku to ustalo wrocilam do uk i skora w normie bylam niedawno w warszawie na tydzien i tam to tragedia, woda nie byla normalna a taka jakby z mydlinami juz po 2minutach pod prysznicem mialam juz taka skore jakbym siedziala godzine w goracej wodzie, tak skora sie marszczyla do tej pory mam problem ze skora bo pomiedzy palcami u rak mam strasznie wysuszona skore, tez mi schodzi a wczesniej tego nie mialam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość allegra_1604
nie lubię mydeł w kostce, bardzo wysuszają mi skórę. Używam zeli pod prysznic, ostatnio od BAth & Body Works, zaopatruję się w nie w Galerii Mokotów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tygrysek xxxx
tego i tego. to zalezy co akurat jest w wc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tygrysek xxxx
moim ulubionym żelem pod prysznic jest Adidas a mydłem pollena konwaliowa oraz bambino

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ssasha0
Od kiedy Bath&Body Works jest w Polsce??, i zdecydowanie żelu, nie cierpię mydeł w kostce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oj tammmm
ja żel pod prysznic a mój maż musi mieć mydło w kostce. Nawet jak mu kupie żel dla facetów to i tak musi umyć się mydłem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CzekoTubka
ja uzywam żelu, mój tez ale w lazience mamy tez mydlo w plynie zeby raczki w ciagu dnia mozna bylo czyms umyc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jdyftgvu
bath and body works to droga beznadzieja, nie polecam :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ggdsfgfs
nie znoszę żeli- czuję się nie umyta- może taki film odpowiada osobom z sucha skóra, ale ja nie znoszę. używam raczej droższych mydeł na naturalnych składnikach, ale wole nawet mydło za zł niż zel za 5 dych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jdyftgvu
no co ty mowisz, jaki film? wlasnie zele wysuszaja skore w wiekszosci! tez sie po nich czuje niedomyta i wole mydelka, te naturalne tez uzywam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mydła w kostce nie używam od jakiś 10 lat albo i dawniej płyn do kąpieli, żel pod prysznic, mydło w płynie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ggdsfgfs
FILM-zostawiają nieprzyjemną warstwę w moim odczuciu, trudno je spłukać tak żeby nic nie było na skórze, nie zostawiają takiego uczucia czystosci jak mydło. zresztą dostaję pryszczy na ciele po żelach- najlepszy dowód, że cos na skórze zalega i że nie oddycha. normalnie nie mam takiego problemu i ładną zdrowa skórę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość komixa
właśnie mydła mają okropne ph dla skóry i żele są lepsze. ja po mydle w kostce czuję że mam strasznie sucha skórę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość komixa
jdyftgvu jakie drogie? 20-30 zł za balsam to standard!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 20-30 to standard za balsam
ale nie tej jakosci, za balsam o dokladnie takim samym skladzie, tylko moze odrobine mniej kuszacym zapachu, w sklepie placisz ponizej 10 zl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ssasha0
20/ 30 zł to moim zdaniem nie jest drogo zależy tez oczywiście od wielkości ale co wy chcecie balsam za 5 kupić no ludzie daj cie spokój

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×