Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość MalinkA1232

Czekające na pozytywny test ciążowy 2014

Polecane posty

Gość MalinkA1232

Cześć, pierwszy raz weszłam na forum i postanowiłam założyć temat dla tych co od tego roku czekają na pozytywny test. Chciałabym zajść w ciąże.. jest to mój 1 cykl starań. Ostatni okres miałam 24grudnia, cykle mam 32dniowe. Do stosunku z mężem doszło 4, 6 i 10 stycznia. Kolejny okres powinnam dostać 25. Myślicie że mogło się udać ?? :) Dodam jeszcze ze od wtorku robiłam testy owulacyjne tak z ciekawości bo wiem ze po pierwszym dodatnim nie powinno się ich robić. Wiec od wt do piątku wychodziła kreska testowa mocniejsza a w sobotę i dzisiaj już taka bladziutka. Na razie nie mam objawów i nie chce się nic doszukiwać bo jest za wcześnie o wiele.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mogło się udać :) powodzenia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beatka26
hej ja w tym roku tez chce zobaczyc na tescie 2 kreseczki mozna powiedziec ze to moj 2 cykl stran bo 4 poprzednie byly bez owulacji dopiero teraz ja mam po dobrze dobranej dawce leku. Umnie dzis 17 dc i nadal z mezem sie staramy cykle mam ok 30 dniowe wiec testowanie obstawiam na 26-27 stycznia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MalinkA1232
A ile dni przed okresem można robić test z krwi wie ktoś?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MalinkA1232
beatka 26 na pewno nam się uda mam nadzieje ze już w tym miesiącu :) U mnie dzisiaj 20dc, do okresu jeszcze 12 dni. Najgorszy jest to czekanie ale mam nadzieje ze @ nie przyjdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość laurkachmurka
Hey;) ja też miałam ostatnią @ 24.12.2013r cykle co 28 dni, wszystkie dni płodne zaliczone ;) ,z ciekawości robiłam dziś test ale negatywny wiem ze za wcześnie jezcze ale tak chciałam spróbować, okres około 21 .01.2014 zobaczymy czy będzie, narazie od wczoraj bolą mnie piersi ale to moze też przed @

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość laurkachmurka
a powiedzcie mi gdyby sie udalo to kiedy mniej więcej wyszedł by termin? bo na wrześniówkach piszą teraz dziewczyny które w tym momencie są w 5,6tygosniu , więc chyba paździenrik by wypadł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MalinkA1232
laurkachmurka o to widze ze tez podobne nam wychodzi. Mnie tez piersi trochę bola ale to rownie dobrze może być przed okresem. Ja niestety nie miałam możliwości w każdy :p u mnie była sobota, poniedziałek i piątek..trochę taka przerwa ale mam nadzieje ze się uda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MalinkA1232
Hm a to jest tak ze tygodnie się liczy od ostatniej @ chyba? Czyli teoretycznie u na s3 tydzień by był. wiedz wychodzi koniec września lub już październik.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beatka26
ja w dniach plodnych prawie codziennie lub co drugi dzien , no ale zobaczymy narazie jedyne co zauwazylam to duzo bialego sluzu dzis , ale to moze byc te zten plodny jeszcze ,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość laurkachmurka
strasznie jestem ciekawa, stwierdziłam ze kiedy jak nie teraz jesteśmy małżeństwem od 2 lkat zawsze odkładane bo coś ważniejsze,mieliśmy zacząć starania w lutym ale w sumie miesiąc w tą czy w tą:P choć w wakacje dużo imprez się szykuje bo 4 wesela ale teraz tyle pięknych sukienek ciążowych:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość laurkachmurka
jedyne co to te piersi bolące ale tak jak pisałam przed @ też tak jest i strasznie dziwny posmak w ustach od kilku dni niewiem z jakiego powodu kurde,ale denerwuje mnie strasznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MalinkA1232
Ja się nie doszukuje objawów nie chce się potem rozczarować jak sobie wkręcę ;p laurkachmurka Ale wiesz wesela mina nawet się nie obejrzysz jak szybko, a maluszek będzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość milenosa
Hej! To był mój drugi cykl starań. Nie mam prawego jajowodu więc sprawa utrudniona.. Niestety cykl stracony, bo wredota przyszła.. Także powodzenia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość laurkachmurka
no dokładnie;) życie pokaże jak będzie ale chciałabym się cieszyć kazdy dniem ciąży pracować przynajmniej do 7 miesiąca ;) a ogólnie między nami marzą mi się bliźniaki ojjj trasznie;) to byłobaby cudowna wiaodmość. a powiedzcie mi jeszcze jakby sie udąło teraz to kiedy najlepiej iść do lekarza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MalinkA1232
Mysle ze trochę raczej odczekać bo usg nic jeszcze w terminie @ nie pokaze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość laurkachmurka
wiem właśnie tylko niewiem ile , bo do lekarza do którego chce isc trzeba czekac 3,4 tygodnie więc musze to wczesniej zaplanować i się zarejstrować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MalinkA1232
Kolo 2 tygodni?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MalinkA1232
No chyba ze sa jakies objawy niepokojące..plamienie itp. tak mi się wydaje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość laurkachmurka
tak bym chciała żeby ię udało:) i wam też tego zycze:) a imiona wybrane ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MalinkA1232
I wzajemnie ;) oby nam się wszystkim udało jak najszybciej A u nas nie do końca a u Ciebie wybrane? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość laurkachmurka
Hania,Laura,Milena o dziewczynki a chłopczyk hmm trudna sprawa;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość esmmirelkaaa
hey. też staramy się poierwszy cykl,miałam @ pod koniec grudnia, lubie choidzc do solarium zastanawiam sie czy jeszcze mogę iść w tym tygodniu czy moze juz sobie odpuscic???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MalinkA1232
laurkachmurka ładne imiona :) mi się jeszcze Julia i Zuzia podoba ;) a dla chłopca hmm sama nie wiem będę myslec jak będę w ciązy ;) ;p esmmirelkaaa niestety ja nie chodze do solarium wiec nie wiem jak wpływa to na poczatku ciązy, ale masz ja jeszcze nie potwierdzona wiec ciężko doradzić. ale w ciąży nie można się opalac (brzucha przynajmniej nie nagrzewać)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość laurkachmurka
Zuzie i Julki mam w rodzi nie więc opada;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość laurkachmurka
Malinka a ile masz lat? długo po ślubie? brałaś jakieś anty czy coś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! Co do solarium ja chodziłam w ciąży nie wiedząc o jej istnieniu i na szczęście nic się nie stało . Jak się okazało byłam wysoce w ciąży 3mies i miałam normalną miesiączkę :) Co było wielkim zdziwieniem :D Teraz 2 lata staram się o kolejne dziecko bez efektów, tyle że stosowałam anty ...przez 3 ponad lata.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość laurkachmurka
podobno anty teraz juz tak nie działają jak kiedys, ale to zależne od organizmu jedna po 20 latach odtsawi i po miesiącu jest w ciązy a druga bierze rok tylko a stara sie kilka lat, więc czesto to przypadek porpostu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
laurkachmurka 25 :) 1,5roku po. Nie nigdy nie bralm anty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MalinkA1232
to ja pisałam jak cos ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×