Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zniesmaczony troszkę

Czemu 40 letnie kobiety uwazaja ,że wygladaja młodziej??

Polecane posty

Gość zniesmaczony troszkę

Czemu 40 letnie kobiety uwazaja ,że wygladaja młodziej??Wszystkie ,ale to prawie wszytkie tak twierdza a prawda jest taka drogie panie ,że widać po was wiek i czasami nawet wiecje niz 40 lat .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
odrazu widać że nie znasz żadnej 40 letniej kobiety..albo same głupie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taaaaak ... ...
mam 40. wczoraj grałam na kurniku, a mam tam wklejone aktualne zdjecie... dwudziestolatek dawał mi 23 lata :D, :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taaaaak
wysmarowałam sie krowim łajnem na znak czasu i zmarszczek .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość greetij
Zgadzam sie w 100%!! Jak tylko ktos otworzy watek typu: ludzie daja mi mniej lat, od razu sfrustrowane 30l/40latki pisza jak to nie sprzedaja im papierosow w sklepie bez dowodu(przeciez nawet dzieci nie prosza o dowod!!!) i jak wygladaja na 20stki. Sama mam 22lata i troche mnie to smieszy, ze jakas kobieta po 40stce twierdzi, ze wyglada tak jak ja:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawie 40 letnia kobieta
Autorze - masz rację! Czasu nie można oszukac, Jeśli nawet szczupła sylwetka,młodzieżowy strój to jednak po rysach twarzy widac nasz wiek Smutne,ale prawdziwe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość greetij
znam 40letnie kobiety, ktore naprawde swietnie wygladaja, dbaja o siebie, nie maja nawet wielu zmarszczek, ale przeciez to nie zmarszki determinuja nasz wiek, tylko wyraz twarzy, spojrzenie itp. Takze 40letnia kobieta moze super wygladac, ale nie na 20stke...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawie 40 letnia kobieta
to ja rzucam palenie!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawie 40 letnia kobieta
masz rację greetij - można nie miec zmarszczek,ale rysy twarzy kobiety starszej są dużo poważniejsze,bardziej ostre niż młodej kobiety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gjajajja
A ja znam 20-tki które wyglądają jak późne trzydziestki, grube, zapuszczone, z wyrazem niechęci do siebie i świata na twarzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiek widac nie tylko
Po rysach twarzy czy znarszczkach.Widać po sposobie bycia ,chodzie ,postawie itd. Smiesza mnie te wszystkie 40 letnie malolaty :) ,które ciagle uważaja ,że wyglądaja lepiej od 20 latki tylko dlatego ,że 20 latka np. jest otyła co dodaje jej np. lat . I te wszystkie Panie ,ktore biora sie za chlopców udajace ich rówieśnice . Drogie PANIE widać wasz wiek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam powyżej 40 lat i co
jak czytam ,,40-stoletnia starsza kobieta......." to krew mnie zalewa! Autorko i inni piszacy tutaj, zauważcie, że z każdym dniem stajecie się starsi i wciąż przybywa Wam zmarszczek i siwych włosków. Niestety! Wszyscy jednak zapominaja o jedynej słusznej prawdzie, że wiek nie jest wypisany na licu czy w metryce a w człowieczej duszy. Tego Wam życzy kobieta po 40-stce ale wciąz z uśmiechem i radością życia, której nawet nastolatki nie mają. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawie 40 letnia kobieta
to czywiste,ze tusza dodaje wieku, ale między szczupłą 20 latką a szczupła 40 latką też jest różnica:) Ja może wyglądam kilka lat młodziej niż metryka wsakzuje,ale nie kilkanaście!!:) Bo to zalezy od tego - jak się dba tak się ma, ale bez przesady:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiek widac nie tylko
Autor topicku "zniesmaczony troszkę" Nie pisał ,ze to są starsze czy stare kobiety .Tylko czemu wszyskie 40 stki uważają ,że wygladają dużo młodziej??? A prawda jest tak drogie Panie ,że wyglądacie jak kobiety 40 letnie a to ,że ktoś mówi inaczej czasami zwykła grzeczność .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mieć 40 lat to super
ja sie nie gniewam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mieć 40 lat to super
ale faceci 40 stolatkowie też maja wiek zapisany na swej twarzy:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawie 40 letnia kobieta
to ja nie należe do tych wszystkich:) oceniam sie krytycznie i obiektywnie i daje tu wyraz temu,że autor nie ma racji uważając ,"wszystkie kobiety uznają siebie za młodziutkie"..:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiek widac nie tylko
I jeszcze jedno drogie Panie niech inny lepiej odejma te klika lat zamiast samej z siebie robić pośmiewisko i udawać ,że ma się 20 pare lat to nie ładnie feeee.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Faceci zawsze zapominają że
maja już pewien wiek i zazwyczaj poszukują bardzo młodej kobiety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość greetij
prawie 40letnia kobietka, tak trzymaj!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Faceci zawsze zapominają że
faceci zawsze sądzą, że wyglądają super, a prawda jest niestety inna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiek widac nie tylko
I własnie wiec teraz 40 letni łysiejący facet z brzuszkiem ubrany na sportowo i mloda 20 wyglaga śmiesznie . Tak samo jak 40 letnia kobieta .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawie 40 letnia kobieta
ale tu temat o kobietach a nie o facetach 40 letnich:) tak 3mam greetij :) Mam córkę 21 lat,więc jak bym mogła o sobie mówic,że wygladam tak,jak ona - to nonsens:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość młodzi lubia ćwiczyc na staryc
starych babach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czy naprawde nia ma 40,letnich kobiet które wygladaja na 40 lat..co za bzdury tu piszecie..to że paru sfrustrowanym czterdziestkom potrzeba wmawiania sobie że wyglądają młodziej to ich sprawa..ja mam 40..wygladam na 40 i śiwetnie sie z tym czuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja tez nie
a jaki jest zamysł tego topiku? Drogi autorze jesli kobirta 40 uwaza , że wyglada młodziej to jej sprawa...nie twoja. Co Ci do tego? Są gorsze zbrodnie na świecie. Bardzo łatwo ocenia sie z pozycji 20 parolatka wiek dojrzały, może przestań oceniać , poczekaj az bedziesz miał 40 lat i wtety....:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miloszkaja
MNie smieszy jak kobieta ujmuje sobie lat a wyglada naprawde na 40 lub nawet na wiecej.to dopiero jest zabawne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a mnie smieszy jak
22 latka wyglada jak 30 tka:p (dodam że szczupła)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×