Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Chciałbym wartościową

Czemu dzisiaj tyle singielek uprawia seks bez związku?

Polecane posty

Gość Chciałbym wartościową

Nie możecie poczekać z tym na swojego ukochanego, tylko wolicie zapisywać w niechlubny sposób swoją kartę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moher.... A co cie to obchodzi co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Chciałbym wartościową
Bo zależy mi na porządnej dziewczynie, a nie takiej która potrafi tylko błędy popełniać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A po co z tym czekać? Życie jest za krótkie, żeby odmawiać sobie takich przyjemności.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A dlaczego kobiety maja sobie odmawiac przyjemnosci (tak, glaby, seks to przyjemnosc), a faceci moga ****** ile wlezie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Chciałbym wartościową
Jasne, że to sprawa tych dziewczyn, ale ja mam prawo wybrać odpowiednią dla siebie. A nie odpowiada mi taka, która miała 10 partnerów seksualnych albo uprawiała seks bez związku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Chciałbym wartościową
Jak spotykam się z singielką, to wolę zakładać że ona jest teraz abstynentką, a dzień przed randką ze mną spała z jakimś kolegą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chciałbym wartościową dziś Bo zależy mi na porządnej dziewczynie, a nie takiej która potrafi tylko błędy popełniać. -0 tylko błędy? a jeśli to kobieta, która nie popełnia żadnych innych błędów? np. mnoży bezbłędnie 3 cyfrowe liczby? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To sobie znajdz jakas cnotke niewydymke, co seks to tylko pod koldra i przy zgaszonym swietle, kto Ci broni? Jakos nikt nie pisze o facetach, ze czemu oni seks bez zobowiazan uprawiaja, a jak dziewczyna ma ochote to juz wieeelka tragedia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Chciałbym wartościową
A można przestać ironizować? Kto powiedział, że dziewczyna uprawiająca seks tylko w związku uznaje seks tylko pod kołdrą? P.S. Uważam, że kobiety uprawiające seks bez związku i mające za sobą wielu partnerów są dobre dla babiarzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a z wibratorem to się liczy jako niezobowiązujący czy zobowiązujący ? (trzeba dokupować baterie, myć i starcza na kilka miesięcy albo lat czyli prawie jak związek!)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lenka44
Uprawia seks bez zwiazku bo sa tego modelu nauczone z mediow ktore programuja nasz mlodziez i daja im taki wzorzec zachowania. Zobacz sobie warsaw shore, czy jakiekolwiek gowno na mtv. Wszedzie sex bez zobowiazan Dobre rozkminy na tego typu tematy są na hejtuje.com Ogólnie też fakty, na temat których się na codzien nie mówi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Chciałbym wartościową
Poważna sprawa, a Ty raczysz z niej kpić. Dlaczego facet, który miał np. 1 partnerkę ma się brać za taką, która partnerów miała 10?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No to sobie znajdz taka jaka Ci odpowiada i daj innym zyc tak jak chca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Chciałbym wartościową
Ale nie mogę jej poznać, zawsze coś wychodzi nie tak, boję się że będę musiał się stać bardziej "tolerancyjnym" w tej materii, bo inaczej nie będę mógł być szczęśliwy. :O I jak tu być zgodnym ze swoimi zasadami. :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Idz miec bol dupy gdzie indziej, pierdolo saska. Nie dziwota ze baby nie masz jak sie tak uzalasz nad soba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chcialbym wartosciowa
nie uzalam sie nad soba, po prostu boli mnie ze tyle fajnych dziewczyn ma za soba rozne "akcje".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A czemu jeszcze debilu nie wziąłeś sobie żadnej dziewicy tylko wypisujesz te same teksty od ponad 10 lat? Straszna doopa z ciebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ej jesteś katolokiem, katolicy nie uznaja seksu przed slubem bo dla nich to grzech.:-):-) Więc w kościele napewo koggos znajdziesz.:-);-) Przeciez ta co 2 nie ma meza:-):-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tam*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chcialbym wartosciowa
nie szukam katoliczki, czy dziewicy, nie czekam tez do slubu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Możemy, tylko po co. Wystarczająco długo czekałam na ukochanego ale się nie zjawił :) ale zakochał się we mnie facet od sexu bez związku a ja w nim :P więc polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie szukam katoliczki, czy dziewicy, nie czekam tez do slubu vvvvvvvvvvv Czyli nie przeszkadzałoby ci, gdyby uprawiała seks bez związku, ale z tobą? Wiedziałem, że za tym wszystkim kryje się jakaś gigantyczna hipokryzja. I takie coś jak ty ośmiela sie kogoś potępiać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
autor po prostu nie spotkal sie w swoim zyciu z taka sytuacja jeszcze, by chciec utrzymać taki kontakt... ;) smutne troche, że niektórzy będą na siebie chuchać całe życie :D potem i tak obrócą się w proch i gunwo im z tej wielkiej "czystości" zostanie :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dzisiejsze kbiety maja kurewska nature dlatego tez tak nalezy je traktowac. Dzis dziwki sa bardziej porzadne niz ta normalna kobieta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czemu dzisiaj tyle singielek uprawia seks bez związku? x Temu, że tylu facetów dzisiaj nadaje się wyłącznie do seksu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A czemu jeszcze debilu nie wziąłeś sobie żadnej dziewicy tylko wypisujesz te same teksty od ponad 10 lat? Straszna doopa z ciebie. v Bo to baba pisze :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bo to wszystko przez telegonie obejzyjcie 2 strona rewolucji seksualnej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dobrze, ze nie dysponujesz damskimi tylkami wszystkimi, jeszcze mamy wolny kraj i mozna uprawiac seks z kims sie chce , zreszta ty najprawdopodobniej zachamowan zadnych nie masz;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ta autor tematu 1234
oczekuje od partnerki tego, czego oczkuje od samego siebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×