Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Czemu mam tak mało Benefitów?

Polecane posty

Gość gość

Z wszystkich moich benefitów na dziecko mam ledwo 997 funtów.Natomiast moja kolzeanka ma już 1450. Nasi mężowie pracują w tej samej firmie,na tych samych zasadach.Czyly obie jesteśmy w takiej samej sytuacji,a nie mam pojęcia czemu ona dostała więcej niż ja :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
może ma więcej dzieci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie.Obie mamy po jednym. Jej dzidzia ma 4 miesiące,moje 6 miesięcy.Ona tez tego nie rozumie,czemu tak.Obie spodziewałyśmy się takich samych pieniędzy.Jestesmy przyjaciółkami,poznałysmy się jeszcze w Polsce,nigdy nie mialysmy tajemnic,wiec jakby nakłamała we wnioskach to by mi o tym powiedziała,ale razem wypełniałysmy wnioski....no zachodzę w głowe :-p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
na miesiąc??/ nie, no chyba na rok??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na miesiąc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I mówisz że to mało??!! na głowę upadłas? jak moje dziecko miało poniżej roczku, dostawaliśmy może max 400 miesięcznie. i uważalam że to bardzo dużo. to było 3 lata temu.teraz na dziecko dostaję ok 230 miesiecznie, ale tylko dlatego, że płacę sporo za prywatne przedszkole.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w okrsie gdy dziecko mialo powyzej roku ale nie chodzilo jeszcze do prywtnego przedzszkola, dostawalismy jakos 120-140 f na miesiąc. Ty chyba w ogóle nie pracujesz czy jednak dostajesz maternity pay? A Twój mąż pracuje pewnie za minimum i to max 30 godzin tygodniowo? żałośni beneficiarze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
na szczęście już niedługo to się skończy - zacznijcie pakować walizeczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
400 f to bardzo duzo ha ha ha chyba jak sobie na zlotowki przeliczysz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moj tata pracowal za granica i dostawał na mnie około 200f, na młodsze dzieci jest jeszcze mniej. Przy wyrównaniu wychodziło cos okolo 1000f.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mąż pracuje 48 godzin tygodniowo.Ja nie pracuje,no bo jak skoro mam dziecko.Maternity również mam do tego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja za counsilowski dom (piękny, 3 bed) płacę 300 funtów a wynajęcie takiego samego od landlorda kosztuje 1400 - to już jestem 1100 do przodu i na dwójkę dzieci dostaję tygodniowo 280 (1120/mies) czyli razem do kupy dostaję miesięcznie 2220 funtów benefitów - autorko - i tak mało z koleżanką dostajecie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja z mężem też mamy domek z councilu,z tym,że dajemy za niego 345 plus rachunki,ale nie biore pod uwagę tego,że "oszczędzam" na councilu tysiaka.To twoim tokiem myslenia w takim razie mam 1997.To nie wiele mi do ciebie brakuje :-p Ale nie o to mi chodziło zakładając ten temat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
400 funtów benefitów to DUŻO. dla normalnego człowieka. dla beneficiarza to i 1000 / mies będzie mało, wciąż wam mało :O żałosne :O nieroby / oszuści

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja z mężem też mamy domek z councilu,z tym,że dajemy za niego 345 plus rachunki,ale nie biore pod uwagę tego,że "oszczędzam" na councilu tysiaka.To twoim tokiem myslenia w takim razie mam 1997.To nie wiele mi do ciebie brakuje jezyk.gif Ale nie o to mi chodziło zakładając ten temat xxx a ja licząc takim tokiem jak wy razem z zaoszczędzoną kwotą za rent mam 2850 - wygrałam!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W przyszlym roku sie okaze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No i dobrze,cieszmy się z naszych benefitów. A Ty koleżanko co WYGRAŁA to dobrze,bo beneficików nigdy nie za dużo,ale Twoje wygrywanie nadal się nie ma nic do mojego tematu.Także Pani już podziękujemy :-p :-) Możesz mieć nawet i 5 tysięcy i mnie to nie obchodzi,bo chodzilo mi o to,że tez chce te 1450 jak moja kolezanka i mi wystarczy ,a nie marne 997

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no to donieś na koleżankę do Revenue, bo pewnie coś zataiła, albo skłamała i to jest powód, że dostaje więcej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ta,na przyjaciółke doniosę? W życiu.Kombinuje jak tu zrobić żeby też mieć tyle,a nie donosic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kłamiesz. Ńikt nie dostaje obecńie wiecej niz 500f na miesiąc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja dostaje na 2 dzieci cos około 145 ctc i 34 chb /tyg. ale jako samotna matka. I housing benefit 190 tyg. To wszystko co dostaje . A zarabiam 1000f wiec juz working tax credit nie dostaje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
02:07 Jak kłamię? Jakie 500? Co Ty gadasz? Jak samo Maternity to jest 600 funtów już.Plus child tax credit,child benefit.Plus bony na darmowe mleko .Ojojoj chyba coś Ci się pomieszało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Aha,zapomiałam do tych 997 doliczyć tych bonów na mleko czyli 997 plus bony to daje 1021 funciaków ledwo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej. Mam pytanie do pan ktore pracowały i urodziły dziecko. Jestem w ciaży pracuje na pełen etat. Ale martwi mnie maternity leave. Z tego co rozumiem to przez 6 tygodni jest zaplacone 90% mojich zarobkow a nastepne 33 tygodnie to 138 funtów tygodniowo? Jakos nie moge sobie zycia wyobrazic za te 138 f tygodniowo:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do gościa w ciąży z postu powyżej: zaaplikuj od razu po porodzie o child tax credit, w pierwszym roku życia dziecka jest dość wysokie. ja o ile pamiętam ,bo było to 6 lat temu, dostawałam pierwsze pół roku jakoś 300 f / miesięcznie. i chilb benefit, ktore jest dla każdego, jakos 83 f miesiecznie teraz na dziecko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość exdebill_rzuca okiem
to chyba jakies prowo jest:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a niby dlaczego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale ze takie nieudaczniary zyciowe potrafia jeszcze korzystac z netu, a to ciekawostka. Dobrze ze taka patologia wyjechala z Polski, oby tylko nie wrocila niedlugo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nieudaczniary? wiesz jaki trzeba mieś łeb i jak się nakombinować żeby wyrywać po 2,5 tys benefitów miesięcznie? nieudaczniary to z podkulonym ogonem codziennie do roboty zapieprzają!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A co to za sztuka sobie dzieci narobić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×