Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

czemu polska opieka medyczna to kpina ???

Polecane posty

Gość gość

up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
KIKO Milano   4,45 opinii z Google Drogeria, Wrocław, Polska Adres: plac Grunwaldzki 22, 50-363 Wrocław Godziny otwarcia: Dzisiaj otwarte · 09:00–21:00 Telefon: 71 780 69 71 Zaproponuj zmianę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bo polacy nie sa w stanie wziac spraw w swoje rece i instytucja ta wie, ze mozna z nimi robic co sie chce i dobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czekałka
ja już dawno nie korzystam z państwowej służby zdrowia, od jakiegoś czasu moja rodzina ma wykupiony pakiet medyczny w Lux Medzie i jesteśmy zadowolen, nie narzekamy bez rpoblemu mozemy iśc na wizytę, praktycznie z dnia na dzięń mozńa dostać się do wybranego lakarza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niestety z naszą państwową opieką dobrze nie jest i powiedzmy sobie prawdę, że jak chcesz się wyleczyć to bez pieniędzy ani rusz. W państwówkach na łapówki albo i tak wspieranie się prywatnymi wizytami. Dlatego kiedy moja mama zachorowała na raka od razu uderzyliśmy do prywatnego szpitala na Elbląskiej. Od razu widać konkretne podejście do pacjenta, dedykowaną opiekę pielęgniarek i lekarza, który prowadzi chorego od samego początku i się nie zmienia, zna temat bardzo dobrze. A o komforcie już nie muszę wspominać, bo to wiadomo, że jak płacisz masz wiele więcej. Na zdrowiu nie oszczędzamy, bo mamy tylko jedno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×