Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Czemu przeciwnicy MLM to takie tępaki ?

Polecane posty

Gość gość

Jak mozna nie pojmowac tak prostego biznesu jakim jest MLM. Te buraki ciagle powtarzaja, ze to piramida finansowa, oszusci i naciagacze, a na szkoleniach piorą mozgi ludziom. Mamy 21 wiek, ludzie wydawac by sie moglo sa inteligentni a wchodzisz na forum i ludzie takie bzdury wypisuja podwazajac nawet oczywiste fakty. Eh smutne to wszystko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bo mlmki to banda wykorzystywanych idiotów :D w 21 wieku :) i na takim poziomie trzeba z nimi gadać :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
brawa dla pierwszego buraka. ktos sie musial odezwac i to akurat w ten sposob hahaha. Czekam na nastepnych expertow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rafał Ruszkiewicz
Dlatego, że nie rozumieją tego, że aby zarabiać, muszą zarabiać na innych ludziach. Dlatego ludzie są źródłem dochodu innych ludzi. A to jak sprzedają to już sprawa etyki każdego sprzedawcy z osobna. Nie rozumieją, że tam gdzie jest hierarchia to tam jest struktura piramidy, np: Piekarnia, Elektrownia i wszystkie firmy jakiekolwiek istnieją. Nie rozumieją tego, że nigdy nie będzie tak, że wszyscy zarabiają tyle samo z samego tego powodu, że są hierarchie. A im wyżej w hierarchii tym jest mniej ludzi, którzy zarabiają coraz więcej a im niżej tym jest więcej ludzi, którzy zarabiają mniej. W MLM jedyną różnicą jest to, że jak ten pod spodem nie zarabia, to ten na górze też nie zarabia. Dlatego w interesie tej osoby wyżej jest aby ta osoba niżej zaczęła zarabiać. No i nie rozumieją, że pieniądze idą od dołu ku górze. Świadczy o tym struktura piramidy i hierarchia. W MLM Trzeba Się Uczuć Marketingu I Sprzedaży. To jest niestety zawód dla ludzi z stalowymi nerwami. Dla waszej wiadomości nie wymyśliłem sobie tych zasad. One funkcjonują od bardzo bardzo bardzo dawna i nikt nie ma na nie wpływu, np: Nikt Nie Może Zmienić Łańcucha Gospodarczego, przykład: Rolnik --> Młyn --> Piekarnia. Nigdy nie może być tak: Młyn --> Piekarnia --> Rolnik. Zwróćmy uwagę, że Piekarnia jest na samym końcu Gospodarczej Piramidy, dlatego też Piekarnia MUSI zarobić na innych ludziach DUŻO pieniędzy aby zapłacić za wszystkie swoje koszty: woda, sól, drożdże, prąd, ropę, gaz, węgiel (zależy jakie ma piekarnia piece do pieczenia chleba) i make pszenna i żytnią ---> Następnie rozlicza się z Młynem, w końcu Piekarnia kupuje Mąkę od Młyna. Oczywistym jest, że Młyn zarobi mniej niż Piekarnia o jakąś 1/2 ---> Młyn rozlicza się z Rolnikiem i on zarobi o jakąś 1/2 mniej niż Młyn, dlatego rolnik musi mieć dużo pola aby zarabiać na uprawie ziemi i żyć godnie. Dlatego marne starania rolnika, który strajkuje, niech lepiej zastanowi się czy chce żyć z uprawy czy też nie. Jeśli tak to niech zacznie gromadzić coraz więcej pól uprawnych :) Pozdrawiam Wszystkich :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bo w kazdej pracy przeciez jedni ludzie zarabiaja na innych ludziach. Tak sie dzieje od tysiecy lat wiec nie rozumiem czemu ludzie tego nie rozumieja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja się pytam czemu MLM-owcy to takie tępaki? Oni naprawdę wierzą w te bajeczki o mercedesach i pasywnych dochodach? To prawda, mamy XXI wiek i społeczeństwo jest już bardziej rozgarnięte. Takie bajeczki można było wciskać ludziom w średniowieczu. Wtedy pewnie znalazłoby się wiecej frajerów do MLM :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
@gość: . @@Te buraki ciagle powtarzaja, ze to piramida finansowa, oszusci i naciagacze, a na szkoleniach piorą mozgi ludziom. @@@ . A nie pomyślałeś tępaku, że może to być prawda? To jest piramida finansowa. Sam to przyznałeś, nawet na tym forum, że bardziej jesteście nastawieni na rekrutację nowych członków niż na sprzedaż produktów, które macie w ofercie. Te kosmetyki to taka "przykrywka". . . @@@udzie wydawac by sie moglo sa inteligentni a wchodzisz na forum i ludzie takie bzdury wypisuja podwazajac nawet oczywiste fakty.@@@ . Piszą prawdę i to cię boli. Zawsze możesz przestać to czytać. . . @@@Bo w kazdej pracy przeciez jedni ludzie zarabiaja na innych ludziach. Tak sie dzieje od tysiecy lat wiec nie rozumiem czemu ludzie tego nie rozumieja. @@@ . Co innego jest zarabiać na klientach a co innego oszukiwać ludzi i na siłę wciskać ich do jakiś pseudo biznesów. To jest różnica, której wy nie pojmujecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I kolejna yntelygentna wypowiedz el camillo najwiekszego experta na forum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No tak el camillo, zwolennicy MLMu niczego nie pojmuja za to ty pojmujesz wszystko. Jestes zalosny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rafał Ruszkiewicz
@@@Co innego jest zarabiać na klientach a co innego oszukiwać ludzi i na siłę wciskać ich do jakiś pseudo biznesów. To jest różnica, której wy nie pojmujecie.@@@ W MLM stajesz się Stałym Klientem i Jednocześnie Sprzedawcą w danej firmie. Oczywistym jest, że jak chcesz zarabiać w MLM to musisz mieć trochę postawę Prezesa Firmy. Po co budujesz firmę z produkcją perfum skoro idziesz do innej firmy i tam kupujesz a nie korzystasz z własnych produktów. To działanie jest sprzeczne i nie budzące zaufania. Takie firmy bankrutują bo Partnerzy Biznesowi (Dystrybutor) nie mają zamiaru promować firmy i klienci nie mają zamiaru kupować produktów tej firmy bo uważają z automatu, że te produkty to buble. Rozumiem, że wk*****a was to, że musicie robić zakupy tylko w jednej firmie. Teraz jako przeciętny obywatel/etatowiec masz taką swobodę chodzenia od sklepu do sklepu i kupowania tego co Ci się spodoba i to jest dobre... ale zastanów się czy mając taką sposobność, zarobiłeś jakiekolwiek pieniądze ? Właśnie dlatego w MLM robimy zakupy tylko w jednej firmie i zarabiamy prowizje od osób, które zaprosiliśmy do współpracy. Im więcej będziemy mieć partnerów tym większa prowizja i wtedy kiedy mamy odpowiednio dużo partnerów i dochody możemy się ubiegać o Mercedesa lub inne auto, które jest przewidziane w Planie Wynagrodzenia. Będąc Przedsiębiorcą masz na dłoni wypisane kto na kim zarabia. Wiedząc to zaczynasz pojmować, że współpraca do osiągnięcia sukcesu jest niezbędna. Dlatego uczysz się Marketingu i Sprzedaży aby móc bardzo dużo zarabiać na innych ludziach. Będąc Przedsiębiorcą wiesz, że wszędzie są piramidy bo ludzie na ludziach zarabiają i wiesz, że z powodu hierarchii nigdy nie będzie tak, że wszyscy bd zarabiać tyle samo bo im wyżej w hierarchii tym więcej zarabiasz a im niżej tym mniej zarabiasz. Pasywny dochód w Piekarni występuje wtedy kiedy piekarnia ma Stałych Klientów. Jak są Stali Klienci to piekarnia nie musi ogłaszać bankructwa i nie występuje coś takiego jak Kryzys. Podobnie rzecz się ma w MLM tylko tutaj wszyscy są świadomi tego, kto na kim zarabia :) Pozdrawiam Wszystkich :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rafał daj spokoj. El camillo i tak nic nie zrozumie bo to idiota. Poczytaj jego komentarze a zrozumiesz. Najwiekszy debil na forum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
MLM = Musisz Ludzi Mamić. :D :D :D Jedyne co potraficie wzbudzić to litość, biedne żebraki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rafał Ruszkiewicz
El Camilo nie jest idiotą. To, że mówi, że występuje piramida jest prawdą. Tylko jeszcze nie zdaje sobie sprawy w 100%, że będąc klientem jest właśnie częścią tej piramidy, bo i tak na nim zarabiają a On nie. On nic nie zarabia, za to inni, jego kosztem się bogacą. W MLM wszyscy wiedzą kto na kim zarabia i jestem pewien, że w końcu zrozumie prawa gospodarki, ekonomi i finansów. Dla mnie też to było dziwne jak to się inni bogacą i też miałem problemy ze zrozumieniem tego wszystkiego. Na szczęście w miarę upływu czasu, zacząłem pojmować tą całą machinę gospodarki, ekonomi, finansów i teraz zaczynam dostrzegać tą machinę tak jak funkcjonuje. Doszedłem do wniosku, że nie warto walczyć z gospodarką, ekonomią i finansami w pojedynkę, bo po prostu to jest Porywanie Się z Motyką Na Słońce. Zrozumiałem, że potrzebuje inteligentnych i mądrych osób do osiągnięcia sukcesu, tu i teraz w obecnych czasach i wtedy wspólnymi siłami zmienić niektóre zasady gospodarki, ekonomi i finasów na korzyść całego społeczeństwa ludzkiego a nie na korzyść Polityków i Urzędników. :) Pozdrawiam Wszystkich :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rafale ? ale tak szczerze ?. Naprawdę jesteś aż tak tępy ? , czy też tak nieudolnie starasz się głupa ciąć ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rafał Ruszkiewicz
@@@gosc - nie wiem jaki masz zawód ale będąc tym kim jesteś na tym etacie, to i tak zarabiasz na klientach a twój prezes zarabia na tobie. To Jest Piramida Finansowa. Coś jeszcze. Biznes Nie Budujesz Dla Pracownika Etatowego. Budujesz go dla siebie aby mieć pieniądze na wycieczki w ciepłe kraje, jeździć Mercedesami i innymi autami itp. To samo tyczy się piekarni. Etat jest tylko efektem ubocznym budowania Biznesu. Dlatego etatowiec Jest Robolem. Jeśli jeszcze tego nie usłyszałeś od prezesa swojego to tylko dlatego, że on Cię chroni przed RZECZYWISTOŚCIĄ. Jesteś Tylko Robolem Dla Prezesa. Bolesne i prawdziwe. W MLM Wszyscy Są Tego Świadomi, Że Żeby Zarabiać Pieniądze, Będą Musieli Sprzedawać Innym Ludziom, Tworząc Przy Tym Piramidę Finansową. Zadaniem Klienta nie jest zarabianie lecz wydawanie, dlatego tak dużo ludzi na świecie mało zarabia. Ci co zarabiają to Sprzedawcy :) Pozdrawiam Wszystkich :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Już wiem, ty nie udajesz. Ty naprawdę jesteś głupi jak but !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Powiem ci więcej, to dzięki takim tępym jełopom jak ty te wszystkie emelemy żyją :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rafał Ruszkiewicz
hmmm...czy mógłbyś mi w szczegółach przedstawić to w którym momencie gospodarki, ekonomi i finansów jestem głupi jak but ?. Jeśli się ze mną zgodzisz, że: Sprzedaż = Dochód, to wszelkie Twoje sugestie "głupoty" spełzną na niczym. Tyle w tym temacie. :) Pozdrawiam Wszystkich :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no przecież wy emelemeki zawsze mówcie że nic nie sprzedajecie i sprzedawać nie musicie?, czyż nie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
emelemki zyja i zawsze zyc beda i taki pachołek jak ty nic na to nie poradzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No wiem, głupich nie sieją, sami się lęgną :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No to jak tam Rafał, sprzedajesz coś ?, czy nie musisz ? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rafał Ruszkiewicz
Zależy o jakim MLM mówimy...tam gdzie jest Sprzedaż Bezpośrednia (tzw Akwizycja) to TAK, sprzedawać musimy. A tam gdzie mamy zostać Stałym Klientem to jest większy nacisk aby robić zakupy na własny użytek. Oczywiście jeśli chcesz możesz sprzedawać. To Twój wybór. Jeśli spotkałeś kogoś takiego co tak mówi, to ta osoba nie powiedziała wszystkiego albo po prostu bała się, że się speszysz tym, że trzeba Sprzedawać albo po prostu Nie Ciągnąłeś za język aby wszystkiego się dowiedzieć. Żeby wszystkiego się dowiedzieć niestety nie wystarczy 5 min gadania ale naprawdę dużo gadania i dużo przykładów z życia wziętych a następnie porównywania zdobytej wiedzy z rzeczywistością, która Cię otacza :) Pozdrawiam Wszystkich :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Aha, czyli kupujesz dla siebie i zarabiasz, tak ?. A co na to twój lekarz ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja w FM group sprzedawac nie musze. Wystarczy ze znajde odpowiednia ilosc osob ktore polubia produkty fm i zapisza sie do mojeje grupy i beda robic zakupy w sklepie internetowym tak samo jak ja. Proste prawda. w ten sposob po paru latach zaczynam wyciagac srednia krajowa z FMu. Wiadomo ze czasami jedne osoby odpadaja z roznych przyczyn a inne dochodza do grupy bo kazda osoba w grupie ma prawo polecac zachecac do zapisania sie i do robienia zakupow. Banalne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A gdzie "znajdujesz " te odpowiednie ilość osób ?. W lesie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gdzie znajduje ? w roznych miejscach, nie staram sie na sile chodzic i zapraszac ludzi do biznesu. Nie jestem fanatykiem. Wiele osob lubi produkty fm bo to dobre produkty w dobrej cenie. Do tego dochodza liczne promocje i wyprzedaze. Ludzie sa zadowoleni i ja jestem zadowolony. czego chciec wiecej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w jakich "różnych" miejscach ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rafał Ruszkiewicz
@@@Aha, czyli kupujesz dla siebie i zarabiasz, tak ?. A co na to twój lekarz ?@@@ Tak, kupuję dla siebie i zarabiam. Trzeba Pamiętać, że jak chcemy zarabiać dużo pieniędzy to i tak musimy mieć dużo klientów (najlepiej stałych klientów a jeszcze lepiej Partnerów Biznesowych) i wtedy możemy cieszyć się życiem. Mógłbyś przybliżyć temat z lekarzem ?? Bo nie bardzo rozumiem :) Pozdrawiam Wszystkich :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zenek123456789
MLM nie ma nic wspólnego z hierarchią! MLM to NIE piramida KOMPETENCJI ! MLM został stworzony tylko po to by obciąć koszty zatrudniania domokrążców. MLM ... " polegający na oferowaniu towarów i usług bezpośrednio konsumentom," czyli z założnia jak celnie 1. ŚCIEMNIĆ i sprzedać: 2. BUBEL ! Nic poza tym. Nie ma ŻADNEGO produktu sprzedawanego w ten sposób wartego uwagi. A jeżeli jest to przeceniony w p**duuuuuu.... Przypomniały mi się pewne ściereczki za 2k ... Jap*****le !!!!!!!!!!! Chyba dzisiaj nie zasnę :O... Albo puszcze jakiś horror na odtrucie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×