Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Anna85

CZERWCOWE MAMY 2014

Polecane posty

Gość Anna85

Witajcie wszystkie ciężarne i oczekujące. Zaczęłam nowy temat ponieważ od paru miesięcy przymierzam się do powiększenia rodzinki ale niestety coś nie wychodzi. Mam już 5-letniego syna, teraz czas na rodzeństwo. Czytam forum od dawna i zaczęłam od tematu styczeń 2014 ale nie załapałam się ani na styczeń ani na luty itd... Mój wymarzony miesiąc to maj ale też już mnie ominął. Teraz czekam z utęsknieniem na brak @... Może tym razem się uda.... Zapraszam wszystkie przyszłe mamy które nie załapały się na maj do wspólnego oczekiwania. Jeśli nie maj to czerwiec będzie nasz!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam, i ja też marzyłam o maju, niestety, też już po ptakach. :-(. Czekam ponad rok, i co miesiąc mam nadzieję że to już ostatni. Może ten wątek przyniesie nam szczęście :-). Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale wy durne jesteście jeszcze w ciąży nie są a juz termin na czerwiec maja buhaaaa ogarnijcie się laski Na forum nikt ci w ciaze zajsc nie pomoze Jak juz zrobisz test pojdziesz do lekarza uslyszysz serduszko i dostaniesz karte ciazy wtedy zaloz post bo bedziesz miala faktyczny termin porodu a nie tylko urojony... Piszecie tu zalicie sie bo w ciaze nie udaje sie zajsc...boze to sa sprawy intymne twoje i meza wiec do chwili poczecia dajxcie sobie na luz i nie wypisujcoe tych bzdur typu ' kochalam sie z mezem skonczyl w srodku a tu kolejny miesiac nie jestem w cviazy' Jak juz bedziedz minimum w 7-8 tyg wtedy napisz podziel sie obawami ktos cos doradzi ale na brak ciazy nikt ci nie pomoze idziecka nie zrobi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
może to nam pomoże, a może nie, wolny kraj i wolność słowa jak się komuś nie podobają takie tematy na forum to proszę nas nie odwiedzać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anna85
Ja czekam 6 miesięcy już, myślałam że bedzie jak z pierwszym dzieckiem w pierwszym cyklu a tu niespodzianka. Niby wszystko jest ok. Ja zdrowa mąż też a jednak dzidzi nie ma....Gościu a Ty masz już dzieci?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niestety, jeszcze nie. A bardzo bardzo chcę :-).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anna85
kiedy teraz masz termin @ mi wypada jakos na 25 września staranka już były u mnie a u Ciebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A u mnie dopiero początek października, więc ta najprzyjemniejsza część wychowania dzieci jeszcze przede mną :-).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja wciąż czekam na @ - i mam nadzieję, że nie przyjdzie - wtedy będzie termin na maj :) jeśli jednak się nie uda to będą starania na czerwiec 2014 Pozdrawiam przyszłe mamusie :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
też marzyłam o maju, ale 2013, niestety nadal się nie udało. Gdyby tym razem wyszło to chętnie później dołączę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anna85
w takim razie zapraszamy serdecznie do Nas zawsze to fajnie z kims pogadac, jak narazie cisza bo jeszcze wszystkie mamy czekaja moze zalapia sie na maj ja juz wiem napewno ze u mnie maj nie załapie a kto wie czy wogóle czerwiec wyjdzie ale trzeba byc dobrej mysli... Ninna który to twój cykl starań?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anna85
i kiedy testujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anna85
moja@ miedzy 21 a 25 normalnie jest regularnie ale w tym miesiacu owulacja sie przesunela o 3 dni wiec chyba okres tez sie przesunie. to jest moj 6 cykl tak na powaznie. pamietam jak przy pierwszym sie nakrecalam chyba z 7 testów zrobilam i tak z kazdym kolejnym cyklem coraz mniej sie nakrecam. A jak to u Ciebie wygląda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja miałam 17 sierpnia ostatnią @ z tym, że cykle mam od 27-33 dni (z ostatnich 6 miesięcy). Planowana @ na ten miesiąc oscyluje w granicach 13-17 września.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anna85
MaM juz syna ma 5 lat a Ty masz juz dzieci?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anna85
w sumie dlugie masz cykle moj najkrótszy do tej pory 23 a najdłuższy 26 czasem mam nawet dwie@ w jednym miesiacy wlasnie w sierpniu tak mialam 2 sierpnia jedną@ i 26 sierpnia drugą@

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anna85
ile synek ma lat, chcialabys córke czy wszystko jedo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Syn ma 6 lat. Chciała bym drugiego chłopczyka, jednakże najważniejsze jest to aby urodziło się zdrowe no i żeby na dzień dzisiejszy w ogóle było :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anna85
Chwilowo znikam musze odebrać mojego łobuza z przedszkola. Do 13 wrz. jeszcze tylko dwa dni mam nadzieje ze zaskoczy za pierwszym razem tego Ci gorąco zycze:) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewelinaz1985
22 wrzesnia bede testowac:) mam 13 miesięczna córeczkę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anna85
Ja testuje 21 wrzesnia chyba ze @ mnie wyprzedzi. 13 miesiecy to fajne malenstwo chcialas tak szybko drugie? Ja cztery lat czekalam z decyzja o nastepnym dziecku a teraz czekam zeby sie udało:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewelinaz1985
Mam siostre 14 miesiecy młodsza ode mnie i uważam zr jest to najlepsza roznica wieku. Jetesmy najlepszymi przyjaciolkami i chciała bym by moje dzieci tez takie były:) będziemy prawie razem testowac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anna85
w sumie tak razem zawsze razniej:) mowia ze jak jedno po drugim to szybko sie w ciaze zachodzi masz jakies przeczucia ze sie udalo??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×