Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość giginnnia

Czerwona broda i twarz po calowaniu...

Polecane posty

Gość giginnnia

Mam problem taki,ze nawet jak chlopak jest ogolony i sie calujemy kilka godzin to jestem od razu czerona , broda wysuszona, czerona, i okolice ust..:( To brzydko wyglada, i tak kolejne 2 dni.. Smaruje kremem nawilzajacym, ale jak zapobiegac temu,zeby po calowaniu nie miec czerwonej skory..??tez tak macie? moze mam bardzo wrazliwa skore? albo zalezy od sliny faceta?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak jest ogolona to nie powinno sie nic dziac, bo twarz powinna byc gladka, byc moze nie jest dokladnie ogolony. popros go aby bardziej dbal o twarz, a problem zniknie. uwazaj na to podraznienie, bo slyszalam, ze moze byc uciazliwe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hehe, może jesteś na niego uczulona :P Albo ma jakiegoś grzyba :P Nie, no żartuję :D A może masz uczulenie na jakiś jego kosmetyk? Jeśli to nie alergia, tylko zwykłe podrażnienie, to smaruj na noc gruuubą warstwą tłustego kremu, a na usta nałóż sobie czasem trochę miodu :) To pomaga ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość giginnnia
Niop, chyba jednak mialm malutki zarost... Mimo ze jest sexy jak ma 2 dniowy zarost albo 1 dniowy, ale ja caly dzien chodze z czerwona broda:( i mi sie pytaja co mi sie stalo znajmoni... Na kosmetyk na pewno nie jestem uczulona,bo to mi sie zdarza tylko po calowaniu sie namietnym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kinia63636
Ja tez tak mam:/ Zbyt delikatna skora widocznie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tez tak mam:/ jak tak mialam za pierwszym razem to potem z brody mi skora schodzila:/ mij zawsze pod reka dobry balsam do ust najlepiej taki na zime;) i od czasu do czasu przeciagnij po ustach, na brode jeszcze nie mam metody pracuje nad nia ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oluusss
Padaczka :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość giginnnia
Po 3 dniach bylo ok:) Nareszcie! Samrowalam ciagle kremami nawilzajacymi, skora mi z brody schodzila, cala broda czerwona:/ i nad ustami tez czerwone. Oj teraz zregenerowana jestem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Stykam się z tym problemem po raz pierwszy, mój mężczyzna ma twardy gruby czarny zarost, zarówno on jak i ja chcemy by go zatrzymał ale powoduje u mnie nie dość że zaczerwienienia pod nosem ale krostki, najbardziej "rani" gdy użyje trymera i podetnie do 3 mm, niema chyba na to rady, dłuższy zarost tak nie kłuje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja tez wlasnie tak mam piewszystko raz mi się to zdarzyło tylko zastanawiam się czemu asz musiałam poprosić mojego chłopaka żeby zgolis brodę bo kolo kocica ust zrobiła mi się chrostki to od brody partnera jest mamy za delikatna skute i choć by ci nie przeszkadziała jego borodaków jak by się podobała kasz mu zgolic brodę wiem co mówię właśnie przez to przechodzę ja też kazałem zgolic mojemu brodę a na prawdę ładnie w niej wyglodal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Całujemy się kilka godzin" - może problem leży w długości całowania? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×