Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

czerwona fasola

Polecane posty

Gość gość

ktos zna jakies fajne przepisy z jej udzialem najlepiej w polaczeniu z kukurydza bo zalega mi w lodowce. z gory dziekuje za propozycje. moze jakas salatka albo sama nie wiem co

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobitka37
ja mam fajny rzepis na ciasto z fasola ...uwierz jak upieczesz a poczestujesz kogos kto o tym nie wiem nigdy sie nie domysli ze tam jest fasola ... rewelacja a pozatym dietetyczny puszka fasoli 20dkg cukru trzcinowego 3 łyzki kakao 1 łyzeczka proszku do pieczenia 1/4łyzeczki sody 4 jajka płatki migdałowe Fasole odsaczyc wypłukac ,zmiksowac na papke , dodac jajka wmieszac i dodawac reszte składnikow dobrze wymieszac , blaszke wyłozyc papierem i wylac ciasto , posypac płatkami migdałowymi piec 30min w 180 C Polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dzięki wielkie przepis wydaje się super. napewno go sprawdze ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość boullue
Podmażyć cebulę, dodać fasolę, kukurydzę i zielony groszek, Potem ugotowany ryż. podlać bulionem, gotować, aż bulion wyparuje. Dodać koncentrat pomidorowy i przyrawić do smaku i gotowe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam,własnie moje ciasto z fasolą stygnie ale już ukroiłam kawałek bo nie mogłam się doczekać....no coż....smak kakao-ok ale fasole się wyczuwa w zębach-pupy nie urywa jak to mówią ,da się zjeśc owszem.musiałam wypróbować -jak się nie sprawdzi to się nie wie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×