Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ania listka

Czerwona herbata a tabletki anty

Polecane posty

Gość ania listka

Wyrzucilam ulotke od tabletek (Cilest), a nie uczylam sie jej na pamiec, wiec nie krzyczcie, ze powinnam to wiedziec ;) mam pytanie 1; cy nalezy brac tabletke przed czy po jedzeniu?czy jesli mam pelny zoladek np po kolacji to tabletka prawidlowo sie wchlonie? pytanie nr 2: czy biorac tabletki moge jednoczesnie pic czerowna herbate lub xenne (cierpie na zaparcia). Te herbaty powoduja przeczyszczenie, a w ulotce bylo napisane, ze biegunka obniza skutecznosc pigulek. Z drugiej strony wiekszosc tabletki jest rozkladana w zoladku, a te herbaty odzialuja na jelita. Ktos wie, jak to jest? bede wdzieczna za odp :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pszczolka z listopada
teoretycznie czerwoną herbte mozesz pic, natomiast niepowinnas pic cherbat zawierajacych srodki przeczyszczające. tabletke mozesz brac równiesz po posiłku np kolacji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mozesz brac kiedy chcesz , po czy przed kolacja , obojetne , jesli chodzi o czerwona herbate to spokojnie mozesz pic , xenne tez , ale nie za czesto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ania listka
dziewczyny, dzieki za odpowiedz :) ja pije xenne, czasem podwojna, bo cierpie na czeste zaparcia. Pije co 2gi dzien wywar xenny z 2 torebek. Staram sie pic na wiecej niz 3 godziny pred przyjeciem tabletki, ale herbata dziala po ok 8 godzinach, wiec juz w czasie brania tabletki :// nie wiem, jak sobie z tym poradzic. Czy Xenna rzeczywiscie przeczyszczajac, wyplukuje tabletke anty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×