Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość qqqqqqqqq

czerwona herbata

Polecane posty

Gość qqqqqqqqq

pjie ja ktos bez diety-jakie rezultaty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaspokaja pragnienie
:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość qqqqqqqqq
a co ze zbednymi kilogramami i tluszczykiem. spala go tak jak mowia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewelinka 123
mi nie pomogla nic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pije ja ale chyba nie pomaga chudnac moze jak ktos ma otylosc to pomaga bo ja mam normalna wage to moze dlatego :o no pragnienie to gasi kiedys jak mnie kac o 6tej rano obudzil i nie mialam mineralnej zeby ugasic pragnienie to zrobilam sobie dwa kubki czerwonej i studzilam na parapecie i troche pomoglo:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czerwona herbata jest ponoć dobra ale tylko ta w kostkach typowo chińska, pakowana w Chinach nie w Polsce :-) no i musi mieć certyfikat i hologram na opakowaniu. Ja dopiero zaczęłam pić od niedawna i zobaczymy czy będą efekty. Herbatka oryginalna nie jest zbyt droga. Małe opakowanie 24 kostki kosztuje ok 6zł. Nie polecam tych ekspresowych w torebkach bo to jest zupełnie co innego. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Beeeti
Ja pije po ok.2-3 kubki dziennie (zaparzam sobie sypana, bez zadnych aromatow, bardzo mocna) od paru miesiecy, nawet jak jem bardzo duzo (nie jestem na zadnej diecie) to dzieki niej nie tyje. Trzeba tylko uwazac, zeby nie pic jej na noc bo nie mozna zasnac i zeby nie przesadzic z iloscia bo moze miec jakies skutki uboczne. Ogolnie pu-erh to super sprawa :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeszcze zależy co dla kogo znaczy bardzo dużo, bo dla niektórych dziewczyn na tym forum \"bardzo dużo\", to dwa jogurty zamiast jednego. Wszystko jest względne :P Pozdrawiam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Beeeti
Jem zupelnie normalnie (np.2500-3000 lalorii dziennie) a nawet jak zaszaleje i zjem dwa razy tyle, albo jem duzo przez caly czas trwania jakichs swiat (wielkanocnych, bozonarodzeniowych) to ta herbata pomaga mi w ogole nie przytyc, o to mi chodzilo :D bez zadnych diet utrzymuje stala, w miare niska wage.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość norewskka
Po czerwonych herbatkach lepiej się robi kupę(jak to się mówi elegancko?), jak dla mnie to olbrzymia zaleta, bo rzadko mi się chce, a jak już "dam radę" to czuję się niebiańsko lekka. I piję ekspresówki, ale wtedy po 2 na kubek i tez działają. Niezła jest tez la karnita-ona chyba też nalezy do czerwonych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beeeti --- no jak tak, to ok :D La karnita fajna jest też i nieźle smakuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość herbaciankA
ja mam 30kg za dużo. piłam czerwoną herbatę przez pół roku i nic nie pomogła. po roku przerwy sięgnęłam teraz po sproszkowaną herbatę w kapsułkach. pół miesiąca na sproszkowanej herbacie i teraz weszłam na wagę żeby Wam powiedzieć, że nie spadło mi ani 1 deko :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość norewskka
po prostu jesz dużo za dużo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Beeeti
Zgadzam sie-La karnika tez jest ok :D ona ma w swoim skladzie czerwona herbate i oprocz tego pare innych skladnikow. Pozdrawiam!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:/ bo to nie ma tak, ze jemy codziennie 4000 kcal pijemy litr herbaty i jest constans. Mi pu erh pomaga w diecie, ale stanowi jej element a nie podstawę. Poza tym - pomaga oczyscic organizm, swietnie zaspokaja pragnienie. Nie wspomne o tym, ze ta herbata jest 1000 razy lepsza niz kazda zwykla.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poli_30
a co powiecie na bio-chrom.podobno razem z pu-erh maja efekty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Beeeti
Ja jem chrom od jakiegos miesiaca, firmy naturel i troche mniej mam ochote na slodycze, ale zauwazylam to dopiero ostatnio :D a co do pu-erh to najlepiej pic ja po obfitych, tlustych posilkach!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość norweskka
Ja wypiłam dziś czerwoną cytrynową w połaczeniu z la karnitą i za 15 min miałam "lot" do łazienki, w której przesiedziałam z 20minut. Straszna jazda ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aliseeee
Jaka powinna być temperatura wody do zaparzenia czerwonej herbaty???100 stopni czy tak 80 ??Jesli zaparzam wrzatkiem traci swe właściwosci??tak jak zielona...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Beeeti
Ja zalewam ja wrzatkiem i mysle, ze nie traci przez to swoich wlasciwosci. Ale podobno powionno sie ja zaparzac przez kilka minut a moja parzy sie czasem po 15, 20 i tez chyba jej to nie szkodzi :) wlasnie ide sobie zrobic pu-erh, juz tak przyzwyczailam sie do picia tego paskudztwa, ze nie wyobrazam sobie dnia bez co najmniej jednego kubka :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiosna umarła
Millli.....czuję Cię bardzo blisko... chyba znam Cię trochę....hmm... nieważne... Co do herbat, to czy czerwona czy zielona, dla mnie bez znaczenia.Ważne to,że piję litrami i od samego tego faktu nie chce mi sie jeść, a do tego lubię ich smak, więc chudne kurcze i nie robię żadnych wyżeczeń :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gigi54
piję czerwoną od kilku dni i mam wilczy apetyt...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaskaa5
Ta herbata pomaga, gdy ktoś ma dużą nadwage i niewłasciwie sie odzywia - wtedy bez diety może zgubic sporo. Producenci wypisuja, że do 10 kg w miesiąc ale to musi sie tyczyć wyjatków - ludzi, którzy są otyli i jedza jakies swinstwa. ja pije od kilku miesiecy, raczej dzieki niej nie schudłam, ale bardzo polubiłam smak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dariaaa1989
wiecie co moim zdanie nie ma czegoś takiego jak herbatki cud ! i doskonałe tabletki odchudzające! satysfakcja jest przezwyciężenie swoich przyzwyczajeń! przestanie jedzenia słodyczy ćwiczenia a czerwona herbata to tylko dodatek uwierzcie że nie ma większej satysfakcji jak po 3 miesiącach ćwiczeń i wysiłku zauważa się brak kilku kg i doskonale wyrzeźbioną sylwetkę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dominika86
Dzisiaj kupiłam sobie czerwoną herbatę, właśnie ją piję mocząc zmęczone nogi w misce z zimną wodą. Za miesiąc odwiedzę tę stronkę i napisze czy przynosi jakieś efekty.... może wyleczy moje żylaki????:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zocha.a
Mam pytanko, a jak oceniania czerwoną herbatę w kaspułkach? Czy warto je kupić i łykać zamiast pić 3-5 filiżanek dziennie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość foszek
Ja piję pu-erh od jakiegoś miesiąca i przyznaję ze napewno przynosi jakies korzysc. Zdecydowanie szybsza przemiana materii, zachamowanie w pewnym stopniu apetytu i nawet poprawia ogolne samopoczucie. WE polaczeniu z dieta (nie musi byc radykalna!) napewno zgubimy o wiele szybciej zbedne kilogramy. Sprawdzone i polecone ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lizka
Hej.Kilaka lat temu pilam na maksa,dzbankami czerwona herbatke i w polaczeniu z dieta schudlam w 3 m-ce 17 kg!!!Teraz po ciazy znowu zaczynam ja pic i naprawde wierze w jej korzystne i odchudzajace dzialanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolina79
U mnie czerwona herbata nie przynosiła efektów, bo po prostu mi nie smakowała i piłam ją z niechęcią. Lepsze rezultaty przyniosła mieszanka ze sklepu LIBRACAFE.PL http://www.netkobiety.pl/viewtopic.php?pid=94036#p94036 , znalazłam tam pyszną herbatę z żurawiną, którą mogę pić w każdej ilości, co ciekawe, zmniejszyło się u mnie łaknienie i schudłam już 5kg! A picie tej herbatki to sama przyjemność.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 14 latka
Mam pytanie czy czerwona herbata może spowodować niepłodność??? Moja mama powiedziała mi że jej znajomej powiedział tak doktor nie wiem na ile jest w tym prawdy ale chciała bym się dowiedzieć czy jest to możliwe ponieważ lubie pić czerwona herbatę i wiem że wspomaga odchudzanie a nie chciała bym być w przyszłości nie płodna ?? prozze o odpowiedż na moje pytanie, z góry dziękuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×