Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość malaczarna930

Czerwone czółenka

Polecane posty

Gość malaczarna930

Witam!!! Mam problem ze znalezieniem czerwonych czółenek na platformie;/ szukałam wszedzie ale albo cena jest powalajaca albo fason niezgrabny. potrzebuje ich to szarej sukienki. pomocy:) chodzi mi o sklep w okolicy Białej Podlaskiej, Lublina, Siedlec:) z góry dziękuje:) cena do 130zl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zajrzyj na Eobuwie. Tam powinni mieć, bo zazwyczaj mają wszystko, czego ja szukam:) A nuż sie trafi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kalcier
My takie czerwone czółenka od Merg, są super. Tutaj nie czuć wysokości, chodzi się bardzo przyjemnie, a same buty mało kosztowały. Ogólnie przepadam za takim typem butów - mega przyjemnie się w takich chodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość celesta00
zajrzyj sobie do tego sklepu internetowego http://www.ecelebrity.eu/ , mają naprawdę sporo towaru i fajne ceny także może akurat znajdziesz ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agaciorski
Piękne, również mam bardzo podobne od Merg, wyglądają super, niska cena, a faktycznie chodzenie w czółenkach to czysta przyjemność. Jak dla mnie szpilki są dużo większym wyzywaniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najlepiej kupić w sieci, są sklepy, które sprzedają je w na prawdę niskich cenach. Jeśli ktoś nie chce przepłacić niech zajrzy..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
NA PEWNO znajdziesz takie na Eobuwie:) warto tam zajrzeć:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×