Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Czerwone kropeczki na pultaskach u 9miesieczniaka POMOCY

Polecane posty

Gość gość

Takie jakby krosteczki od czego to moze byc??? malutka nic nie jadla dziwnego to co zawsze pomóżcie proszez

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co to sa pultaski? Policzki? Jak tak to może potowki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na Boga co to są pultaski??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no policzki jak mialam napisac jak to takie malenstwo?? od czego te potówki i co moge zrobic??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tez nie wiem co to za pultaski?! A kropeczki to albo potówki, albo uczulenie albo jakaś choroba/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"no policzki jak mialam napisac jak to takie malenstwo?" normalnie miałaś napisać - policzki !!! skretynienie totalne :O:O:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hahahhaha pultaski ku/r/wa co to jest???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No napisać po prostu policzki! :/ Spróbuj nadmanganian potasu albo krochmalu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no tak ciekawe a o nóziach rączkach nosku to to tez piszecie noga ręka nochal??? wspulczucia dla waszych dzieicaiczkow :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hah ile masz lat kobieto? 14?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale policzek to policzek - przecież ani nie zdrobnione ani nie zgrubione. Tak jak brzuch to brzuch a nie bęben, bojler itd hahahha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a co to są pultaski? może portki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak to co zlego?? to malenkie dzieciątko wiec każda normalna matka mowi o nim z czułością co w tym złego?? nie twoja sprawa ile mam lat to nie ma nic do rzeczy ale napewno nie 14 bardzo śmieszne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nogę nazywamy nóżką, ręce rączkami, a policzki policzkami! Nie bawimy się w wymyślanie nowych określeń i przesadne zdrabnianie. Może mamy jeszcze mówić rączyniunie, pośladunie itd. Odmóżdżenie totalne!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hahaha do dziecka może i tak, ale nie do dorosłego o dziecku... Potówki-przegrzałaś dziecko, w upały pajacyków nie zakładaj a przejdzie. P.S. z czułością można nawet powiedzieć k***s-wystarczy odpowiednia intonacja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli ty w ten sposób definiujesz swoją miłość do dziecka to ja również współczuję twojemu dziecku. Mi zdarza się powiedzieć do dziecka "ale masz brudne giry/pazury" :D Oczywiście żartobliwie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie czepiajcie sie, to jest staraczka ktorej sie udalo zaciazyc, ale pieluszkowe zapalenie mozgu okazalo sie stale. Wczesniej pisala o tempkach, owulkach i serduszkowaniu z mezusiem, teraz beda chrostki na pultaskach i pyrtusiu albo nozie i raczunie u bejbisia. Ona po prostu inaczej nie potrafi, a ja bym duzo dala zeby widziec ja u lekarza jak mowi ze dziecku zrobilo sie auci na pultasku:D btw mi sie pultaski skojarzyly z posladkami:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ja nie jestem pewna czy to potówki, oczywiście wykluczyć nie można bo są upały i teoretycznie o potówki najłatwiej, ale one w pierwszej kolejności są na karku, szyjce - tam, gdzie najcieplej. NA policzkach mogą być też, ale nie tylko raczej...chyba, że dziecko spało wtulone w jakiś koc i kontaktowo... jeżeli wybitnie krosty na polikach to poobserwuj pod kątem alergii pokarmowej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chcesz sobie mówić pultaski na policzki to twoja sprawa, ale pamiętaj, że w kontaktach z innymi ludźmi trzeba używać słownictwa powszechnie przyjętego a nie wymyślonych przez siebie dziwolągów słowotwórczych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pyrtuś <3 Nowe słowo do słownika języka ciamkającego :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ja się nie zgadzam, mój syn od samiutkiego początku miał krostki tylko na policzkach i były to potówki, dopiero jak był nieco starszy miał je też na klatce piersiowej, skaza wyglądała inaczej. a mi się pultaski z jądrami skojarzyły :D :D :D i nie mówię do dziecka kutas-podałam przykład że to intonacja głosu a nie słowa to jest czułość :D ale serio ile się o dziecko starałaś? i jak tam dalej mierzysz tempki i patrzysz na owulkę, żeby wreszcie mieć upragnioną fasolunie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"nie czepiajcie sie, to jest staraczka ktorej sie udalo zaciazyc, ale pieluszkowe zapalenie mozgu okazalo sie stale. Wczesniej pisala o tempkach, owulkach i serduszkowaniu z mezusiem, teraz beda chrostki na pultaskach i pyrtusiu albo nozie i raczunie u bejbisia. Ona po prostu inaczej nie potrafi, a ja bym duzo dala zeby widziec ja u lekarza jak mowi ze dziecku zrobilo sie auci na pultaskusmiech.gif btw mi sie pultaski skojarzyly z posladkami" UMARŁAM :D :D :D ZE ŚMIECHU!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie zaszkodzi jak pojdziesz z dzieckiem do lekarza. Teraz w wakcje sa pustki w przychodniach wiec powinni bez problemu Cie przyjac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pieje hahaha pułtaski czy cos takiego wies tanczy wies spiewa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"ja nie jestem pewna czy to potówki, oczywiście wykluczyć nie można bo są upały i teoretycznie o potówki najłatwiej, ale one w pierwszej kolejności są na karku" Napisałaś KARK? Żal mi twojego dziecka :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"ale policzek to policzek - przecież ani nie zdrobnione ani nie zgrubione. Tak jak brzuch to brzuch a nie bęben, bojler itd hahahha" bojler hehehe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na czym ?!????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hehehe,ciekawe czy jak umawiaja wizyte w przychodni to mowia: na mojego synusia pyrtusiu wyskoczyly chrostusie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
przestancie ja molestować , to znikną kropeczki na pultaskach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×