Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

czerwone pachy

Polecane posty

Gość gość

Od ponad roku męczę się z podrażnionymi i czerwonymi pachami. Nwm kiedy dokładnie to się zaczęło ale teraz jest już gorzej bo mi nabrzmiały i boli gdy mam antyperspirant ale ja musze go brać bo będę śmierdzieć w szkole a ja nie chce żeby pomyśleli że jestem brudaska rozumiecie o co chodzi? Na razie się nie gole ale to nic nie daje. W weekendy nie biorę antyperspirantu. Proszę o radę, może miałyście to samo nwm ale proszę bo ja już nie wytrzymam wstyd bluzkę bez ramiączek założyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No proszę ja juz nie mogę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
1. Zacznij od sprawdzenia, czy twój antyperspirant zawiera alkohol denat. Jeśli tak, to to może być to, co cię podrażnia i wystarczy sięgnąć po taki bez alkoholu w składzie. 2. Jeśli to nie alkohol, to może być środek odpowiadający za blokowanie potu: sole aluminium. Jeśli twój antypersp. ma inny środek niż Aluminum Sesquichlorohydrate, to spróbuj go zamienić na taki zawierający właśnie to, to łagodniejsza wersja składnika przeciwpotowego (Iwostin Aspiria na pewno taki właśnie składnik ma, pewnie jakieś drogeryjne też). 3. Jeśli to nie pomoże to weźmiesz na tapetę inne składniki, np. konserwanty. 4. Zanim cokolwiek nowego zastosujesz wylecz skórę! Nakładaj Sudocrem czy Bioderma Cicabio np., łagodzą tego typu podrażnienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dzięki :) Ja właśnie próbowałam różnych antyperspirantów i nic..no może teraz kupiłam taki dla wrażliwej skóry itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To kup naturalny ałun

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość upilka
polecam antyperspiranty z apteki do skóry atopowej czy szczególnie wrażliwej. Na podrażnienia stosuj sudocrem, smaruj jak jesteś w domu dwa razy dziennie. Powinno przejść.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×