Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

część trzecia Bogumiła Siedlecka

Polecane posty

Gość gość

dawać newsy dziewczyny ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
po ostatnim filmiku jestem pewna na 100%, że polski bus im jakoś się odwdzięcza za reklamę. za każdym razem jak gdzieś jadą to jest pokazówka autobusu, mówienie ciągle "polski bus, polski bus". albo im płacą albo raz na jakiś czas dają darmowe bilety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a jak nawet to co? zazdrościsz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie, ale chamskie jest to, że ona jeździ w różne miejsca sprawdzać, czy jest odpowiednie dostosowanie dla niepełnosprawnych i wytyka każde uniedogodnienie a PB wiecznie wychwala głównie dlatego, że coś z tego ma. i to jest jej "rzetelność"? śmiechu warte.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no jeżeli "coś" z tego ma to tak samo robiłby prawie każdy vloger - nie oszukujmy się, że nie, tak samo jak wielu z tych znanych po jakimś czasie się yyy "sprzedaje", ale oczywiście tylko bogucha ci przeszkadza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
razi mnie to u każdego, jeśli spojrzysz na tytuł tematu zobaczysz, że jest o... o mój Boże, czy to możliwe? O Bogusi, a nie o innych blogerkach? Jak to się stało? :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak, tyle, że to norma i dziwne jest twoje zdziwienie, chociażby ta anwen, którą teraz tak tu obgadują, że teraz liczy się dla niej tylko lans, korzyści finansowe itd.... tak się dzieje z każdym znanym blogerem/vlogerem po jakimś czasie czyż nie? a ludzie to hipokryci, bo 90% z nich na ich miejscu również uległoby łatwiej kasie, więc to takie pieprzenie... mi tu nie chodzi tylko o tą bogusię, acz ogólnie mówię

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mnie możesz wykluczyć z tego 90% ;) przede wszystkim nie jestem na tyle pusta żeby zakładać kanał o, o czym właściwie? makijażu i ciuchach? (B. oglądam z przyzwyczajenia i coraz rzadziej. ostatnio nawet usunęła mój komentarz, w którym tylko zauważyłam, że najpierw narzeka, że ludzie dają łapki w dół i nie uzasadniają, ale jak już to robią to też jej nie odpowiada.) vlogerki są na takim samym poziomie jak znane szafiarki obecnie. dno i trzy metry mułu. nic innego nie potrafią to idą na łatwiznę. jak na przykład stylizacje, która przetestuje każde g****o, a potem jęczy jak to cere ma w złym stanie. o PB powiedziałam, bo była na ten temat rozmowa w pierwszym temacie. jej reklamowanie ich jest nachalne i mam nadzieję, że nie wszystkie jej fanki są na tyle głupie żeby uwierzyć, że ona to robi z dobroci serca i żeby pokazać że da się zrobić coś dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i jeszcze powiem tylko, że nie wiem co to norma, bo poza niektórymi filmikami Bogusi ostatnio, kilkoma stylizacji i kretki nie widziałam nic. nie wiem w zasadzie jak to działa, bo po oceny kosmetyków idę na odpowiednie fora, gdzie mogę zobaczyć więcej niż 1 opinię ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lanser
albo raz na jakiś czas dają darmowe bilety >>>no to rarytas dostac bilet ktory co jakis czas mozna kupic za 1zl tak za jeden polski zloty. znowu sie znecasz nad kims bo jezdzi na wozku ? wywala cie z tego forum na zawsze i cale twoej zycie straci sens i po co ci to ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Lanser, nie ja pisalam o darmowych biletach ale krew mnie zalewa jak czytam takie teksty. Ktos napisal, ze pewnie ma bilet za darmo, to od razu wyzywa sie na niepelnosprawnej? Dajze spokoj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewelina321
Co to w ogóle za twór internetowy??? Chce wam się o niej pisać?? Serio???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Serio serio :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×