Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Częste oddawanie moczu, brak miesiączki czy to ciąża? Proszę o pomoc

Polecane posty

Gość gość

Proszę o pomoc, uprawiałam seks miesiąc temu 3 dni przed miesiączką(kazdy stosunek zawsze z prezerwatywa), która po tym czasie dostałam, minął miesiąc,wczesniej mialam jeszcze stosunki ale za kazdym razem z prezerwatywa ale to nie wszystko.. mialam pewne watpliwosci i z 2tyg temu wzielam tabletke "po". Dzisiaj jest termin a miesiączki nie mam. Bardzo często chodzę do toalety i czasem czuję takie bóle brzucha i skurcze jak przed miesiączką typowy PMS a piersi malo mi nie urwie z bolu - mam tak za kazdym razem przed okresem chociaz teraz bole silniejsze + bigunka i rowniez u mnie to norma przy okresie tyle ze go jeszcze nie ma , martwi mnie te sikanie. Dodam ze mam rowniez bialo-zolte uplawy. Czy to oznacza infekcje? czy tez skoro mam typowy PMS okres przyjdzie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja w tym miesiącu równiez tak miałam. Okres spóźnił mi się 4dni aż w końcu dzisiaj przyszedł. Bałam się bardzo że to ciąża bo naprawdę mocno uważamy. Bolał mnie brzuch a piersi tak jak mówisz mało mi nie urwało(a mam spory biust). Zrobiłam nawet dwa testy oczywiście negatywne. Mi śię nigdy okres nie spóźnił więc tym bardziej dla mnie był stres. Ale przez pewien czas brał pewne leki ok5dni i myślę że dla tego więc i ty się nie martw bo napewno dostaniesz. Jeśli uważasz że nie było szansy na zapłodnienie to bądź spokojna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dzieki za odp! wiesz co ja sobie mysle, ze z tym pecherzem jest problem od aktywnego zycia seksualnego :)w tamtym miesiacy co prawda uprawialam seks 6 razy ale my kobietki jestesmy bardzo podatne na zapalenie pecherza tym bardziej jezeli zaczynamy wspolzycie. Mysle ze nie bylo szans w koncu kazdy raz z prezerwatywa + na poczatku dostalam okresu dopiero 2 tyg temu wydawalo mi sie ze sie "ulalo" ale podejrzewam ze to moj sluz.. i nie potrzebnie bralam ta tabletke "po" :/ mi tez sie nie spoznial dlatego szaleje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
NO I KOCHANE! Musze sie teraz z wami podzielic ta wiadomoscia ! JEST OKRES uffffffff :p mimo tabletki "po" pojawil sie dokladnie co do dnia! a ja juz szalalam.... ostatni raz... juz wiecej mam nadzieje, ze sie to nie powtorzy... i nie czytajcie tych niektorych bzdur ktore wypisuja na forach... ;) bo to jeszcze bardziej pogorsza sprawe jak w moim przypadku... prawie miesiac strachu. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To niemozliwe.. Prezerwatywa i talbletka "po"? to chyba az za duzo z mojej glupoty (mowa o tabletce) teraz mam problem. Wszystko zgodnie z terminem ale na papierze tylko ciemno brazowy sluz... pewnie przez ta tabletke... a juz sie cieszylam kuzwa ze bedzie okres...a tu tylko to :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to częste oddawanie moczu to może być syndrom miesiąca miodowego, po każdym stosunku trzeba się wysikać-to oczyszcza drogi moczowe. Mnie pomogło urofuraginum, provag, żurawina i dużo piłam. A co do miesiączki to może zrób dla spokoju test?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewuszki kochane . 4 dzień mi się spoznia okres. Sikam na potęgę. A jak już sikam to litrami. Mało piję bo prawie ze nic. Dwa tygodnie temu w dni płodne. Urzadzilismy sobie calonocne baraszkowanie za każdym razem z finałem we mnie.. Nie mam innych objawów. Zero bólu cyckow. Zero mdłości. Cukrzycy nie mam. Mogę być w ciąży ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no ależ skąd jaka ciąża?? Skąd ten pomysł?? Przecież ty tylko współżyłaś w dni płodne więc to niemożliwe. :O A na poważnie zróbże test to się dowiesz a nie pytaj bez sensu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak udostepniłaś piz.ę do konsumpcji to zaciążyłaś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×