Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość qweaszx

Człowieku pamietaj !!! zawsze !!!

Polecane posty

Gość qweaszx

nigdy jej nie zapomnisz,a ona ciebie... mowisz ze nie chcesz znac,ze nie kochasz ,lecz nigdy jej nie zapomisz,byla ona twoją jedyną i na zawsze nią pozstanie ,a ty ktoregos dnia to zrozumiesz ,a gdy ta chwila nadejdzie to ty poznasz co znaczy waczyc o to co w zyciu najwazniejsze !!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ehh I tu mnie nawet dobija...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość qweaszx
pomoc w czyms? czlowieku lepiej jest sie wygadac :) wiec mozesz sie otworzyc ,pomoge :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co tu pisac.. malzenstwo z rozsadku a ten prawdziwy najwspanialszy juz tylko w myslach..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość qweaszx
kochasz meza ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sama juz nie wiem, jestem szczesliwa, on ma stala prace, jest opiekunczy, kocham mnie wiec czego chciec wiecej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
z***biscie powiedzianie, szkoda, ze nigdy nie bedzie dane mi tego doswiadczyc. Mam kogos nowego, tamten ciagle wraca .. w snach, w myslach, porownuje non stop, tak sie nie da zyc, chce sobie ulozyc zycie, cholera :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jezuuu to rzućcie obecnych partnerów i lećcie do swoich byłych a potem sie przekonacie że popełniliście błąd. W końcu nie bez powodu są przecież" byłymi" Ig@

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wg mnie milosc nie jest najeazniejsza I o tym trzeba pamietac. Liczy sie dla mnie zeby facet byl zaradny, pracowity, osoba ktorej mozna zaufac I oczywiscie musi mi sie fizycznie podobac, mimo ze moja najwieksza miloscia nie jest moj maz tylko moj byly wiem ze malzenstwo z razsadku ma sens:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
lotu, lotu kazda miłość jest jak pierwsza jeżeli tylko nie łapiemy pierwszej lepszej okazji, która tylko się pojawi ;) Takie myślenie jak w temacie ma swoje określenie chorobowe w podręcznikach psychologii :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie no dajcie spokój, z uczuciem sie nie wygra, wiem cos o tym, mam wspanialego partnera, kocha mnie strasznie, chce zalozyc ze mna rodzinę, ja do niego cos... CZUJE i tylko tyle, powiedzialam mu otym, powiedzial, ze poczeka.. no ale kurde nie moge sie poziberac po poprzednim zwiazku, a to juz rok ponad. Tak sie nie da zyc, ciagle myśli... smutne to :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
niestety tak jest,ze pomijamy nasza prawdziwa milosc,a bierzemy "podrobe" :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale niestety taka prawda jak w temacie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
JEM KUPĘ! DUŻO KUPY!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to smacznego :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×