Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Czuć już jesień w powietrzu

Polecane posty

Gość gość

czuje, że odzyskuje powoli powera :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zimno to i jesień szybciej zajrzy :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jesień czuć już od 2 tygodni zwłaszcza rano, ja czekam na naszą złotą polską jesień;)mam nadzieję, że nadejdzie z początkiem września.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak można czekać na jesien czy zimę??to sa okropne pory roku, zawsze wtedy jestem w depresji i nic mi się nie chce. Ja kocham wiosnę i lato a sierpień już mnie dobija bo już czuje się ten chłód wieczorami i rankami brrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zimna zima jest piękna - zwiastuje śmierć i przemijanie. Nie każdemu kontynentowi dane jest jej doświadczać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Syn fubu co ty ćpiasz? Powiesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gościówawkratke
zajebiście.uwielbiam jesień.pojadę do domku na działce,napale w kuchni,zerwę jabłka z drzewa i bedę je przerabiac na szarlotkę.pózniej usiądę na ganku i pojadajac jabłuszka bedę patrzec na pola osnute mgła.to najfajniejsza pora roku.niecierpie pozostałych,a juz najbardziej lata i wiosny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co ty ćpasz się pytam ! Impertynencje możesz sobie darować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To jest zaburzenie psychiczne skoro to nie prochy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja też lubię jesień, ale taką przyjemną, bez deszczu, polską, złotą. lato było w tym roku dla mnie stanowczo za gorące i duchawe. A zima jak białym puchem otuli i siarczyście przymrozi też jest zdrowa. Tylko trzeba się odpowiednio ubierać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja też kocham jesień i zimę. Wtedy wszyscy są jakoś samotni, nie tylko ja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja kocham jesień i zimę, mam 30, ale nadal mogłabym się tarzać w liściach i śniegu :D Za to wiosna i lato mi się kojarzą jedynie z robalami i poceniem się, z umieraniem na słońcu :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie jesień kojarzy się z cmentarzem, staropanieństwem, wykopkami i Chopinem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jesień jest fajna, bo można deptać listki chrzęszczące pod butami, a zimą zgniatać lód na kałużach :) te pory roku mają dla mnie walory zgniotu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gość dziś Jesień jest fajna, bo można deptać listki chrzęszczące pod butami, a zimą zgniatać lód na kałużach usmiech.gif te pory roku mają dla mnie walory zgniotu oczko.gif x piątka Gościu ;) ja też to uwielbiam robić ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jesień jest piękna :) Moja ukochana pora roku! Kolorowe liście, poranne mgły... I przede wszystkim ogromna ulga po męczącym, letnim upale, którego szczerze nienawidzę. Zima w sumie też jest miła, pod warunkiem, że nie zrobi się jakiś przesadny mróz w stylu -30 ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W tym roku powinien być właśnie taki mróz, bo poprzednia zima była zbyt łagodna, z kolei lato było całkiem upalne jeszcze 2 tygodnie temu, więc teraz czas na mróóóóóóóz i metrowe opady śniegu. Jeszcze będę je przeklinać wraz z niedojeżdżającymi autobusami i zatęsknię za tymi letnimi bez klimatyzacji :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×