Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

uzurpator_na_maxxa

Czy 160 cm i 55 kg oznacza że dziewczyna jest gruba?

Polecane posty

Gość wszystko zależy od budowy
pamiętaj,że kości,mięsnie tez ważą(mięśnie są cięższe niz tłuszcz)Moja znajoma wazy 58 przy 160 i wcale nie jest gruba,ma normalne kobiece kształty,cycki ok,biodra też.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malyy cyyc
ja mysle ze to dobra waga do takiego wzrostu.Jesli piszesz o sobie to moze podasz wymiary? Bo na podstawie wymairow mozna wiecej stwierdzic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja mam 160 waze 57 kg i
za nic w siwecie nigdy nie zjade ponizej 53 bo ma grube ksci,nieraz probowalam i DUPA!Nic nie zeszlo ponizej 53:-oChyba ze usune sobie kosci i wymienia na plastikowe:-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja mam 160
i waze 62. najmniej wazylam 51 i nie moge zejsc ponizej. wydaje mi sie ze przy 48 wygladalabym najlepiej, a 55 to taka gorna dopuszczalna granica dla 160 przy ktorej jeszcze wyglada sie na w miare szczupla. teraz wlasnie to moj drugi cel te 55. pierwszy to 58. trzeci 52 i czwarty (ale juz nie koniecznie) 50 i 48.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość esvsetbv
ja mam wlasnie 160 i dzisiaj sie wazylam rano i mam 56 kg. ja mam kobiece ksztalty nie jestem gruba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No sorry kobity, ale nie tłumaczcie się \"kobiecymi kształtami\" jak jesteście po prostu grube. Dla mnie dziewczyna która ma 160 wzrostu powinna ważyć nie więcej niż 50 kg. Powyżej tego to jest już pasztet. Moja eks miała 170 i ważyła 55. I to było idealnie jak dla mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sam jestes pasztet
a duze cyce to wg Ciebie nie są kobiece kształty?:-PChyba ze Ty wolisz plaskie laski jak Towja była:-P:-PWracaj do niej jak tak Ci sie podoba!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moim zdaniem 160 cm i 55kg wagi to akurat. Sama mam 161 cm ważę 48 - 49 kg i myślę, że gdybym troszkę przytyła to byłoby lepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość esvsetbv
ja nie jestem gruba, mam ladne kształty a nie jak ty sadzisz kobiece oznacza wielkie! a jak ty lubujesz sie w chudzielcach to twoja sprawa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dokładnie
co za bzdura. Ludzie na macie ciekawszych tematow? Ja mam 164 cm i waże52 kg i wszyscy mi mowią że jestem za chuda. A obżeram się na potęge i za nic nie chce przytyć:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak się składa że moja była miała dość duże piersi. Mimo to nie była gruba. Zresztą ja wolę mniejsze jędrne cycuszki niż tłuste obwisłe cyce :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a kto powiedziałze ja mam
obwisle cyce?:-DMozna miec dosc duze i jedrne,trzeba tylko je stranniej pielegnowac niz te male;-)Nie widziales mnie wiec nie oceniaj!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A czy ja kogoś tutaj oceniam? Mówię tylko że ogólnie wolę wyższe i szczuplejsze niż niższe i \"zbite\". Widze przecież codziennie na ulicy tego typu dziewczyny i przeważnie te małe są grube.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość teraz nie na czarno
ja mam 164 cm i waże teraz 58 kg i gruba wcale nie jestem :P dopiero od dwóch lat ważę te 55-58 kg i czuję sie normalnie. nie chudo! zresztą, waga przy wzroście nic nie mówi. ja np. zawsze miałam bardzo małe piersi (75A) a teraz w zasadzie moje cycki są na granicy 75 B i C - a one też swoje ważą. poza tym - ubrania nadal kupuję 36 (38 wiszą na mnie). jak ktoś twierdzi, że przy wzroście ok. 165 cm waga ok. 55 kg to jest otyłość (bo grube=otyłe) to niech idzie się leczyć :o i nie wypisujcie więcej bzdur, bo potem małolaty (a i też starsze) się odchudzają z kości na ości :o jest to co najmniej chore.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam 176cm i ważę 59 kg, wiec na moje 55 kg dla 160cm to troche duzo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malyy cyyc
ta dziewczyna wyglada na wiecej niz 55 kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kompletne bzdury
opowiadacie bzdury- waga to nie tylko to co wskazuje licznik - kazda z nas ma inna budowe, drobniejsze badz mocniejsze kosci, wiecej badz mniej miesni -ktore sa ciezsze jakby ktos nie zauwazyl! wiec sama masa to nie jest zaden przelicznik. Ja waze 55 przy wzroscie 160 - w zaden sposob nie zakwalifikujecie mnie do grubych. Ani tez zaden lekarz ani tez zaden dietetyk.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam 160 cm i waże 53 kg. Ciało mam jedrne, zadbane, bez grama cellulitu i rozstępów. Cały czas słysze komplementy. Nie jestem na diecie za to dużo ćwiczę i jeżdże na rowerze. Kiedyś po ciąży schudłam do 48 i wiele osob mówiło mi, że źle wyglądam. Moim zdaniem można mieć 55 kg przy wzroście 160 i wyglądac super, a można też wyglądać kiepsko jesli ktoś się zapuści.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a kto powiedział ze ja mam
nie wysyłam obcym osobom sowich zdjęc:-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmmmm no szczupła to ona na pewno nie jest:D ja waże ok 52kg ale przy wzroście 168:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kompletne bzdury
uda Lutogniew - tej twojej dziewczyny wcale nie sa jakies super szczuple-wrecz powiedzialabym zupelnie normalne -i nie uwazam zeby to byl jakis fenomen jest wiele dziewczat nizszych z dokladnie taka sama sylwetka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chyba Twoja Luba
mierzy 155 i waży 70!!! TRAGEDIA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość teraz nie na czarno
lilka - jesteś po prostu chuda. to tak na moje oko. lata całe byłam chudzielec i nic nie mogłam z tym zrobić, dopiero "na starość" mi się trochę przytyło. i naprawdę, teraz wyglądam o niebo lepiej. co słyszę praktycznie od każdego, kto mnie dłużej nie widział (heh, pierwsza reakcja jest zawsze na cycki :D) ale naprawdę nie bywa to miłe, jak się człowiek dowiaduje teraz, ze całe lata był postrzegany jako chudzielec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zazdrośnice się odezwały :P Nie wiem ile ważyła wtedy na tym zdjęciu, dla mnie i tak była szczupła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kompletne bzdury
no wiec skoro nie wiesz to nie opowiadaj bzdur.Kadza z nas moze wazyc mniej lub wiecej ale nie oznacza to ze jestesmy jakies grube!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×