Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość monitixadj

Czy 2 osoby mogą na te same zagadnienie u tego samego promotora!?

Polecane posty

Gość monitixadj

Na mojej uczelni znam 6 osób które piszą 3 tematy na to same zagadnienie po 2 na jeden temat, ale tytuł pracy mają inne po prostu poruszają zagadnienie pod innym kątem, wiem od koleżanek że na 2 innych uczelniach jest podobnie. Opowiem moją sprawę napisałam inżynierkę o pyłach na końcu zawarłam ankietę którą zadeklarowałam się przeprowadzić na magisterce, już w październiku poinformowałam promotora że kountyłuje moją prace magisterską, w styczniu przyszłam po materiały, promotor mnie poinformował że mat. (książke i moją inżynierkę która jak się okazało jest jedyną pracą na ten temat na uczeln) wzięła dziewczyna z mojego kierunku bo ona zdecydowała się piśać o pyłach wcześniej pisała o hałasie, Niewiem co teraz mam robić pomóżcie, mam też pytanie jak wygląda kontyuacja tematu pracy z inżyniera lub licencjatu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bartholinka :(
A czemu nie? U mnie jest wiele osób na seminarium, które poruszają podobne zagadnienia..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monitixadj
Dla przykładu mój temat: Zagrożenie pyłami, a świadomość ekol. społ. Dziewczynia którd wbiła się na moje zagadnienie ma temat: Pyły jako niewidoczne cząsteczki, stanowiące zagroźenie dla ludzi i środ. Promotor nie protestuje, dodam że nie mam seminariów wsystkie sprawy załatwia się przez e-mail

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość boli mnie biodro
nie wbiła, tylko chciała taki temat, po drugie badania będą różne więc i wyniki i wnioski więc to będą różne prace

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monitixadj
Tylko że w tej pracy o pyłach nie będzie badań a wyniki ankiety ponieważ uczelnia nie ma pieniędzy na sprzęt potrzebny do badań!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pisanie prac mgr lic i in
Oferuję profesjonalną pomoc w pisaniu prac magisterskich, licencjackich, dyplomowych i innych. Napisałem już wiele prac, zdanych na 4-5:) Mam wielu zadowolonych klientów a przede wszystkim wieloletnie doświadczenie. Zainteresowane osoby proszę o pisanie maila na: zbyszek.walc84@wp.pl Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oferuje pomoc w pisaniu licencjackich, magisterskich i zaliczeniowych. Przy pisaniu prac korzystam z różnorodnych źródeł, tj. pozycje literackie, czasopisma, roczniki statystyczne itp. Opieram się na źródłach powierzonych lub własnych. Cenę oraz termin ustalam z każdym indywidualnie w zależności od złożoności tematu, długości pracy oraz czasu potrzebnego na jej napisanie. Wszystkie prace powstają na indywidualne życzenie klienta od początku do końca. Zapewniam wysoką jakość, rzetelność, terminowość, anonimowość. Każda praca sprawdza jest w cenie systemem plagiatowym. NAPISZ; pelcwiktoria@onet.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×