Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość bardzo średni ON

Czy atrakcyjna kobieta może NAPRAWDĘ pokochać niezbyt przystojnego faceta?

Polecane posty

Gość bardzo średni ON

Pytam serio, czy to możliwe? Nie pytam czy wejdzie z nim związek dla jakichś tam korzyści, jego majątku czy prestiżu, ale czy może takiego po prostu naprawdę szczerze pokochać jakaś atrakcyjna dziewczyna? Proszę o poważne potraktowanie tematu. Pytanie jest oczywiście skierowane do kobiet. Piszcie szczerze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
takiego co robi pod siebie,troche zboczonego,co chodzi na sponsoring,do burdelu,c***owatgo,fałszywego,otyłego,zlekkim smrodem ze skarpetek, mam szanse? piotr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kobieta nigdy nie pokocha kogoś mniej atrakcyjnego niż ona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bardzo średni ON
Dzięki za szczerość. też myślę podobnie. Kiedyś bylem w związku w którym dziewczynie wszystko kupowałem, nawet laptopa jej kupiłem żeby sobie na nim napisała pracę licencjacką, a ona potem rzuciła mnie dla przystojniejszego. Więc chyba te teksty o tym że każdy może mieć kogoś kto go pokocha to zwykła ściema.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no dobra, a drugą stronę ? czy brzydula ma szansę być kochaną? bo też jakoś wątpię, mnie przynajmniej miłość nigdy nie znalazła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mnie podrywali zawsze przystojni faceci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
brzydki facet by mi sie nie spodobal.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bogaty facet moze miec piekne kobiety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie. Tak samo jak super przystojny facet nie pokocha totalnego paszczura.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
może. Jeśli jej piękno zewnętrzne idzie w parze z tym wewnętrznym. Wiadomo, że najpierw zwracamy uwagę na wygląd zewnętrzny, ale potem, jeśli wnętrze ubogie, to nawet najpiekniejsza twarz tego nie zrekompensuje. Ja jestem bardzo atrakcyjna, a większość moich facetów nie była klasycznie przystojna. Natomiast każdy miał to "coś" w wyglądzie, które mnie przyciągnęło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
może mieć ale one nigdy nie będą go kochać:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
brzydka kobieta może być pokochana przez atrakcyjnego mężczyznę ale atrakcyjna kobieta pokocha tylko równie atrakcyjnego mężczyznę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a na co patrza faceci?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jeśli brzydka to dla ciebie GRUBA to fakt przystojny facet może taką pokochać. Ale ŻADEN facet nie pokocha kobiety ze szkaradną twarzą bez względu nawet na to jak idealną sylwetkę będzie ona miała więc nie pitolcie. Ja uważam że atrakcyjni ludzie przebierają tylko w innych atrakcyjnych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tutaj piszą głownie gimnazjaliści, którzy nigdy nawet zakochani nie byli, albo sfrustrowane prawiki, wiec odpowiem ci jako kobieta: tak może. Ale skoro jesteś takim typem, który musi o to pytać i uważa kupno laptopa za sposób na zatrzymanie kobiety, to ciebie nawet paskuda nie pokocha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jesli kupno laptopa nie zatrzymuje kobiety to skad taka popularnosc sponsoringu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zwolenniczka konkubinatu to typowa polska baba siedząca na utrzymaniu faceta i waląca tonami swoje "mundrości" na kafe o kochaniu za charakter, buahahahah :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iZizu
Jezeli On jest - inteligentny - pracowity, z dobrym zawodem - wykształcony - interesujący -zadbany - z dobrej rodziny TO , TAK , mozna pokochać takiego faceta nawet jezeli nie jest super przystojny , a jeśli ma kase dodatkowo to jest jeszcze jeden plus

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ze sponsoringu korzystają prostututki nie kobiety a sponsorują je dziw****e nie mężczyźni. Jesli jakis tempy tłok myśli, ze ludzie nie kochają sie za charaktery tylko kasę i pieniądze to juz jest jego problem i jego smutnego życia w smutnym swiecie. Na szczęście większość ludzi jest normalna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś coś w tym jest, :( mam z******te ciało, serio, nie piszę tego, żeby się pochwalić, często to słyszę od facetów, od kobiet z resztą też, tylko ta twarz...mam okropnie, nie pasującą totalnie do mojego ciała twarz, jakby ktoś mi normalnie przyszył twarz Frankensteina do mega fajnego opakowania i to niestety faceci też mówią... no i co mam zrobić? byłam kiedyś załamana, dzisiaj mam to trochę w doopie, ale czasem wyje po cichu :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zalezy czy ona bardzo zwraca uwage na wyglad:) Bo jezeli tak to nic cie nie ratuje. A w ogole zastanawia mnie dlaczego - skoro sam nie jestes atrakcyjny - liczysz na atrakcyjną kobiete? Jakie masz zalety, zeby o takiej myslec? powinienes szukac rownej sobie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Prostytutka tez kobieta. Ze sponsoringu korzysta duzo kobiet i wszystkie mowia swoim sponsorom ze ich kochaja. Na tym polega sponsoring

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
znam jedną która się prostytuuje, ale robi to dla 3 swoich dzieci, niestety, i w takich przypadkach, ja to rozumiem, matka jest zdolna do poświęceń, ale potępiam wszelkie młode kobiety, które robią to za i dla kasy :/ jak nisko trzeba upaść ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja kochałam 2 razy i wiem że więcej się nie da, obaj byli przystojni. Do bardzo atrakcyjnej pewnie mi brakuje tego słowa "bardzo", ale mam powodzenie. Mogę być z takim który niekoniecznie podoba mi się z wyglądu ale go nie pokocham.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jasne że może, ale to wszystko zależy od tej kobiety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I od tego ile kasy ma facet

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pewnie, że może! Mój facet wszystko mi kupuje i bardzo kocham jego pieniążki, nigdy go nie zostawię

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×