Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

czy będzie wojna?? zaczelam się bać

Polecane posty

Gość gość

poczytalam dzis trochę w intenecie, poczytalam opinie ludzi i zaczęłam się bać... co się dzieje?? czy naprawdę zmiezamy do wojny?? mam 2 dzieci, nie chce zeby cos im sie stalo :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak to by ciągle trąbili o tym w tv jest duży konflikt miedzy Rosją a Ukrainą a Polska co ma do tego.. A na innych portalach tylko nakręcają ludzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale UE naklada na Rosję sankcje, więc jakby dorzucają oliwy do ognia. boje sie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To sie przeprowadz do australi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wiecie co>? az rozbolal mnie brzuch od newow :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mnie tez :(boje sie, mam Male dziecko :( a gdzie uciekac? Jak ? Zginiemy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Was tam w tej Polsce to Ruskie zmiazdza jak szczury :D Macie racje, ze trzesiecie d****i. Hahahahhah :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak będzie wojna to Internetu nie będzie,bada strzelać do nas?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Będzie. A skąd wiem. No nie wiem, ale od jakiegos miesiąca kupuje cukier i mąkę. Podświadomie. Zapasy robię. Ty się boisz. Ja mam troje. Dziewczyny kupujcie wódkę i fajki. Towar wymienny ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
najgorsze ze nie wiem czy piszecie powaznie czy sobie jaja robicie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale wy macie narąbane w głowach, wojny nie ma a ci już w gacie srają, lepiej bójcie się żeby wam samolot nie spadł na chałupę, albo żebyście nie wpadli pod samochód jutro, to bardziej prawdopodobne niż wojna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
oczywiscie ze bedzie tylko nie wiadomo kiedy zapowiedziana juz ponad2 tys lat obejzyj Czterej Jeźdźcy Apokalipsy ludzie zauwazyli ze w każdym okresie cywilizacji jest 6 okresów ostatni okres to nadmierna deprawacja seksualna homoseksualizm pedofilia sex przedmałżeński

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W 39 też zachód stał za nami...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W 39 to zachód znalazł sobie durniów do wojaczki -podpucha na całego . A smutne że poziom naszych obecnych nierządów jest strasznie denny i też moga być podatni na manipulacje "przyjacioł".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Będzie. Na szczęście mieszkam bardzooo daleko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nacjonalista1995
jak masoni zechcą,to wybuchnie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wszystko się może zdarzyć. nawet jeśli wybuchnie to nie sądzę, ze będzie to wojna totalna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nacjonalista1995
Na pohybel sekciarzom!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie będzie, putin wezmie sobie wschod ukrainy a ue zachod jeżeli będzie wojna to za kilka lat gdy banderowcy ukraińscy zechcą zagarnąć nasze ziemie tj podkarpacie i lubelszczyzne mówia o tym otwarcie ze to ich. Także ruskich bym sie nie bala bardziej tego naszego zachodu. A media wprowadzają co najmniej stan wojenny aby atmosfere strachu podgrzać , zastraszeni ludzie są potulni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MamaCóreczki
Będzie. Musi być. Najbardziej do rozpierduchy dąży USA moim zdaniem. Mają najwięcej długu, kłopotów i regres gospodarczy. I się wpieprzają w Europę, nie wiadomo po co, a banda debili z wyżyn im przyklaskuje. To rozwściecza Putina. To jedno. Dwa - wojna przyda się światu właśnie po to, żeby pokasować wszystkie długi, sztucznie wpompowane pieniądze w gospodarki krajowe, przemienić granice na nowo... Czytałam ostatnio, że w świecie nie było więcej jak 50-100 lat pokoju. Ukraińcy dla mnie to idiocy, zmarnowali szansę na wejście do UE przy pomarańczowej rewolucji, a teraz jakiś problem mają I cisną na umiędzynarodowienie konfliktu. Co robi Rosja? Robi dym, ale biernie, czeka I poczeka jeszcze kilka lat aż się dozbroi (poczytajcie o tym, ile hajsu ładują w wojsko teraz) i dopiero potem w razie W uderzą. Ich boli, że ZSRR nie przeszło próby czasu. A ja, zwłaszcza Polska, bym się nie wpieprzała w to, choćby pamiętając rzeź wołyńską. To są dzikusy, nie cywilizowani ludzie. Wiadomo, serce pęka jak giną niewinni, zwłaszcza dzieci, ale to jest "naturalne" przy wojnach i konfliktach zbrojnych. Mimo wszystko jednak uważam, że tu się to da jakoś załagodzić, a groźna masa przyjdzie i rozleje się z terenów żydowskich: Palestyna, Syria... Tam to jest dopiero dziki szał, którego już chyba nic nie zatrzyma. To jedno, a dwa - muzułmanie. Dalej niech europejczycy klepią ich po ramieniu, dają socjale, ustępują i oddają dzielnice zamieniane na getta. Niech ateiści dalej najeżdżają na katolików, to przyjdzie taki jeden z drugim islamista, rozprują dzieci, pogwałcą kobiety, chłopom poucinają łby i może wtedy świat się obudzi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wczoraj przy jakimś artykule na onecie/wp był bardzo ciekawy komentarz w oparciu o faktyczne relacje między ukrainą( banderowcami) a usa. Niestety nie mogę znaleźć ale mniej więcej chodziło o to, że banderowcy przy poklasku ze strony polski, uni i usa wynoszą wręcz na ołtarze banderowców , co w konsekwencji bedzie prowadziło do bardzo groźnego sąsiada za kilka lat .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MamaCóreczki
Przykre jest właśnie to, że ludzie w dzisiejszym świecie w znakomitej większości są ciemną, ogłupioną masą - nie zdają sobie sprawy, co się naprawdę wyprawia, jaką politykę prowadzą władze w Polsce i na świecie. Ktoś tutaj nawet pieprzył o NATO :) A czy wiecie, że NATO I linię frontu przewiduje ni mniej ni więcej na... Wiśle? W razie konfliktu zbrojnego teren Polski staje się jednym wielkim polem bitwy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Żeby mieć pogląd na cala sytuacje polityczną świata trzeba śledzić zagraniczne fora na bieżąco. Nie jest ciekawie . sytuacja jest na tyle poważna ze choć mieszkam na dalekim zachodzie to zaczynam mieć obawy i myślę o wyjeździe w bardziej bezpieczny zakątek świata

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zauważcie, że przy okazji konfliktu Rosja- Usa , Izrael nagle poczuł potrzebę rozkręcenia konfliktu z Palestyną . Ciekawe, że akurat teraz. Woja dla przywódców jest świetnym rozwiązaniem ( woja totalna) wyzeruje się długi, upadnie gospodarka, ludność się przerzedzi ect ect Sikor pierwszy czmychnie do Usa ( jego żona jest amerykanką) a my zostaniemy w naszym małym piekiełku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moja prababcia spierdalała przed tymi super Ukraińcami z dwójką dzieciaków pod pachą. Opowiadała jak nasi wschodni przyjaciele mordowali Polaków. Wykopywali doły, zakopywali ich do głów i zalewali gorącą smołą. Wojna będzie, jestem pewna. Liczę tylko na to, że nas nie dosięgnie :(.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jacy wy wszyscy jesteście stuknięci. ŻAL Masz małe dziecko? To pilnuj, żebyś go w samochodzie w upał nie zostawiła, a nie wojny się boisz. Taaaaa Ukraińcy to dzikusy? A z iloma w życiu miałaś okazję osobiście porozmawiać? "Niech na całym świecie wojna byle polska wieś spokojna" Widzisz i nie grzmisz na ludzką głupotę i ignorancję. A już najbardziej rozwalają mnie głosy żon żołnierzy. "Nie chcę by szedł na wojnę" A za co mu płacą????????????????? Porównania do 1939 roku mnie rozwalają i nie warto ich nawet komentować. Rosja wprowadziła embargo na polskie owoce, a wy już robicie zapasy i najlepiej byście schrony budowali. No comment

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś >>> ciekawe co powiesz jak ci "przyjaciele" będą ci gardło podrzynać aaaa no tak martwy nic nie powiesz. A pierwszy dostaniesz kosą w żebro jak polecisz z przyjacielskim kwiatem do ukraińskiego brata , twojego kolegi tak też było w czasie wojny dziś przyjaciele jutro mordercy no ale my nie o tym . Niech Rosja robi co chce byle Polski w to nie mieszać .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dopadl mnie jakis strach :( myslicie ze to moze tez dosięgnąć Polskę????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moim zdaniem będzie. przy obecnej sytuacji ciężko żeby tylko po kościach się rozeszło. ale myślę ze nie chodzi o zabijanie tylko o terytorium, po prostu polska zniknie z mapy a polaków będą rusyfikowac. ja mieszkam w holandii i nawet się nie bałam do czasu zestrzelenia tego samolotu. holendrą upiekło się wcześniej ale zobaczymy co będzie teraz. jak będzie gorzej sciagne rodzine do siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×