Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

czy beta hcg jest w organizmie nieciężarnej kobiety?

Polecane posty

Gość gość

Czy jeśli kobieta nie jest w ciąży, to może być w jej krwi jakies małe stężenie beta-hcg? Z tego co czytałam ten hormon jest produkowany przez powstające łożysko... To skąd niby u nieciężarnej poziom tego hormonu może być poniżej 5?? Umie ktoś to wytłumaczyć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hormon hcg jest wykrywalny we krwi u kobiet w trakcie menopauzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no ale wiele kobiet ma na wynikach ,<1 a daleko im do menopuzy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jest tez obecny: - przy niektorych nowotworach -przy zasniadzie groniastym-zazwyczaj wysokie wartosci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A skad mozesz wedziec ze daleko do menopauzy ? Napisze inaczej ... starajac sie o dziecko postanowilam wykobac test z krwi beta hcg - wynik 4. Pelna nadzieii wykonalam po kilku dniach test ciazowy, kt okazal sie ppzytywny. Miesiaczki jak nie bylo tak nie bylo. Odczekawszy kilka tygodni umowilam sie na wizyte do ginekologA. Lekarz ciaze wykluczyl, kazal natomiast wykonac badania hormonalne w zwiazku z brakiem miesiaczki. Diagnoza .... menopauza stadium poczatkowe .. Mialam wowczas 27 lat !!! I zawsze regularne cykle. Wiec takie rzeczy sie zdarzaja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No dobra... ale jak kobieta nie ma menopauzy to skąd ten hormon się bierze? Czytałam gdzież że 48 h po zagnieżdżeniu u kobiety jest powyżej 1 beta hcg we krwi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Boże.....ja tam miałam wynik coś koło 2 chyba 1,83 i w ciąży nie byłam ani chora ani nic....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
13:44 no ok, tylko pytam dlaczego kobiety posiadają śladową ilośc tego hormonu, mimo że ciąży brak? Umie ktoś wytłumaczyć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×