Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość pytajacy chlopak

czy biustonosz rozmiar 80 B to duze czy małe piersi ?

Polecane posty

Gość pytajacy chlopak

typowe pytanie do kobiet - jak to jest z tymi waszymi "rozmiarami" ??? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pechowa_szcześciara_
ja mam 80 b i mowia ze mam co pokazac ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paris hiltonówna
srednie 80 cm - pod biutem - to raczej wieksza dziewczynka - miseczka b - takie pomarańczki ogółem 80b - to duza babka z małymi cyckami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yhy yhy
a C75:)? moje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paris hiltonówna
najlepszy zetaw to 70 B 75 b 80c 85 c to wymiary idealne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jezeli kobieta do tych \'wymiaró idealnych\' podanych przez \'paris\', ma wielką oponę tłuszczu na brzuchu i jest niepropocjonalna to na pewno nie są to idealne wymiary. Generalnie piersi zawsze powinny byc większe niz brzuszek, nigdy odwrotnie;) Sama mam 75 - 80 D (w zalezności od firmy) i uważam, że wyglądam świetnie, dobrze się prezentuję. Nie wygladam jak dojna krowa. Mam badzo proporcjonalna budowę ciała. Poprostu natura dobrze mnie wyposażyła, ale nie powiem, że mój rozmiar to rozmiar idealny. Idealny może być całokształt, a ja wygladam nieźle. A co do pytania - cięzko powiedziec czy 80 B to duzy czy mały romiar. Zalezy od tego jak wygląda dziewczyna. Jeżeli jest szersza niż wyższa, to biust jest mały, a jezeli jest proporcjonalnie zbudowana i jest szczupła, to rozmair jest ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam 80B i uważam że są małe, za to mój facet uważa że są spore, tak więc cieżko stwierdzić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja mam 70B
a czasami nawet A i są fajne:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PaulinnaXS
mysle ze jesli jest ktos szczupły to ten rozmiar jest super ... tylko pamietajcie dbajcie o sylwetke bo jak ktos sie zatłusci to zal kambodza :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
średnie zazwyczaj laski co noszą 80 B spokojnie mogłyby założyć 75 C i wcale nie muszą być \"wielkie\"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 80 B to...
80 B to mało atrakcyjny rozmiar dla puszystych. Przy tych wymiarach masz gdzieś 85-88 pod biustem a to już są potężne plecy i 109-113 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 80 B to...
109-113 w biuście* -- uciekło mi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ANXI
duza babka z malymi cyckami, tak to wyglada :) bo 80 pod biustem to sporo, a miseczka B na takie to mala. ja mam 70 C i w sumie jak na moja wage jest OK

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sweetfredzia
a co powiecie o rozmiarze 70 B ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
80b chyba Ci się pomyliło z tymi obwodami. Ja mam w biuście 103, a noszę 80e albo 75f. Nie wierzę w 80b z takimi wymiarami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a samo 80b to jak ktoś pisał: spory obwód, a biust stosunkowo niewielki, bo ginie przy cm pod nim :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość myszka2187
Ja mam 80 e i chętnie oddałabym komuś połowę przynajmniej :-)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
E? EE tam, dobrze dobrane 80E to ok. 90 cm pod biustem (mierzone na maksa ciasno i na wydechu), a w biuście luźno 100-102 - co tu ciąć z ok. 12 cm różnicy w obwodach?? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to najprawdopodobniej
żle dobrany stanik i tyle...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sweetevil
a ja mam 75 C a obwód 90, jest idealnie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to inaczej 75 C
80B=75C

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kikikokokokakak
ja mam 80D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vvvxxxvw
80 B to faktycznie duzo pod biustem a biust taki sobie gdybys schudal cycki tez poleca albo masz zle dobrany stanik ja mam 70 D i mam duze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość teomea
cieżko powiedziec zalezy ile ma wzrostu i ile wazy i ogólną budowe ciała ja mam 80C a mam 171 wzrostu i mam spory biust a waze 60 kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o ja cie e e
jacy wy jesteście durnowaci...a szczególnie ty ...jak 80 B to jest twoim zdaniem \"duża babka z małym biustem\" to ty jesteś po prostu anorektyczna...dzizas... czy wiesz ,że ja przy wzroście 163 i wadze 52 mam ten rozmiar stanika i jestem szczupła i filigranowa!! wqrwiacie mnie niesamowicie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak się nie umie dobierać biustonoszy (w sumie nie Twoja wina bo większość kobiet tego nie umie, a ten post jest szansą żebyś chociaż Ty zdobyła podstawową wiedzę), to można być szczupłym i filigranowym i nosić 80cośtam. Ale DOBRZE DOBRANY obwód 80 jest na kobietę mającą pod biustem ok. 90 cm (i to mierzone ściśle i na wydechu) - szczupła i filigranowa to ona na pewno nie będzie. Tu sobie można posprawdzać, jak się mają wymiary w biuście i pod do dobrze dobranego rozmiaru biustonosza http://www.bra-fitter.prv.pl/ 80B wychodzi z wymiarów ok. 87-91 pod na 94-96 w biuście. No faktycznie, i osóbka "filigranowa", i piersi "ogromne"... I jeszcze polecam obejrzenie "anorektyczek" w obwodach 60, 65, 70: http://tiny.pl/5rr8 (i z miskami do K)... Skóra i kości normalnie, nie? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vvvxxxvw
bardzo dobrze wlasnie to samo mysle ja kiedys tez zle dobieralm stanik a teraz w Triumphie kupuje i jest ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o ja cie e e
tiaaaa...chyba sama wiem czy stanik jest dobrze dobrany czy nie ,prawda?? jeżeli nie spada ani nie obciska mnie pod biustem tak ,żeby odznaczały się jakieś "buły" to chyba wszystko z nim ok,prawda?? biust też ładnie leży w miseczkach. więc co z nim nie tak?! może mi powiecie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×