Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość czy ktoś...

Czy boicie się położyć spać w czasie miesiączki?

Polecane posty

Gość czy ktoś...

Boicie się iść spać w czasie miesiączki? Bo ja strasznie się boję, zwłaszcza w 2, 3 dniu. Boję się, żeby się nie splamić, bo już raz mi się to przytrafiło i prawie ataku histerii dostałam :P Jak się skutecznie można zabezpieczyć na noc? Tak, żeby była pewność, że nic nie przeleci? Zauważyłam, że lubi się polać między pośladkami w stronę krzyża- jak się śpi na wznak. Staram się spać na boku, ale i tak mam wizję, że przez pachwinę mi się poleje :P Jak jest z Wami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja za ja przed
Ja przez pierwsze lata jak dostalam miesiaczke, to tez panicznie sie balam ze zaleje wyrko w nocy, albo spodnie w dzien:P mialam dosyc obfite i nie raz przytrafila mi sie niespodzianka.... Ale teraz uzywam tampony i na pierwsze dni jeszcze do nich wkladke, to jest super... Nie przechwalic- od tamtych przykrych suprajsow mam spokoj mimo, ze po 2 ciazach 2 pierwsze dni to jest koszmar do dego co bylo przed laty....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja zakladam pod spodnie od pizamy obcisle krotkie getry i na noc ogromniasta podpaske. :) Nigdy od kad tak robie nie przecieklam w nocy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czy ktoś...
Jaką odromniastą podpaskę? Taką jak te długie grube belli, czy taką specjalną "na noc" Alwaysa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość riku...
Tak a propos podpasek :P Czy jak zakładacie sobie w majtasy taką normalną podpaskę (nie myślę o tych grubych), to też wam do ci*ki nie dochodzi? Bo ja tak mam, że po założeniu majtek robi mi się taka jakby rynienka- do pachwin przylega, ale tam gdzie powinna mam pustą przestrzeń- jakie to dziwaczne uczucie- mam takie odczucie jakbym do miski "sikała" :P Kurcze, mam nadzieję, że też tak macie, bo jak nie, to znaczy, że ja jakaś dziwnie zbudowana jestem. Wydaje mi się, że robią za szerokie podpaski :P Ale może się mylę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja biorę podpaskę
alweys na noc-one są takie długie i chłonne w niebieskim opakowaniu- i jeszcze watę . a na prześcieradło złożony ręcznik...z tamponem raczej bym nie ryzykowała w nocy,nie wolno aplikować go na tyle godzin

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zawsze sie boje
chociaz pol biedy jak we wlasnym lozku spie... ;) Najgorzej jak u kogos, u chlopaka na przyklad :O Masakra, zasnac nie moge i co chwile biegam do ubikacji :O Bez wzgledu na dlugos i grubosc podpaski... Tyle razy mi sie juz zdarzylo, ze schize mam po prostu :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zawsze sie boje
bo to od chlonnosci podpaski nie zalezy... Czasem sie okazuje, ze prawie cala podpaska suchutka, czysciutka ale znalazla sie uprzywilejowana droga filtracji i wszystko poszlo bokiem :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a jaaaaaaa
ja za ja przed- po dwóch ciążach masz okropne krwawienia zwłaszcza przez 2-3 dni?? Ja też jestem po 2 porodach i mam to samo i co? Miesiączkę miałam zawsze 7-9 dni a teraz po drugiej ciąży mam 3-4 dni ale te pierwsze dni to potop. Masakra!!! W dzień to tampony OB ultra bo normal sa za luźne :D i podpaska always classic. Tampon zmieniam jak zobaczę na podpasce plamki :) A w nocy to do łózka podkładam ręcznik koloru czerwonego i mam tylko podpaskę a czasem jeszcze watę dołożę, żeby nie ściekało mi po krzyżu jak autorka wspomniała :O Recznik jakby się zaplamił to nie widać bo czerwony :D a łóżko czyste :D Mam ten ręcznik tylko do spania co miesiąc :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a jaaaaaaa
no i przez dzień zakładam stringi bo wtedy mi się majty nie zaplamią a w nocy takie mocno przylegające majty o numer mniejsze żeby nie zjeżdżały :) Biedne my kobitki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to ja mam luksus
na noc wystaczy mi zwykly tampon ob normal. I nic mi nie przecieka. Ale jak kiedys uzywalam podpasek, to czasami tak sie ulozylam, ze rano bylam nieco zaskoczona widokiem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na noc tylko Always Night !! odkąd ich używam ani razu mi nic nie przeciekło, a sa tak cienkie, że nie czuć, że masz podpaske!! polecam!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja tak samooo
tampon na noc załatwia sprawę, i juz nie mam takich problemów jak opisała autorka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cccccco?
Przejdź na tampony. Wszystko ok w dzień i w nocy. Od kilkunastu lat używam tylko tamponów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja na dzień i na noc noszę Allwaysy te cieńkie...baaaaaardzo rzadko mi w nocy przeleci gdzieś bokiem...a jak przeleci to mówi się trudno...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to moze ja sie wypowiem
Tampony, tampony i jeszcze raz tampony. Nie pamiętam już tego stresu przeciekania, ale jak przeczytałam ten topik to mi się przypomniało i ciarki mnie przeszły :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zależy, zazwyczaj mi nie przelatuje, bo okres mam słaby, a nocą zwłaszcza . Jeśli krótko śpisz, tj. do 6-7 godzin, to włóż tampona i podpasek, będziesz miała niemalże pewność 100% że nic nie poleci ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja kiedys sie glupia cieszyl
am ze mi okres na noc zanika :D ale jak odsawilam tabsy pierrdzielnelo z podwojna moca... cierpie... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak masz taki problem to załóż sobie pampersa na noc (i nie piszę tego złośliwie) Może wtedy będziesz spokojniejsza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xoxoxoxoy
Hahaha :D Dziewczyny, myślałam, że to tylko ja jestem jakaś "nieszczelna" o mi wycieka ;) Ja niestety miałam kiedyś wypadeczek w nocy, wylało się ze mnie i nie mogę doszorować materaca :( Nie wiecie czym mogę spróbować wywabić te plamy? Przeciekło przez dwa prześcieradła i koc na materac :O Teraz zakładam grubachną podpachę na zwykłe majtki, watę i na to obcisłe bokserki. Prawie jak pampers :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xoxoxoxoy
Kurcze, sama chętnie bym zaczęła nosić tampony, ale mam jakieś opory :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Antek Bereda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lkoroe
Mi w nocy nic nie leci :P nie wiem czemu, kiedyś tak nie było a teraz moge spokojnie spać bez niczego rano założe i jest git

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja się nie boję i nigdy nie bałam.raz mi się zdarzyło splamić łóżko-wtedy używałam podpasek bez skrzydeł.ale raz przelało mi spdonie z przodu w szkole-a to dlatego że miałam 7 godzin lekcji,3 ostatnie to była historia ze strasznym facetem:D i bałam się na lekcji wyjść do wc,a na przerwie nie poszłam,bo czarno od dymu i faceci w damskim. a teraz nie mam strachu kładę się spokojnie spać,zakładam ciaśniejszą bieliznę,i używam Allways na noc (tych dużych) i nie tylko na noc ale chodzę w nich również w dzień.a tamponów nie lubię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LiliumAsia
przeciez to czy Ci cos wycieknie czy nie to normalne. a jak tak sie boisz to kup sobie podpaski specjane na noc, są większe. ;) a tamponow nie wolno wkladac na noc...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jak to jeeest
Ja jak tylko zaczęłam mieć okres, to pamiętam jak założyłam sobie na noc wkładkę :P Nie znoszę podpasek, więc zdałam się na wygodniejszą opcję. (To była 2 miesiączka w życiu, więc jeszcze człowiek głupi). No i że tak powiem troszkę się zdziwiłam po 2 godzinach leżenia. Wkładeczka była tylko lekko zaplamiona, ale mój krzyż.... HeHe Od tego czasu mam taki uraz, że od popołudnia boję się, że idzie noc... Ale w samych w kładkach już nie sypiam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dldyul
Bardzo się boję kłaść, dlatego zwykle się nie kładę przed 4 rano :( Koło 4 dopiero troszke mi sie zmniejsza krwawienie (chociaż nie zawsze)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czy ktoś...
upp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość po histeroskopii
ja balam sie do czasu histeroskopii.Mialam bardzo obfite okresy przez polipy w macicy.Co miesiac wszystko bylo do prania!,Teraz to do rana przesypiam i zmieniam podpaske;) Moze macie zbyt obite miesiaczki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chora23
Ja mam skąpe miesiączki, a i tak się boję kłaść. W ogóle na punkcie cioci mam schizy. Jak tylko mi się kończy, od razu się boję, że przyjdzie następna :( Po co nam to cholerstwo?! Nie można bez tego żyć? Śluz, upławy i jeszcze okres- cały czas sie kida z nas. No i jeszcze ciąża. Ech Bogu coś nie wyszło. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×