Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Czy chcieli byscie zeby wasze zdjecia slubne byly w necie

Polecane posty

Gość gość

Ja jestem przeciwna zeby ktos ogladal moje zdjecia ze slubu wesela pleneru itd w necie. A wy jakiego jestescie zdania?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja ogólnie jestem przeciwna wrzucania zdjęc na rózne fora społecznościowe, a juz opisywania swojego życia, to jest dla mnie żenada, jak czytam posty typu dziś ide tam i tam, czy wrzucanie zdjęc dziecka ze szpitala chwile po porodzie, to zastanawiam się dokąd zmierza ten świat, Ślub, narodziny dziecka to cos osobistego i nie widzę potrzeby, aby znajomi, znajomych ogladali zdjęcia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie bierz fotografa i daj zakaz gosciom robienia fotek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
akurat takie zakazy to może sobie wsadzić w du....e. Goście jak najbardziej mają pełne prawo robić zdjęcia i żadna rozkapryszona Panna Młoda nie może im tego zabronić. Może jedynie zakazać publikacji zdjęć w necie ale tylko takich na których sama jest. Bo jeśli jakiś gość będzie chciał umieścić zdjęcie z wesela na swoim profilu, na którym tańczy/siedzi przy stole/pije wódkę ze szwagrem a nie ma na nim PM, to absolutnie nie musi się Młodej pytać o pozwolenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mnie chodzilo glownie o fotografa jesli wrzuci wasze zdjecia ze slubu i wesela na swoja stronę internetowa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
powinnaś to uregulować w umowie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sprawa jest bardzo prosta. Wystarczy, że umowa z fotografem nie da mu możliwości korzystania ze zdjęć w ramach portfolio. Zdjęcia są wtedy wykonywane wyłącznie dla Was, bez możliwości dysponowania/publikowania ich przez fotografa nawet do porfolio. Takie umowy to rzadkość ale się zdarzają, z jednym zastrzeżeniem -taki zapis oznacza wzrost pierwotnej ceny za usługę np. o 50%. Pozdrawiam, http://www.kepinscy.com/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kuba, ja dobrze patrzę, ze Ty masz na stronie zdjęcia ze ślubu 2 par, choć tak naprawdę to raczej jednej? :D Ostro :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Generalnie większość osób się zgadza na publikację, ale tak jak Kuba napisał, jeśli ktoś nie chce, musi dać więcej... W zamian za publikację, czyli promocję, fotograf obniża cenę, coś za coś :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×