Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

czy child tax credit się oddaje

Polecane posty

Gość gość

jak w temacie.to są pieniądze dla mnie,tak po prostu,czy po jakimś czasie będę musiała je oddac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a co? nakłamałaś w aplikacji?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie,dlaczego? obiło mi się o uszy,że właśnie sporo osób musiało oddawać,stąd moje pytanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a jakiej racji musieli oddawać? to nie pożyczka! oddajesz benefity tylko w jednym wypadku - kiedy odkryją, że oszukujesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja nic nie kłamałam w aplikacji i raczej uzupełniłam wszystko poprawnie. znowu kolezanka,która musiała oddać,powiedziała mi,że dostała list z revenue i tam jej napisali,że przyznali jej omyłkowo za wysoką kwote z winy revenue,a nie jej i teraz jej kazali zwracać kase. ja mam tylko nadzieje,że ja nie dostaje przypadkiem za dużo,nie wiem jak sprawdzić czy revenue się nie pomyliło wobec mnie :-p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dostajesz rozliczenia w ktorych podany jest twoj dochod i obliczana na podstawie tego kwota. wystarczy ze sprawdzisz czy wszystko jest ok i juz. zawsze mozna do nich zadzwonic w ciagu roku kiedy uwazasz ze dochody beda wyzsze niz te na podstawie ktorych obliczali i wtedy unikniesz na pewno nadplaty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×