Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

czy chodzicie z niemowlakami na nieobowiazkowa kontrole do pediatry

Polecane posty

Gość gość

Ot tak? Niby nic sie nie dzieje, ale moze warto sie przehsc zeby pediatra zobaczyl i sam ocenil rozwoj..ostatnio u pediatry bylam w marcu na szczepieniu..a mlody jest z listopads

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak, chodzę. Moja lekarka tak co 2 miesiące zaproponowała kontrole. Ostuka, zmierzy, zważy. Lepiej się przejść niż potem pluć w brodę, że się coś przegapiło. Mój syn też z listopada :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja nie chodzilam...a teraz tak pomyslalam ze moze niech obejrzy swoim okiem..nie chce wyjsc na przewrazliwiona ze lece z niczym bo tak jestvi zawracam bezsensu glowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U mnie w przychodni po prostu jest taki zwyczaj, że się chodzi od czasu do czasu z niemowlakiem, więc nikt na mnie dziwnie nie patrzy. Ale na 9 mcy bym poszła, bo do szczepienia jeszcze sporo czasu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bez potrzeby nie, ale na początku spanikowana byłam i zawsze się coś znalazło, aż mi,głupio w przychodni było ;-) Z czym ja nie byłam ;-) Np. z zaczerwienioną szyją bo myślałam, że AZS albo alergia a to od śliny było ;-) Tak kontrolne raz byłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jachodze głównie aby zważyła i zmierzyła bo moja córeczka wychodzi poza 97 centyl wzrostu-boje sie troche o kręgosłup i chodze. Wagowo jest na 90 centylu i sprawdzałam czy przybiera ok:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie, bez potrzeby nie chodzę. Po co? Ciekawa jestem czy same ze sobą też tak nadgorliwie postępujecie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×