Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Śnieżynka la la

Czy cienki włosy mogą stać się gęstsze???

Polecane posty

Mam dosyć cienkie włosy...Może nie jest jeszcze bardzo źle,ale bardzo chciałabym mieć gęstsze włosy. Ostatnio udało się z nowym szamponem Pantene pro v ,ale na razie używam go dopiero tydzień,a planuję jeszcze zakup odżywki. Używa go ktoś już dłużej??? Są fajne efekty??? Proszę o odp. i może jeśli ktoś zna jakieś dobre sposoby na to,żeby cienkie włosy wyglądały albo stały się gęstsze to chętnie je poznam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie nie da się nic zronbić
jak masz cienkie włosy, to z gówna bata nmie ukręcisz, jak mawiali dziadowie... Skoro są cienkie, to nie są i nie będą inne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zieelona
Śnieżynka to chyba niestety sprawa genów... i niewiele możemy zadziałać ale na pewno to,żeby ich nie osłabiać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja przerzucam sie teraz na farbowanie henna bo słyszałam,że henna pogrubia włosy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość henna nie pogrubia
tylko okleja sie na włosie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak masz cienkie
to takie będą, włosy to nie angielski trawnik że w miarę przycinania bedę gęstrze, i zaden szampon tego nie zmieni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niestety to prawda, tez borykam sie z problemem cienkich włosów, odpowiednia fryzura może pomóc. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nieee.
cienkie nie będa gęstsze :o bo cienkie mają to do siebie, ze nawet jak są gęste, to sa cienkie i sprawiają wrażenie, ze nie jest ich za dużo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nieee.
cienkim włosom możesz ew. dodać objętości, ale ich gęstości nie zmienisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oleole
fajna fryzurka pomoże, dobre cięcia fyzjera

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Musze jednak przyznać,że dzięki szamponowi pantene pro v są bardziej puszyste i sprawiają wrażenie trochę gęstszych w dotyku. Wiadomo,że nie będą bardzo gęste,ale pewne efekty są :) w dodatku od kiedy zrobiłam sobie fryzek w stylu joanna brodzik a mgdzie m. tą włosy są trochę grubsze. Myślę,że jednak przycinanie trochę daje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taniewidoczna
no nie moga. tez mam ten problem . pianka może je podnieść i wyglądają na gestsze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i wlasnie dlatego
ze okleja sie na wlosie, wlos jest grubszy. Stosuje od dawna, henna poprawia stan wlosow, sa lsniace, sprezyste - zywe, nie sa takie oklaple. Jasne, ze z cienkich nie da sie zrobic grubszych ale odpowiednia pielegnacja, dobry i to naprawde dobry fryzjer i wcale nie widac defektu. Po za tym wielu ludzi mowi na cienkie wlosy, ze sa rzadkie - to nieprawda. Czesto ktos tych cienkich wlosow ma wiecej niz kots o rubych wlosach. Po prostu, sa cienkie, wiotkie, miekkie i dlatego wydaje sie ze jest ich malo. Czasem mam zapuszczone do ramion ale najczesciej scinam na chlopczyce, wtedy jest najlepszy efekt - dla mnie ;) Henna naturalna nie barwi, wiec mozna sprobowac, na pewno nie zaszkodzi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Kofeinka
Też borkam się z bardzo rzadkimi włosami, ale odkąd kupiłam szampon z kofeiny ten z reklamy z niemieckej serii zauważyłam, że wyrastają mi nowe. Fakt, są one dopiero milimetrowe i jeszcze ich nie widać, ale czuć pod palcami. Natopmiast na zakolach widać już meszek. Polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
spróbuj spray Volume Hair Plus ze strony http://volumehair.pl/ nic nie daje lepszych efektów, próbowałam chyba wszystkiego i to jest mój faworyt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wg mnie najlepsze do odżywiania włosów są odżywki naturalne jak np. oleje, masło shea czy odżywka z jajka. Do tego włosy można zagęścić naturalnie poprzez odpowiednie dobranie fryzury . Mogę polecić fajny artykuł na temat fryzur: http://portalfryzjera.pl/fryzury-poldlugie/ może znajdziesz tutaj coś odpowiedniego dla siebie. Zdecydowanie włosy wyglądają na jeszcze rzadsze gdy są za długie. Wtedy to sie bardziej rzuca w oczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×