Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Viki1984

CZY DA SIęW OGóLE ZMNIEJSZYć PORY SKóRY NA TWARZY???

Polecane posty

Gość Viki1984

Wydaje mi sie ze to już genetyka i taka moja uroda, ale mam dosć tych rozszerzonych wielkich porów skóry. Czoło, nos i od nosa w str policzków. Nie wiem czy da sie coś z tym w ogóle zrobić raz na zawsze?? pomijając juz trądzik czy nawet tłusta cerę, te pory mnie doprowadzaja do szału. U wielu dziewczyn widze takie piękne cery, zero porów widocznych, takie to sobie mogą pożyć :( :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość powiem Ci ze mozna
musisz tylko sobie kupic zel myjacy przeciw wagrom Clearskin z Avonu. 4-5 dni i nie ma zadnej czarnej kropki. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość powiem Ci ze mozna
a wiesz mi ze tez mialam duzo. teraz z trudem sie mozna dopatrzyc 2-3. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Viki1984
Ale mi nie chodzi o wągry czy czarne kropki jakieś (?), chodzi o zwyczajnie rozszerzone pory. ALe dzieki za sugestię co do preparatu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
porow nie da sie zmniejszyc znaczaco. mozesz je troszke splycac stosujac mikrodermabrazje czy peelingi kwasami czy tez zamykac odpowiednimi preparatami. Ale nie ma co sie ludzic ze rozszerzone pory znikna :( z wiekiem bedzie ich coraz wiecej. taka nasza uroda :( lykaj wit. PP pozdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u kosmetyczki robiac własnie mikrodermabrazje dowiedziałam sie ze na pory jest zabieg galwanizacji koszt to ponad 100 zł i wykonuje sie go chyba wiosna. Musze go saobie zafundowac tez własnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×