Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Spontaniczny..

Czy dojrzala kobieta mysli o sexie z mlodszym od siebie?

Polecane posty

Gość Spontaniczny..

Witam czy dojrzala kobieta ok 40stki mysli o sexie z mlodszym np o 10 lat? :) dodam, ze bardzo pociagaja mnie takie kobiety:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Spontaniczny..
jest tu ktos?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Spontaniczny..
nie stara...tylko kobieta ok 40-45 a moze wiecej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no czyli ze stara
to jest tu ich pelno 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Spontaniczny..
jestescie tu Panie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chyba kogo
juz po pracy:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Noi już temat się powtarza wielokrotnie, nie tylko Ty masz taką fantazję i nie tylko Ty szukasz takiej kobiety i takiego doznania. U mnie dojrzalsze kobiety również przykuwają moją uwagę, i naprawde nie dziwie Ci sie, że tak masz. Wiesz, spodziewaj się, że wejdzie banda chłystków, i Cie zbluzga bo dla nich wydaje się to nienormalne bądź chore. Także to olewaj, mówią tak bo sami nie wiedzą czego chcą i nie potrafią sie określić :). My chociaż próbujemy szukać, i mamy jakiś cel;) Przecież przez kilku kretynów nie musimy zmieniać naszych poglądów;) No nic, powodzenia moze Ci się poszczęści! :) Nawet jeśli wszyscy już w Ciebie zwątpili, pokaż że się mylili ! Uwielbiam dojrzałe kobiety! Chcesz porozmawiać? fetyszysta22@o2.pl Zapraszam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stara ale jara baba
ja jestem dojzala :classic_cool: mam 76 lat :classic_cool: skonczone :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kiedy Wy zrozumiecie, że rzadko którą interesują młodsi?Wy chcecie kobiety doświadczonej, a taka kobieta pragnie jeszcze bardziej doświadczonego...przynajmniej zakłada, że jeśli starszy, to doświadczenie ma duże.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katowiczanka&
ja takiego mam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lakd
ja mam 34 i lubie mlodszych :) najwieksza roznica jak do tej pory to bylo 7 lat a teraz flirtuje z 25 latkiem i niedlugo sie z nim przespie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość john40
Miło to słyszeć:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lakd
dzieki ze mnie poinformowalas ;) pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość john40
No witam,witam.;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jego tylko jego
a ja mam kochanka o 10 lat mlodszego, jest boski :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość też dojrzałaaa
do fetyszysty. Zmień login, dobrze Ci radzę, bo odstraszasz tylko starsze kobiety, a nie zachęcasz. pozdrawiam. kobieta dojrzała zainteresowana tematem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mysli, bo to normalne
ze mlodsi faceci interesuja sie starszymi kobietami i vice versa, a starsi faceci mlodszymi laskami. Oczywiscie taki mlodzieniec musi miec cos w glowie poza sianem i byc zadbany, to ma szanse u starszej babki. Kazdy w koncu znajdzie swego/swa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość żadna kobieta w wieku 40+
nie szuka rówieśnika, bo to już są zapyziałe dziadki. Chętniej zwiąże się z młodszym partnerem, jeżeli się dogadają i spodobają nawzajem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka kobieta w wieku
ok 40 jeśli szuka młodszego to tak raczej o 20 lat , a nie o 10 lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie szukałam :) a spotykam się
z młodszym (jego poprzednia też była stasza od niego-widocznie tak lubi :) ) wiem że większość pań pisze "wyglądam młodo" ale ja NAPRAWDĘ wyglądam młodziej niż mój pesel ;) czasami sama muszę się zastanowić ile mam lat tyle...? niemożliwe :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość spotykam się z kimś
nie myśli...a chciałaby to zrobić z Nim :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A która nie
A która nie myśli o 10 lat młodszym kochanku , ja tam chętnie poznała bym takiego Pana 30-35 lat ,nie wiem czy wszyscy Panowie w moim wieku są tak beznadziejni w łóżku,nie chcę tu nikogo obrażać ani uogólniać ,ale po dwóch latach celibatu miałam okazję być w jednym łóżku z takowym Panem i niestety nie można tego w żaden sposób nazwać choć odrobinę dobrym seksem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No myslalem nad zmianą nicku, ale po co skoro na tym forum to nie ciężko zrealizować swoje założenia:) Sledze tematy, i jeśli coś chce napisać to po prostu to pisze nie zważając na swój nick. Poza tym, wydaje mi się, że treść jest bardzo ważna, a jak ktoś kieruje się nickiem, to tak jakby oceniał książkę po okładce:) Jeżeli istnieje prawdopodobieństwo, że wzbudzę zainteresowanie dojrzałej kobiety swoją osobą, w rozmowie prywatnej zorientuje się kto jaki jest tak naprawde:) Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nietuzinkowa lubiaca mlodszych
ja mam tylko mlodszych najlepiej 6-8 lat, im mniejsza rożnica wieku tym gorszy sex.. jakos mlodsi sa lepsi, inne czasy i teraz "mlodziez" jest bardziej doswiadczona od tych starszych rzekomo doswiadczonych.. no takie realia.. i przede wszystkim mlodsi nie maja oporow przed niczym sa otwarci i chetni na nowe wyzwania a stari czy ruwiesnicy tylko duzo gadaja a w rzeczywistosci to kila mogila.. polecam mlodszych:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pawel32
Witam wszystkie dojrzale panie ktore pochodza z wawy i szukaja dyskretnego mlodego faceta mam 32lata 175cm 75kg.moj telef 609316148

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
alez wy upierdliwi jestescie malenstwa pewnie, sama statystyka mowi, ze w odpowiednio duzej populacji trafia sie i takie ktorym sie moze chciec bawic z dziecmi ale wy macie jakies chore wyobrazenie ze niby co, kazda dorosla nic nie robi tylko marzy o tym, zeby porozmawiac z toba o twoich nowych klockach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×