Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

czy dziewczyna ktora majac 19 lat przespala sie 3 razy ze sponsorem

Polecane posty

Gość gość

ma wciaz ryzyko wrocenia do sponsoringu, choc ma teraz 23 lata i od tamtego czasu nie robila tego za kase?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyno .... czytaj to jak nie chcesz skonczyc jak zona szejka- http://f.kafeteria.pl/temat/kafe-uratuje-zone-szejka-powiernice-moje-p_6012398 sppotykalam sie z multimilionerami i dla kasy sprzedalam dusze, to cie zniszczy psychicznie i bedziesz niestabilnym emocjonalnie gownem, nie najdajacym sie do bycia matka, zona do pracy. Prostytucja i sponsoring jest tylko dla ludzi zdesperowanych, glupic albo z mentalnoscia kamienia albo dla bardzo glupich ktorzy nie licza sie z konsekwencjami. Czytaj spowiedz zony szejka i ucz sie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
sponsoring to dosc powszechne zjawisko nie pietnujmy tych dziewczyn

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ludzie drodzy zona szejka wam powie nie wszystko sprowadza sie do kasy i dawania d**y. Dziecko (autorko topiku) co prawda nie wiele mlodsza ode mnie powiem Ci jedno jak sobie rozwalisz psychike a takie zachowanie do tego prowadzi to juz nie bedzie tak kolorowo. Ja tez sie w to bawilam bo kocham kase, rekompensuje mi wiele... zakochalam sie w kolesiu bez kasy ktory mnie olal i jak szmate ( ktora jestem notabene, ale dla niego nie bylam) potraktowal, a zrobil to dlatego ze ten typ tak ma wieczny piotrus pan bylo ok a on nagle zamilkl. Chuj z nim. Ja teraz jestem niezalezna zabralam sie za siebie co prawda jestem porypana psychicznie, ale pracuje w duzej korpo i mam 2 prestizowe kierunki skonczone, psychologie (bo sama leczyc sie chcialam) i na sgh biznes i kase trzepie dobra. Doedukuj sie laska a nie dawaj d**y za hajs bo wyjdziesz jak zona szejka jak zablocki na mydelku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×