Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

przem93

Czy dziewczyna olewa?

Polecane posty

Witam, jestem Przemek, mam 21 i chciałbym powiedzieć iż mam pewien problem. Chodzi o to iż znam pewną dziewczynę z pracy już prawie pół roku, od poznania pisaliśmy ze sobą praktycznie codziennie i to po kilka razy, teraz coraz mniej. Ponad to zwracając uwagę na to że pracujemy w tym samym miejscu to widzimy się przynajmniej raz w tygodniu. Gdy ona idzie do pracy to ja zawsze przyjeżdżam po nią i razem wtedy jedziemy, to samo jeśli chodzi o powrót, ponieważ ona nie mieszka w tym samym mieście co ja, dojeżdża 50 km pociągiem, to ja zawsze ją również odprowadzam na peron, no raz czy dwa razy odprowadziła ona mnie do pracy ale to wtedy gdy byliśmy po jakiejś małej sprzeczce, co ciekawe czym więcej jest pomiędzy nami zgrzytów tym bardziej ją jak by to zadowalało, szczególnie gdy to ja zawsze przepraszam, ona wtedy właśnie mówi że jej zależy ale na razie musi jeszcze wszystko przemyśleć. Ostatnio nawet poszedłem o krok do przodu i dałem jej list/wiersz w którym opisałem że coś do niej czuję i że powiem jej swoje uczucia gdy będzie już na nie gotowa. I teraz zastanawiam się czy nie popełniłem jakiegoś błędu. Ona jest z reguły nieśmiała, niby się dogadujemy w pracy i czasem jest lepiej, czasem gorzej, ale najgorsze jest to że mimo iż mówi że jej zależy i że chce się ze mną spotykać to odczuwam iż jest inaczej. Jeśli chodzi o spotkania to nigdy nie ma na nie czasu, ma sporo sporo na głowie i ja rozumiem wszystko. Zawsze jak się gdzieś umawiamy to później nagle mówi że ma jakieś sprawy ważne i nie może się spotkać. Spotkaliśmy się tyko raz w przeciągu 5 miesięcy i to na 20 min gdzie ja chciałem wyciągnąć ją na jakieś kręgle lub coś podobnego lecz ona wolała jechać do domu bo miała niby dużo nauki. Nie rozumiem tego podejścia, czy mnie sprawdza, czy olewa, prosił bym o poradę w tej sprawie, szczególnie kobiety, bo powiem szczerze nie mam pojęcia co mam już robić w tym temacie. Nigdy tak naprawdę nie byłem z dziewczyną bo byłem wcześniej zbyt niedojrzały na to, za to ona miała już chłopaka. Mówi mi że musi to wszystko przemyśleć, niby myśli o mnie ale nic nie odpisuje nawet przez kilka dni. Nie mam pojęcia co mam robić. Tak na prawdę nie widzę po za nią innego świata ale nie mogę jej zmuszać do tego żeby czuła to samo co ja. Niedługo ma urodziny więc kupiłem jej już prezent może to ją trochę poruszy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kolejny piesek bez honoru.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
takim to dziękuję za komentarze, proszę jakieś mądrzejsze osoby o wypowiedź w tym temacie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No być może ci olewa ale nie ma pewności ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To przykre ale ktoś wyżej dobrze to opisał -piesek bez honoru, robisz wszystko od początku nie tak jak podręcznikowy przykład. Jest tylko jedna możliwość, musisz ją olać Ty i to totalnie, będzie cięzko, ale musisz wytrzymać, kobietę trzeba olać, żeby ją zdobyć. Jeśli nic to nie pomoże to znaczy, że tak miało być i nic na to nie poradzisz. Poczytaj na necie profesjonalne poradniki nt temat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stary rep
Oj kolego jeszcze dużo wody w rzece upłynie zanim zrozumiesz pewne rzeczy. A jak już to się stanie i zerkniesz wstecz to się tylko w głowę będziesz pukał. Z kobietami musisz postępować jak mężczyzna. Daj jej jasno do zrozumienia o co Ci chodzi, daj jej trochę czasu i luzu. Jeżeli nie ma efektu to olej to ciepłym moczem, nawet gdyby bolało (przez chwilę). Jak na razie to widzę, że jesteś takim pieskiem, który skacze koło niej. No ale nie dziwię się, tak się postępuje w wieku 21 lat. Swoje musisz przejść. Powodzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przemek, imie dla pisdy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×