Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Okularnica:)

Czy dziewczyny w okularach podobają się facetom???????

Polecane posty

Gość Okularnica:)

Jak w temacie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pocahontas8k
mysle ze okulary nie powinny być problemem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Okularnica:)
Ja właśnie zaczęłam nosić okulary. I jak narazie każdy kto mnie w nich widzi, mówi ze bardzo mi one pasują, że wyglądam dużo lepiej niżeli bez:). Ale słyszałam że mężczyźni nie lubią okularnic, że nie podobają się im. Stąd ten topik:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytajacyyyyyyy
pocahontas8k mysle ze okulary nie powinny być problemem... a aparaty słuchowe ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bezlistosny Marcin0
Po co pytasz skoro znasz odpowiedź na dane pytanie? Oczywiście że okulary bardzo obrzydzają Nie są atrakcyjne i nawet ładna kobieta może się tym specyfikiem oszpecić jak jasna cholera. Nie warto zainwestować w soczewki???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A Ja myślę że
dobrze dobrane dodają uroku;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość żebrowski to ja nie jestem
kobiety w okularach są bardzo ok! niektóre nawet gorzej wyglądają po zdjęciu niż podczas noszenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Popieram w 100%:)
"kobiety w okularach są bardzo ok! niektóre nawet gorzej wyglądają po zdjęciu niż podczas noszenia". Podpisuję się pod tą wypowiedzią:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zulotka_17
Powiem Ci, że sama nosze okulary i twierdzę ze jestem atrakcyjna :) Może nie najpiękniejsza, bo nie ma nikogo idealnego, ale mam chłopaka który mnie kocha, który sam twierdzi ze jestem atrakcyjna :) Więc moim zdaniem dziewczyny w okularach podobaja sie facetom ;) kiedys usłyszałam, że okulary dodawaja wdzięku :) wiec pewnie cos w tym jest ;) Pozdrawiam :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nie lubię nie lubię nie lubię
Wogóle mi się nie podobają laski w okularach:o. Żeby były nie wiem jak atrakcyjne, okulary psują całą urodę:o. Jak już ktoś wyżej napisał, lepiej zainwestować w soczewki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Okularnica:)
Widzę że zdania są podzielone:). W sumie to się nie dziwię, każdy z nas ma inny gust:). Jednym się podoba innym nie;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zulotka_17
to zalezy na jakiego faceta trafisz :) tak jak powiedziałas, innym sie podoba innym nie :) Jesli facet sie zakocha to nie bedzie mu przeszkadzało to czy masz okulary, odstające uszy czy wielkie stopy :) :D Dla niego bedziesz idealna :) i będzie cię kochał taka jaką natura Cię stowrzyla i pamiętaj ze nie liczy sie wygląd tylko to co w srodku ! :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Okularnica:)
Zulotka To prawda o czym piszesz:). Mam faceta, ale nie widział mnie jeszcze w okularach...i nie wiem jak zareaguje. Mam nadzieję że mu się spodoba;). Wiem że mnie kocha, więc powinien zaakceptować moje drugie oczy;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lapcia20
Napewno mu sie spodobasz :) A masz okulary na stałe czy tylko do czytania i komputera ? :) Ja zaś mam taki problem ze facetowi podobam sie w okularach i non stop chce zebym je sciagneła .. :) a mi zaś sie nie podobam bez okularów heh ;) No ale wazne ze mu sie podobam taka jaka jestem :) życze powodzenia i koniecznie napisz jak zareagował :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zulotka_17
spodobasz sie napewno :) Skoro kocha Cie i jestescie razem to nie bedą mu przeszkadzaly okularki ;) napewno w nich swietnie wyglądasz :) Pozdrawiam . i napisz jak zareagowal heh ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Okularnica:)
Niestety są to okulary na stałe. Wysłałam mu zdjęcie, napisał że bardzo ładnie w nich wygladam:). Ale na żywo zobaczy dopiero za 3 tyg, ponieważ obecnie nie ma go w Polsce. Zobaczymy jak zareaguje gdy mnie w nich zobaczy:). Wszyscy w pracy i znajomi mówią że jest bardzo dobrze, i nawet lepiej niż bez:). Zobaczymy czy on też tak stwierdzi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość proste................
ładne dziewczyny w okularach tak, brzydkie dziewczyny w okularach nie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olkaaaaaaaaa
Moj maz lubi mnie w okularach. Mowi, ze bardzo mi pasuja i powinnam caly czas nosic. Ja natomiast nienawidze okularow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oczywiście ze sie podobają :) jesli sa fajnie dobrane oprawki do owalu twarzy to takiej kobiecie czesto dodają uroku i seksapilu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Okularnica:)
No tak, tylko to już nie mnie oceniać do której grupy się zaliczam;-). Ale skoro mężczyźni się za mną na ulicy oglądają, Tzn że choć troszkę ładna jestem:)(i chyba mało skromna, skoro tak piszę);).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zulotka_17
skoro stwierdził że ładnie w nich wyglądasz to na pewno mowi prawde :) Faceci są raczej szczerzy ;) I jesli im sie cos nie podoba to powiedza prosto w oczy :) Ale dla niego jestes jedna jedyna i najpiękniejsza :) wiec nie masz sie czego obawiac :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Okularnica jeżeli nie masz okularów jak 2 dna od "szklanki musztardówy to uwierz mi że facetom w nich bedziesz sie podobać okulary można potraktować jako pewien element kobiecej biżuterii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zulotka_17
dokładnie :) bardzo mądra wypowiedz :) Skoro masz okulary od nie dawna to pewnie masz lekka wade wzroku :) I nie masz okularów tzw. :sety: , wiec nie ma sie czego obawiac :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Okularnica:)
"Okularnica jeżeli nie masz okularów jak 2 dna od "szklanki musztardówy " Hehe regres aż takiej wady wzroku nie mam;). Są normalne szkła, cieńkie. Jeszcze moje oczy są w miare dobrym stanie:). To mnie pocieszyliście, bo te okulary mam już pół roku, a raz tylko miałam na nosie, ponieważ jedna koleżanka stwierdziła że ochydnie w nich wygladam, dlatego nie nosiłam:o, po tym jak tylko mi powiedziała zdjęłam i schowałam:o. Ale musiałam w koncu je zacząć nosić, bo wzrok się pogarszał. Teraz każdy mówi że bardzo ładnie wygladam:). A skoro tak mówią to chyba tak jest:). Tylko że ja jestem osobą bardzo podatną na opinię innych, i wystarczy że ktoś coś źle powie, odrazu zmieniam i dostosowuję się do jego zdania:o Nie dobrze:o wiem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zulotka_17
oj nie mozna dawac sie tak opiniom innych ludzi :) Oni niekiedy zazdroszczą nam jesli chodzi o urode :) także, nawet najlepsza przyjaciolke czasem skrycie zżera zazdrosc :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Okularnica:)
Tak Zulotka, ludzie potrafią być zazdrośni. Już nie raz to przerobiłam, latem ubrałam krótką sukienkę, i buty na lekkim obcasie, poszłam z kumpelą do pubu, a tam jakieś 3 dziewczyny za nami siedziały, i tylko słyszałam jak obgadywały mnie:o. Że jestem chuda, że aż brzydko to wygląda itp:o. A mam 174 cm wzrostu i ważę 58 kg, i nie wygladam na chudą, więc skąd te głupie teksty:o. Zazdrość pomyślałam:). Tak samo było pewnie z okularami...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zulotka_17
sa paskudne mówisz ? a jesli by tak Tobie przyszlo nosić okulary i któraś kobieta Tobie by powiedziała " jestes paskudny w okularach nie chce cie" jak bys zareagowal ? Moim zdaniem takie gadanie ze kobiety w okularach sie brzydkie jest chamskie.. Są dziewczyny które naprawde w okularach slicznie wyglądaja.. one dodawaja uroku i podkreślaja oczy :) a oczy to zwierciadło duszy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zulotka_17
tak kochana :)) Na pewno zazdrosc :)) wiem cos na ten temat .. duzo przeszłam takich rzeczy :( Niestety nie zawsze jest to miłe.. ale nie ma co sie przejmowac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×