Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Czy extension przedluzanie wlosow niszczy wlosy i je oslabia?

Polecane posty

Gość gość

Jak w temacie. Chce przedluzyc metoda keratynowa ale czy jak odepne po 3 mc nie odpadnie mi polowa wlosow?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przedłużaniu stanowcze NIE bo to po pierwsze niszczy włosy w miejscu doczepiania, a po drugie obciąża cebulki i możesz po tym doświadczyć masowego wypadania. Jak już do okazjonalnie (i też rzadko, bo efekt obciążenia będzie podobny) włosy clip-in dodaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to już lepiej kupić jakąś perukę albo taką sztuczną kitkę i na imprezy zakładać prześledź los gwiazd estrady które nosiły przedłużane włosy, każda z nich ma własne tragiczne: Britney Spears, Mandaryna, Naomi Campbell poszukaj zdjęć w necie to Ci się odechce przedłużać włosy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nieoceniona12
ja jestem inego zdania, wsyzstko zalezy od metody i fryzjera jaki wykonuje przedluzanie. okazjonalne przedluzanie wlosow doczepkami raczej nie ma negatywnego wplywu na twoje wlosy. poza tym jesli przedluzysz je na zimnno ultradźwiękami tez nie zagrozicie swoim naturalnym. wszystko zalezy od metody

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
srutu tutu przedłużanie powoduje wzmożone wypadanie włosów bo cebulka włosa dźwiga ciężar do jakiego nie jest przyzwyczajona, koniec kropka a Ci którzy zachwalają przedłużanie nie są szczerzy to samo dzieje się w przypadku doklejania rzęs metodą 1:1 wiadomo że nikt nie przedłuża włosów czy rzęs gdy ma je z natury dorodne przedłużają Ci którzy mają liche włosy, rzęsy sama doklejam rzęsy więc wiem jak to działa, obciążona rzęsa wypada szybciej niż naturalna bez tego balastu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ktora metoda lepsza, keratyna czy micro ringi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość abovethesky
oczywiscie ze KERATYNA. ale tez są różne, moim zdaniem łączona tylko na ZIMNO, czyli ultradzwieki. dopiero taka metoda nie niszczy włosów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tape in, ultradzwieki, loopsy. To juz jest w Polsce. Dziewczyny, pomyslcie o wlasnych wlosach najpierw a potem o przedluzaniu i wybierzcie nowe metody, na czasie. Polecam salon Pracownia Urody na Bemowie, warszawa bo tam ostatnio robilam ale ze wzgledu na fryzjerkę;) nie salon, maja Balmaina i Tukka Hair House wlosy.. Dobre ceny ale tez nowe metody, warto wybrac sie na koniec wawy. Warto naprawde madrze zainwestowac i poszukac, jest duzo dobrych salonow i stylistow w kazdym miescie, ktos sie znajdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krochmaALKA
mysle dokladnie tak jak czesc dziewcyzn powyzej. ultradzwieki na zimno-nie ma lepszej metdy! przedluzam wlosy w great lengths 4 lata i uwierzcie mi, moje naturalne wlosy sa tylko w lepszej kondycji. nic a nic sie nie niszczą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ekarolcia75
keratyny nie polecam - przyjaciółce strasznie po niej włosy leciały i były połamane :( a w trakcie noszenia bardzo się plątały. ja robiłam swoje własne ultradźwiękami w salonie pracującym na włosach i metodzie Great Lenghts i z czystym umieniem tę metodę polecam - włoski są piękne i super wyglądają (widać, że dobrej jakości) :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przedłużanie włosów tak, ale nie metodą keratynową. Niszczy włosy, zresztą jej efekt nie jest zbyt spektakularny bo widać miejsca łączeń. Jeśli chcesz się zdecydować na przedłużenie, polecam Ci metodę na ultradźwięki (tylko i wyłącznie!). Great Lengths oferuje m.in. metodę Ultrasonic czy Multisonic. Różnią się jedynie czasem zabiegu przedłużania. Najlepiej też podpytać specjalistów o to, co proponują dla Twojego rodzaju włosów itd. Na Great Lengths czytałam też ostatnio ciekawy artykuł, porównujący właśnie metody dostępne na rynku. Mocny. Warto przeczytać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Małgorzata1986
Prawdopodobnie każda metoda na przedłużanie włosów w jakimś stopniu je obciąża. Co prawda jeśli robisz to ultradźwiękami i w dobrym salonie np. Great Lenghts, to włosy będą w dobrym stanie po takim przedłużaniu. Dlatego polecam najlepsze metody i w dobrym, sprawdzonym miejscu - warto czasami więcej zapłacić i cieszyć się lepszą jakością.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli nie jesteś pewna, czy chcesz przedłużyć, zawsze możesz najpierw spróbować kupić sobie hair band https://hairtalk.pl/hairtalk/110/hairband_by_hairtalk i zobaczyć, jak to będzie wyglądało. Hair band na pewno nie zniszczy ci naturalnych włosów, a możesz popróbować z różnymi fryzurami itd. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Janeczka667
Uważam, że wyłącznie ultrasonic. Micro ringi i inne metody niszczą włosy, nie oszukujmy się, ale powiem Wam że efekt z ultradźwięków utrzymuje się dłużej, dłużej można cieszyć się włoskami i przede wszystkim można z nimi robić wszystko - różne fryzuy, chodzić na basen czy siłownie. Przedłużałam w Great Lengths i to był dobry wybór

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na zniszczenie bardzo pomogła mi seria Elastabion Floslek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hair talk

Nie polecam włosów hair talk. W dotyku są inne niż prawdzie włosy,. Mam wrażenie jakby to był plastik. Mimo, ze używam ich produktów do pielęgnacji i szczotki to wyglada jak siano. Moglabym robic za Stracha na polu... 

mialam kiedyś włosy clip i  i były takie same. Cena tylko znacząco się różniła...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Clipinka

Ja od 10 lat nosze clip in dzień w dzień  po tym jak zniszczyłam sobie włosy po jednokrotnym przedłużeniu ich keratyna.. Dzięki clip inom moje włosy odrosły po przedłużeniu na 3 miesiące musiałam swoje ściąć bo to co z nich zostało było dramatyczna namiastka moich poprzednich włosów ( w tym czasie zaliczyłam 2 ciąże i wypadanie włosów po porodach). Aktualnie moja własne włosy są długie mimo to nisze doczepy na codzień bo lubię, jestem przyzwyczajona do mega objętości dołów a niestety na rozjaśnianych blondaxh z tym ciężko. Clip iny polecam na mocne gęste włosy od nasady ja niczego nie tapiruje, nakładam w 3 minuty, nie obciążam nadmiernie cebulek bo nie śpię w doczepach a to właśnie wtedy najłatwiej o wyrwanie włosa z cebulka . Pozdrawiam 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×