Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

czy facet moze kochac kobiete przez pare lat jesli z nia nie jest?

Polecane posty

Gość gość
każdy facet nie kocha nikogo więcej ponad siebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może. Sam tak mam. Tyle, że wiem, że ona nigdy do mnie nie wróci. Za późno na ratowanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
sąd wiesz że nie wróći?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jest gołodupcem, stąd wie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie to moja wina. Za dużo spaprałem. Ona mnie już nie potrzebuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Można,można,to się nazywa miłość platoniczna,niespełniona często,sam tak mam :( niestety.Cholernie boli,lepiej nie myśleć,wyłączyć myślenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Facet nie kocha, to co czujesz to nie miłość, tylko chęć zaliczenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A g****o tam wiesz!Nigdy jej nie miałem i mieć nie będę,zaliczyć :( też coś!Są takie historie życiowe o których się nawet fizjologą nie śniło :D i moja do takowych się zalicza,wg klasyka Ferdynanda K.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobitka9
Mysle, ze moga tak samo jak my kobiety. Ja sobie tak z tym radze, ze staram sie o niczym nie myslec. Jak widze jakas scene romantyczna przelaczam, staram sie jakos zyc z dnia na dzien i nie myslec o przyszlosci. Inaczej czlowiek by zwariowal. A wy znacie jakies inne sposoby?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie ma innych,trzeba żyć swoim życiem,pracować,dbać o rodzinę,i jak najrzadziej,zaglądać na fb :D to moja recepta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie to moja wina. Za dużo spaprałem. Ona mnie już nie potrzebuje. xxx a wolna jest?próbowałeś rehabilitacji? zbadaj teren,wyslij kwiaty i poproś o rozmowę i bądź szczery

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli jesteście wolni wszystko jest możliwe,u nas jest inaczej,zostają tylko piękne wspomnienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gosc 12:29 na fb dawno zablokowany, polecam! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
5 lat walczyłem z tym by nie myśleć, nie kochać, zapomnieć, uciec... ale jak uciec przed samym sobą, przed wspomnieniami, przed bólem rozstania... trafiłem do psychiatry i wspomagałem się farmakologicznie... dziś nadal jest w moim sercu, ale nauczyłem się z tym jakoś żyć... ps. denerwuje mnie to, że kobiety nie wierzą w to iż my potrafimy odczuwać coś więcej niż tylko pożądanie... może dlatego, że same kochać nie potrafią i wypaczają pojęcie miłości

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no jestem ciekawe kiedy ten moj zaloży tu temat, choc moge tylko domniemywać sobie że myśli teraz calkiem podobnie.. a co zrobileś jeśli mozna wiedzieć? moze jest jeszzce do odratowania?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja mam tez fb zablokowany,a na niego fb nie zaglądam ,bo po co jakby chcial ze mną byc,to by byl zyje swoim zyciem i do przodu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja nie chcę jej blokować na fb :( miło od czasu do czasu na Nią spojrzeć,tylko tyle i aż tyle. A tobie gościu powtarzam jeśli oboje jesteście wolni,wszystko jest zawsze możliwe,a to że tu się będziesz wyżalał nic ci nie pomoże,a wręcz przeciwnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
....może dlatego, że same kochać nie potrafią i wypaczają pojęcie miłości... xxx o tak typowe podejscie samca opluć babę to masz odpowiedź czemu Cię puscila kantem tyle lat a Ty nadal jadem plujesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no wlasnie Go na facebooku zablokowalam :D ja mam fb, po co przez tego dsupka mialabym usuwac ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś juz raz Tobie napisalem, ze jestes prosta jak budowa cepa utwierdzasz mnie w przekonaniu ze mialem racje i wiesz co? g... wiesz co zaszlo miedzy mna a nia gość dziś chciala bys by cierpial glupia dzida

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja swoją historię to kiedyś opiszę,temat na harlekina idealny :) na starość opiszę i Ciebie opiszę i siebie,dwoje tetryków co przez setki lat zapomnieć o sobie nie potrafią :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pewnie, że może. Na to uczucie nie ma rady. Ale czasem są przeszkody, nie do przeskoczenia, aby być razem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
będę czytała i płakała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No są,ogromniaste :) i nie do przeskoczenia jak skrzynia na wf -ie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc 12 35
chciala bys by cierpial glupia dzida xxx ale on nie chciał ze mna być,romansował z innymi i w kazdy mozliwy sposób dał mi jasno znac ze mam spierd... to po co ma mnie oglądać na fb? to ja się zakochałam,i kupę lat jestem sama ale ide do przodu,realizuję małymi krokami jakies tam plany ja jemu,źle nie życzę,mam nadzieję,że poznał taką jakiej szukał i jest szczęśliwy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Będziesz czytała i płakała ze śmiechu :D tak to opiszę,miłość nad rozlewiskiem cz.XX O dwóch takich co się chciali ale się strasznie bali :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I po cholerę to opisywać, komu to potrzebne. Na starość to każdy już będzie z kimś komu zależało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
:) masz racje,opiszę to tylko dla siebie,by na starość nie zapomnieć o Niej,tak jak o szczęce wrzuconej do szklanki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to po co piszesz - ciekawe kiedy mój założy tu temat? masz mnie za idiotę? liczysz w głębi duszy, że pewnego dnia za Tobą zatęskni i będzie cierpiał tak jak Ty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×