Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

czy facet z takim wzrostem ma szanse na miłość?

Polecane posty

Gość gość

195 cm wiem że to dużo ale przecież nie obetnę się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co za głupie pytanie, oczywiście, ze ma szansę, co więcej kobiety bardzo lubią wysokich mezczyzn

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Marcin Prokop ma 205 cm i jakimś cudem znalazł, więc nie załamuj się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość YA2
IDEALNY masz wzrost jak dla mnie (mam 170 cm (

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Myślę, że większość kobiet preferuje facetów w przedziale 180-190, ale 195 to też jest ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
z tego co zauważyłem to właśnie nie lubią, wolą tych niskich a nawet bardzo niskich a wysokimi gardzą i odrzucają ich, od razu podkreślam że ta moja opinia nie wzięła się znikąd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja uwielbiam wysokich, ale to nie jest regułą, przede wszystkim dla mnie liczy się człowiek i co sobą reprezentuje itd :) p.s sama mierzę skromne 164 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
YA2 w takim razie jesteś jednym z wyjątków potwierdzających regułę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość YA2
Jak na kobietę 164 cm to nie jest skromnie moja droga

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Możesz się zacząć garbić to będziesz miał mniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość YA2
No co Ty. Wiele wysokich dziewczyn marzy o chłopaku z takim wzrostem. Przyczyną na pewno nie jest wzroost.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie chcę się garbić, to jest niezdrowe i źle wygląda poza tym większość kobiet które mówią że chcą wysokich i tak później zakochują się w niskich bo dla nich wzrost nie jest najważniejszy może być co najwyżej jakimś tam dodatkiem a i to bardzo rzadko występuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
YA2 dziś czy ja wiem? spotkałam się już z tym, że nazywano mnie kurduplem :D ale może to moje szczęście, bo gdziekolwiek nie trafię i nie zacznę przyjaźni/związków/znajomości, to ja zawsze najniższa jestem lub jedna z najniższych :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie widzę innego wyjścia niż tylko wzrost, wielu moich znajomych jest sporo niższych ode mnie a mają dziewczyny a charakterem, sposobem bycia itp nie odbiegają ode mnie szczerze mówiąc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ile chciałbyś mieć? 185-188 ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Eh, czy na kafe sa sami kretyni facetopodobni? Tylko tematy typu "kobiety gardzą niskimi" a teraz się dowiadujemy, ze wysokich też nie lubią? Czemu Wy ciągle wymyślacie takie bzdury? Macie kompleksy i swoje niepowodzenia z kobietami zwalacie albo na wzrost, albo na przeciętny wygląd, ciągle szukacie winy w całym świecie... Chore...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie ma znaczenia ile chciałbym mieć bo wzrostu się nie wybiera i nigdy prawdę powiedziawszy nie zastanawiałem się nad tym co by było gdyby, po prostu jest jak jest i muszę to zaakceptować, siebie zaakceptować a że będe sam.... no cóż

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Myślę, że jesteś neurotycznym dziwakiem i to jest twój problem a nie wzrost

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość YA2
gość dziś No to może faktycznie kwestia przypadku, bo ja zazwyczaj jestem najwyzsza wsrod dziewczyn (mam 170 cm( a kilka koleżanek niziutkich 150 - 155 cm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Koleś mój brat ma 198 cm i powodzenie ma że hej , ma 19 lat i nie może się opędzić od dziewczyn , i ogólnie jest bardzo lubiany .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Widocznie masz zryty charakter )co widac po tym jak wymyślasz sobie problemy), bo kobiety bardzo lubią wysokich mężczyzn. Myślisz, ze kobieta taka jak ja -169cm - będzie wolała faceta 170 czy 192? Odpowiedz chyba jest prosta, prawda? Miałam raz faceta 175 (wole wysokich ale wygląd dla mnie nie jest wyznacznikiem) to nawet wysokich butów nie mogłam ubrac bo zaraz wyglądałam przy nim na wielka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie szukam u nikogo winy, po prostu opisuje tylko pewne realia i się na nic nie uskarżam, tak ma i miało być najwyraźniej... to może Twój brat ma bardzo atrakcyjną twarz albo świetną rzeźbę, moja twarz nie jest szkaradna ale mega przystojna również nie, koksem też nie jestem, mam raczej figurę atlety ale żebra mi nie wystają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
stróżyk ma 206 cm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja pierwszy raz widzę, żeby facet marudził na wysoki wzrost :) kobiety kochają wysoki wzrost, co wystarczy tutaj poczytać, naprawdę autorze, więc się nie dołuj ! może obracasz się w takim kręgu, poszerz go, poznaj kogoś nowego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie mam zrytego charakteru i moje ''wyimaginowane'' niby problemy nie biorą się znikąd, od tak z mojego widzimisię, przecież nie jestem typem człowieka który nie potrafi dostrzec swoich błędów, owszem dostrzegam je i wiem że gdybym miał naprawdę poryty charakter to byłbym w stanie to zauważyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Myślę, że zbyt wysoki wzrost bywa problemem, ale moim zdaniem jeszcze nie należysz do tej kategorii...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wiesz co tak naprawdę to wszędzie jest tak samo, niezależnie od środowiska (bo w różnych się obracałem) u kobiety nie będzie nigdy najważniejszy wzrost tylko ''to coś'' i z czasem coraz bardziej zaczynam rozumieć na czym ''to coś'' polega i wiem że ja tego nie mam i na 99% nie będe miał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorze to jak wytłumaczysz fakt, ze jesteś jedyną osobą, ktora uważa, ze wzrost 195cm to za duzo i dlatego nie podobasz sie kobietom? Skoro tu wszystkie Ci pisza, ze zdecydowanie wolą wysokich, co więcej 195 to wcale nie jakiś mega wzrost, znam wielu takich, gorzej ma jeden kumpel co ma prawie 210 i rozmiar buta 55 aż,buty nieraz na zamówienie musial robic...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pewnie są tacy co mają gorzej nie wątpie, ale dziewczyny co piszą że chciałyby takiego wielkoluda to zapewne tylko tak piszą a tak naprawde ich przyszli mężowie będą mieć po 160-180 cm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bo widocznie nie natrafiłeś jeszcze na taką dziewczynę, swoją tzw. połówkę, ja też nie natrafiłam na swojego faceta, ale się nie dołuję :) Kiedyś spotkasz i możliwe, że przypomnisz sobie, co tutaj wypisywałeś i wyda ci się to tak głupie i banalne, że sam zaczniesz się z tego śmiać :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×