Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość podejrzliwy

czy ginekolog posuwa moją żonę?

Polecane posty

Gość podejrzliwy

mam pewne podejrzenia, chodzi do niego dość często i zawsze wraca taka wyluzowana i zadowolona. Jesteśmy małżeństwem od 18 lat, ona ma 39 a jej ginekolog coś około 50. Jak myślicie, czy to możliwe? A może któraś z forumowiczek, albo któryś z forumowiczów już coś takiego miał na tapecie? Sam nie wiem co mam o tym mysleć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jakgwiazdynaniebie
Szczerze nie sądzę, aby tak było... A rozmawiałeś z żoną?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość podejrzliwy
nie rozmawiałem, bo pewnie i tak by się nie przyznała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jagienka18
To możliwe, mi na samą myśl że mam w gabinecie ściągnąć majteczki, robi mi się mokro. Rozebrać się przed zupełnie obcym męższczyzną i siąść z rozkraczonymi nogami na fotelu ginekologicznym. Patrzeć jak podchodzi i staje między moimi udami, mając świadomość że od jego członka dzieli mnie raptem parę centymetrów i kawałek materiału.Wystarczy że rozepnie zamek a jego penis sam znajdzie drogę i wejdzie we mnie. Wystarczy parę ruchów, tylko pytanie czy to zrobi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...a czy to musi być ginekolog i to 50 letni, może tylko mówi ze była u niego a spotyka jakiegoś miłego faceta który potrafi ja wyluzowac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pytanie teoretyczne - czy zrobiloby ci sie mokro w kazdej takiej sytuacji z dowolnym (kulturalnym i zadbanym) mezczyzną? czy chodzi tylko o tego ginekologa? bo go znasz i ufasz mu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość podejrzliwy
matuzalem, wiem gdzie chodzi i znam tego ginekologa, po wizycie u niego zawsze jest jakaś taka inna, nie potrafię tego wytłumaczyć, aha no i zawsze po wizycie ma większą ochotę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może tylko fantazyjnie że to robią gin ma tam tyle cipek że raczej posuwa młodszą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja kiedyś też miałem takie podejrzenia, niestety okazały się prawdziwe. nakryłem żonę z jej ginekologiem we własnym mieszkaniu. co się działo latami w gabinecie mogę sobie tylko wyobrazić:( nie puszczajcie kobiet do ginekologów facetów - 90% z nich to zboczeńcy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ja chodzę z żoną do ginekologa i nie powiem - podnieca mnie bardzo fakt, że obcy facet grzebie jej w cipce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ciemnogród może sam będziesz ją leczył odbierał poród a zamiast pigułki daj ziele by ci co roku dzidziuś nie rodziła.Szklanka wody zamiast też pomaga.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja nie mam problemów bo jestem byłem i będę zawsze przy całym badaniu u ginekologa mojej partnerki i byłem podczas porodów nawet podczas badań i zabiegów w szpitalu mamy Prawo do obecności.A mamy Prawo Pacjwnta króre mowi o osobie bliskiej podczas badań i zabiegów ust 2008 r art 21!!We Francji UK itp..Nie wolno być sam na sam ginekologowi z pacjentkom jest zawsze Partner gdy go brak trzeba zgłosić podczas rejestracji załatwia się Położną!!Ginnekolog to obcy facet który tez się Podnieca przy niektórych kobietach!!U nas związał się z pacjentkom ginekolog który mial żonę i dzieci chodził do kościoła itp..!!!!Dodam,ze często dochodzi do zakażeń podczas badań bo rękawiczki chronia tylko ginekologa nie pacjenta,bo w między czasie dotyka czegoś w gabinecie potem pcha palce do pochwy zakażajac ją a pacjentka leżąc nie widzi co robi lekarz po założeniu rekawiczek!!A to jest nasze zdrowie jak dojdzie do zakażeń nawet brodawczakiem itp,, pochwy to potem zakaża Partenra!!Tosamo u laryngologa,stomatologa.Dodam,że nawet an bloku operacyjnym dochodzi do groznych zakażeń !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dodam,że ci ginekolodzy zboczeni i posówający będą krytykować mój wpis bo tacy tylko wypraszają męża!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A i w Polsce chodzą razem na całe badanie.W przychodni gdzie chodzimy wszystkie pary sa razem całe badanie w gabinecie i widzi partner badanie.Z resztą czego się wstydzić skoro w łóżku widzi nas chyba rozebraną parter?A ja jeszcze mojemu daję zadanie by pytał o wiele spraw w moim imieniu bo jak mozna się wstydzić maża?A obcego faceta ginekologa nie to utopia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak trzymać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Myślę że chodzę aby mieć spokój w dzisiejszych czasach w erze strasznych chorób trzeba dbać o siebie ale lubię też kiedy mnie bada może i mam jakieś fantazję w tym czasie ale niestety pan doktor pewnie od nadmiaru myśli o tym jak piekarz o bułce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pewnie ją posuwa palcami w rękawiczce z lateksu podczas sprawdzania śluzu i budowy pochwy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja bym tam nie miał nic przeciwko. Lubię jak inni faceci posuwają moją. Wybzykana jest grzeczniejsza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a niby dlaczego 90% ginekologów to faceci? chyba coś w tym jednak jest?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
każdy zdrowy facet na widok cipki pięknie rozwartej kilkadziesiąt centymetrów przed jego oczami będzie reagował tak samo i nie ważne czy to ginekolog, czy nie. Nie wierzę, że ginekolog to człowiek całkowicie aseksualny. Każdemu pewnie pałka dyga, tylko nie każdy się do tego przyznaje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gdyby posuwał dentysta miałbyś chociaż zniżkę na plomby:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a może jakaś pani podzieli się swoimi wrażeniami z wizyt u ginekologa-faceta?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zawsze wychodze od ginekologa zadowolona wręcz pełna euforii. Ponieważ odchodzi stres który towarzyszył tej wizycie wiem, ze jestem zdrowa a nastepna wizyta dopiero za rok. Z moich obserwacji wynika, ze wiele kobiet reaguje podobnie jak ja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ja prawie przy każdej wizycie u gina mam niekontrolowany orgazm i wtedy zawsze widzę, jak się mu spodnie napełniają, ale oboje udajemy, że wszystko jest ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dane od znajomych z medyka -45% studentów medycyny to faceci tymczasem 70 % -75% gino to panowie -cud no nie ? No i potem nie dziwne że biorą sie takie tematy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to są tylko twoje wyobrażenia... na pewno nic takiego nie zachodzi.. może ma dobry humor ponieważ chodzi do ginekologa i jest zdrowa ;) może są inne powody tego? cieszy się że wróciła do domu i meża albo inne powody? może porozmawiaj z nią szczerze a się dowiesz ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moim zdaniem acz skromnym twoja żona jest zboczeńcem starym i chciałaby po prostu by ten ginekolog ją psunął- wiesz dobrze wykształcony,zapewne bogaty :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a mnie mój posuwa;) bo mąż już nie bardzo może. Dodam, że ja mam 48, a on jest trochę po trzydziestce. Zawsze chętnie do niego chodzę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tylko chyba w Polsc tak często kobiety są badane przez ginekologów na fotelu.W Uk w obecnośc***atnera lub położnej.Raz bada położenie jajników i wpisuje w kartoteke i więcej nie bada na na fotelu.A lekarz pierwszego kontaaktu robi usg po jamie brzusznej i gdy cos niepokoi dopiero wtedy do ginekologa by nie ingerować w pochwę i nie stresoować pacjentki!!Nie wolno sam na sam pacjentka z ginekologiem !!Jest osoba bliska lub położna!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×