Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Czy grzechy z przeszłości determinują na naszą teraźniejszoć

Polecane posty

Gość gość

czy ja ciągle za nie pokutuję, ponieważ się nie wyspowiadałam? :( Teraz żyję w zgodzie z dekalogiem, pomagam innym, staram się być dobrym człowiekiem, ale jak tylko los się do mnie uśmiechnie, to i tak wszystko za chwilę się zawala...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Człowiek jest sumą doświadczeń. To co się przeżyło nas kreuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale ja nic bardzo złego nie zrobiłam w życiu, jednak byłam daleko od kościoła. Żyłam w nieformalnym związku, z którego mam dziecko. Kłóciłam się z rodziną w imię idei, poglądów, sprawiedliwości. Goniłam za pieniądzem, nie patrząc na potrzeby bardziej potrzebujących. Teraz jestem inna, ale nic mnie się nie udaje, same porażki:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie powiedziałabym, że determinują, bo ponad nimi jest Boża Opatrzność. Twoja wolność też ma wpływ. Ale na pewno wpływają one Twoją rzeczywistość. Szczególnie, jeśli się nie wyspowiadałaś. Wiesz, szczera Spowiedź niesie nie tylko rozgrzeszenie, ale i uzdrowienie zranień spowodowanych grzechami. Spowiedź i Komunia Św. Ale Ty jesteś wierząca? Bo pytasz, ale zaznaczasz, że się nie wyspowiadałaś-więc nie wiem, czy jesteś niewierząca, czy nie wyspowiadałaś się z innych względów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jestem wierząca, teraz chodzę do kościoła, ale nie byłam u spowiedzi. Jednak coraz bardziej czuję, że muszę to zrobić. Tak jak napisałaś, chcę to z siebie zrzucić, oczyścić się i na zawsze pożegnać dawną mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no to szuraj do tej spowiedzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dasertyn
Aby przeszłość nie wpływała na naszą przyszłość musimy sobie i innym wybaczyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mądrze ktoś napisał - powyżej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×