Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość pyszałkaaa

Czy imiona Monika, Natasza, Borys i David to imiona patologiczne?

Polecane posty

Gość pyszałkaaa

Co o nich myślicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
te 3 tak, ale Monika? normalne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A jest w ogole cos takiego, jak "patologiczne" imie? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam wnuczka imieniem Dawid i zapewniam że nie jest z rodziny patologicznej.Ukończyl studia w jezyku angielsim z wyróżnieniem.Do ubiegłego roku był magistrem, obecnie zrobil doktorat. Skad wam sie to bierze smutni ludzie?😠

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pyszałkaaa
Moi sąsiedzi mają dzieci o takich imionach i patologia tam jest ;/ I jeszcze każdy mówi że one są patologiczne te imiona a ja bym chciała nazwać tak swoje dzieci bo mi się akurat bardzo podobają...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wystarczy przeczytać styl waszych wypowiedzi.Juz wiadomo kto jest tutaj patologiczny!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorce chodziło pewnie o to, czy te imiona są rodem z patologicznych rodzin, tak jak Dżesiki, Nikolki i Sandry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej ,ja mam na imie Natalia,moj maz ma na imie Robert, mamy 4 synow-Lukasz,Mateusz,Igor i Borys. Nie jestesmy rodzina patologiczna. Pracujemy na wysokich stanowiskach,jestesmy takze po studiach. Zycie rodzinne jest dla nas najawazniejsze. Wiadomosc zostala napisana jak najprosciej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pyszałkaaa
No mi chodziło czy naprawde te imiona sa przypisywane dzieciom z rodzin patologicznych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja zawsze miałam sentyment do wschodnich imion - dla syna planowałam nadać imię Borys a córce Lena - mam córkę Lenę, nazwałam ją tak zanim imię zaczęło być popularne... mnie drażnią imiona obcobrzmiące, pisane niezgodnie z wymową, np. Nicolette, Christian... i tu na ile zaobserwowałam kryje się "patologia".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×