Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Czy istnieje jakiś skuteczny krem ZAPOBIEGAJĄCY pojawianiu sie zmarszczek dla mł

Polecane posty

Gość gość

Takiej 25 letniej z gładka skórą ? Może jest ktoś kto stosuje od wielu lat i nie pojawiły się u niego zmarszczki? + poszukuję mega skutecznego balsamu do ciala lub olejku z bomba witaminową w składzie która zapewni mojej skórze 24h nawodnienie i uchroni przed procesem starzenia..Z góry dziękuję za wszystkie rady :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Proszę, tego szukaj w składnikach: www.femineus.pl/index.php?topic=6348.0 Znalazlam liste skladnikow, ktore sa niezbedne w pielegnacji skory, pomagajace zachowac skore w dobrej kondycji, o dzialaniu przeciwstarzeniowym. Nie jest to nic odkrywczego, ale raczej zbiorcze przypomnienie o tym, o czym dyskutujemy na forum. Moze lista ta pomoze ustalic codzienna pielegnacje lub wlaczyc do codziennego uzytku nowe skladniki: 1. Kwas glikolowy lub mlekowy (AHA) 2. Kwas salicylowy (BHA) 3. Retinol 4. Witamina C 5. Witamina E 6. Niacynamid 7. skladniki filtrow przeciwslonecznych Lista uzupelniajaca: 1. zielona herbata 2. izoflawony sojowe 3. ekstrakt z granatu 4. ceramidy 5. kwas linolowy, fosfolipidy" 00 I poczytaj forum Laboratorium Urody.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do ciała polecam olejek arganowy, ja jestem zachwycona jego działaniem, świetnie nawilża. A do twarzy ostatnio kupiłam sobie Argan Face Oil, też olejek, firmy bielenda, z kwsem hialuronowy,, który właśnie zapobiega powstawaniu zmarszczek, a istniejące już wygładza. Naprawdę to kosmetyk godny polecenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak kupować olej arganowy to 100% a nie jakąś mieszankę bielendy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czytajcie składy "olejków" z drogerii, bo większość z nich to mieszanka parafiny, silikonów i innych chłamów a ułamek składu to dodatek olejku parafina zatyka pory skóry, podobnie silikony i przez to naturalne olejki nie działają na skórę skutecznie parafina i silikony dają wrażenie pozornego wygładzenia skóry a pod tą nieoddychającą warstewką skóra się przesusza efekt takich "kosmetyków" wychodzi dopiero po jakimś czasie stosowania takiego "olejku"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dokladnie, nie szukaj konkretnej marki, konkretnego kremu tylko studiuj skład! witamina C, retinol, kwas hialuronowy, kolagen, peptydy pomagaja w walce ze starzeniem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja bym na twoim miejscu spróbowała tego www.kontact.pl/pl/p/Antystres-Emulsja-pod-oczy-i-na-powieki-30ml/7871 fajna emulsja pod oczy dla młodej cery, ze zmarszczami sobie radzi, wiem na swoim przykładzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ja na twoim miejscu bym nie spamowała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeżeli ktoś szuka mieszanki z witaminami to polecam 100% esencję focus z witaminami A, C i E. Jest w buteleczce z zakraplaczem, wystarczy 3-4 krople dziennie. Tu jest dokładny opis: www.arkana.pl/produkty/focus-therapy/esencja-witaminowa-focus-essence-100-vitamin-force . To mój ulubiony kosmetyk, bardzo ładnie rozświetla cerę. Można go kupić w gabinetach: www.arkana.pl/gdzie-kupic/partnerzy-gabinety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nerwka
Ja używam biolaser Perfecta, który sprawdza się genialnie u kobiet zarówno które już posiadają zmarszczki jak i dla tych, które są w pewnym wieku i chciałyby im zapobiec. Jest dedykowany teoretycznie dla kobiet od 30 roku życia, ale skoro czujesz już taką potrzebę to możesz śmiało go używać. W jednym opakowaniu masz dwa kremy na noc i na dzień. Oba mają inne działanie, ale oba w moim odczuciu są genialnie dobrane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie reklamuj tego szajsu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krem do twarzy na zmarszczki mozna szybko znalezc, ale teraz widze ze autorka watku pyta tez o cialo- istnieja w ogole takie kremy ktore naprawde potrafia zapobiec starzeniu sie skory na ciele?? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziękuję za wszystkie Wasze rady! Nie spodziewałam się że ktoś zechce mi pomóc to takie rzadkie szczególnie jeśli chodzi o internet, jestem naprawdę miło zaskoczona! :) Czy istnieje w takim razie krem, który zawiera wszystkie potrzebne dla skóry substancje te, które ktoś wypisał w kolumnie? Osobiscie nigdy nie widzialam żeby krem w swoim składzie zawierał nawet kilka z tych substancji na raz,dlaczego tak jest czy obecność jednej z nich ma zły wpływ na wchłanianie drugiej lub coś w tym stylu? Jeśli nie to w takim razie czy nie można zlecić zrobienie dla siebie kosmetyku zawierającego wszystkie te witaminy i ważne substancje?? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na uzywam serii od bielendy skin clinic professional i powoli widac efekty, najpierw skusilam sie na serum bo bylo na promocji a potem uzupelnilam kosmetyczke :) takze jak trafisz to popatrz sobie moze i Tobie pomoze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Żaden krem nie będzie zawierał wszystkiego, choćby dlatego, że niektórych składników nie można łączyć w jednym produkcie (np. kwasów i niacynamidu). Ale 3-4 produkty (na dzień serum/krem z antyoksydantami, plus potem krem z filtrem co najmniej 30+, wieczorem kwasy albo retinoidy) dadzą kompletną pielęgnację. A na spamerów bielendy uwagi nie zwracaj ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Aha, niczego zlecać nie musisz, są na rynku i gotowce, i są sklepy, gdzie kupisz półprodukty albo niemal gotowe kosmetyki, i sama możesz zrobić co trzeba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a propos półproduktów zajrzyj na "Biochemię Urody" tam można nabyć serum i inne d**erelki z witaminami itp. ja mogę polecić witaminę C w kroplach z apteki, można nią smarować twarz (Juvit C lub Cebion) kosztuje ok 15 zł więc taniocha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość wczoraj Możesz powiedziec coś więcej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Naprzykład polecić mi rzetelne kosmetyki oraz kiedy które stosować,proszęę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
serum tylko (albo aż) z witamina C na dobry poczatek powinno byc ok. warto poszukac naturalnych kosmetykow, jesli obawiasz sie kupowac w drogerii. BU rowniez ma spora oferte jesli chodzi o produkty przeciwzmarszczkowe. moze np. serum z witamina C na noc a rano na dzien krem z peptydami/ kolagenem i na to oczywiscie filtr? mysle ze na dobry poczatek tak bedzie ok :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czy ja wiem..sama witamina c to nie za malo?Jaki filtr i po co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
klaudynka, jak się nie znasz to się nie kompromituj!!!! Wit. C jest antyoksydantem i te się stosuje RANO. A kolagen w kremach do niczego nie jest potrzebny, starzenia się nie zahamuje w żaden sposób. Zresztą, wszyscy wiemy, która firma ci płaci za reklamę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak to jaki filtr i po co? Porządny, apteczny, 30 albo 50, nakładany w odpowiedniej ilości (łyżeczka na twarz i szyję). Nie wiesz, co to jest fotostarzenie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
o, proszę, tu masz odpowiedzi po co filtr, z obrazkami: www.laboratoriumurody.pl/forum/zmiany-w-skorze-na-skutek-dzialania-promieni-uv,t10626.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jaka markę według Ciebie reklamuję? w moim poscie jedynie widze ze wspomnialam o BU :) nie jestem wielkim znawcą kosmetykow i ich zawartosci, uzywalam serum z witamina C na noc, bo na dzien nie odpowiadala mi jego konsystencja, slizgal mi sie makijaz. dodatkowo sugerowalam sie artykulami ze strony azjatyckibazar, gdzie akurat serum z witamina C jest polecane na noc :) a patrząc na stan cery tej blogerki bardziej ufam jej poradom niż Twoim- anonimowego uzytkownika forum. nastepnym razem radze wziac trzy wdechy zanim dorwiesz sie do klawiatury i zaczniesz pieklić się przed komputerem czytajac czyjes wpisy na forum bo w tym momencie to Ty sie kompromitujesz pozdrawiam i zycze milego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
taką na B reklamujesz, i nie jest to BU, googli umiem używać Twój drugi nick reklamujący to samo to miranda90 , a trzeci kwiatek_pustyni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam jedno konto na kafeterii o nicku klaudyn_ka. to ze Ty sledzisz kazdy dodany post i tworzysz teorie spiskowe to już Twoja sprawa :) niczego nie reklamuję, nie bede tlumaczyc sie z marek, ktore wymieniam w swoich postach, pisząc o tym co stosuję. mysle ze autorka tego watku zamiast czytac Twoje pomysly rodem z CSI kryminalne zagadki kafeterii wolalaby dowiedziec sie czegos wiecej o kremach przeciwstarzeniowych, wiec nie bede sie wdawac sie z Toba w dyskusję. jesli bedzie Ci sie lepiej spalo z myśla ze jestem kafeteryjna spamerką- dobrze, niech Ci bedzie, pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Filtr to podstawa, jeżeli chodzi o twarz, jeżeli chodzi o ciało *******ałość zdrowe odżywianie i ogólnie higieniczny tryb życia. Reszta to tylko poprawianie sobie humoru, co też należy do higieny życia, pod warunkiem, że autentycznie sprawia przyjomność nakładanie tych mazideł, a nie jest traktowane jako walka z czasem, bo tej walki jeszcze nikt nie wygrał. Nic tak nie dołuje jak porażka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
filtr jest bardzo istotny, sama o nim czesto zapominam :/ ciezko mi znalezc wysoki filtr, ktory nie bedzie zostawial tlustej mazi na skorze, ostatnio kupilam matującą ziaję z filtrem 50, ale niestety twarz swieci sie jak latarnia :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×