Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

czy jak kobieta pierwsza walnie w twarz to facet ma prawo oddać?

Polecane posty

Gość gość
nawet musi, to sprawa honoru!nie wolno mu zrobić tego ręką. może kopa sprzedać , cegłą zajebać albo kijem , trzonkiem od łopaty ale nie ręką

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak niema zaco to sie oddaje, jak nieoddasz to mysli ze naezalo sie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
przecież równouprawnienie jest jak dostanie to ma prawo spotęgować strzał w jape

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
liść niezasłużony, bo nic nie zrobiłem. oddałem i teraz siedzi wyje że bije kobiety:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dobre. Trzeba było jeszcze z drugiej strony przyjebać by równo puchło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Uważam ze powinien ja wtedy rozsmieszyc żeby rozładować jej zlosc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawictwo pospolite 125
to zależy z jakiego powodu to zrobi .. Na przyklad jeśli uderzy go za to , ze ją zdradził -jasne jest wtedy ze nie powinien oddawac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no to pisałem że bez powodu w skócie - kupiłem zły sweter, ona sie wydarła, kazała oddać sweter. ja powiedziąłm, że w takim razie i ją i sweter mam w d***e i niech sama oddaje i wtedy uderzyła mnie w twarz, a ja oddałem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiesniaki się i o sweter pokloca. Trzeba było w domu oglądać z zona trendy modowe, katalogi, przemyśleć co najbardziej odpowiada , jaki fason, jaki kolor, a nie klocic się o p*****ly publicznie i jeszcze denerwujesz zone a potem bijesz cieniasie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Uważam, że nikogo nie wolno uderzyć w twarz. Ale w Polsce niektórym kobietom jeszcze się wydaje, ze są księżniczkami, co to mogą rycerzy policzkować. Ja też bym oddała na Twoim miejscu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gościu nie masz się co wstydzić normalnie sama bym jej liścia sprzedała książeczka od siedmiu boleści

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dostał w twarz za to że powiedział ze ma ja w d***e. Nie umiecie czytać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I co i to jest preteks zeby walnac faceta w twarz. No k***a kolejna książeczka :/ Nikogo nie wolno udezyc to fakt ale jak baba za nic takiego w twarz bije to co moze sie ma z nia cackac i przepraszac jeszcze. Jak dla mnie dobrze zrobil. Polac mu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wg.Mnie za taki tekst powinien przeleciec na drugą stronę sklepu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
O autorze twoja dupa sie tu wypowiada. Strzez sie ze nie przeleciales na druga strone sklepu :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
oczywiście że ma prawo! równouprawnienie mamy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tylko uważaj bo może się okazać że ona silniejsza;p koleżanka walnęła kiedyś kolegę w gębę (nawet nie wiem za co) a ten jej oddał. A ona go wtedy skopała obcasami tak że koleś skończył z pokrwawioną gębą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moim zdaniem tak, tylko uważaj bo tak jak napisał gość dziś możesz oberwać wtedy mocniej i cię dziewczyna przy wszystkich ośmieszy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Generalnie nie, bo jednak kobiety są słabsze, ale to zależy od sytuacji... ale jeśli uderzyła bez powodu w twarz ,albo z byle powodu to nie powinien sie juz z taka kobieta zadawac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
chlopie na twoim miejscu przez kolejnych 6 miesiecy dobrze bym ja obserwowal czy to sie bedzie powtarzac :/ bo jesli sie powtorzy znaczy sie ze trafila cisie zwyklawariatka nie bije sie ludzi bez powodu ty przynajmniej miales powod przesadziles ale nie miej wyrzutow nicsie nie stalo troche j popiecze i przestanie wina jest tylko jej ! i uwazaj takie wariatki moga ci narobic niezlego bigosu jak bedzie dzieckoto pozamiatanenie uwolnisz sie tak latwoa nawet gdyby to 100% niebedzie cie dopuszczac do dziecka:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie powinienes jej oddawać ,ale zastanowiłabym się na Twoim miejscu nad dalsza znajomością z nią

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to juz koniec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nikogo nie wolno bić. ja uderzy facet to należy natychmiast zostawić dupka. jak uderzy kobieta to należy w te pędy się pakować i zostawic tępą dzidę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×