Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

czy jemu zależy na mnie czy nie za bardzo?

Polecane posty

Gość gość

Jeśli odzywa się czasem jednym smsem dziennie ( ale dlugim typu dzien dobry Kochanie, tęksnie za Tobą, ciesze się ,że niedługo się zobaczymy itd) , czasem kilkoma i dzwoni ,a czasem ma nawet takie dni ,że sie nie odzywa jak ma dużo pracy ? (ale to raczej rzadko), poza tym to na spotkaniach jest mily ,czuły itd jak myślicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Lekcje dziecko odrobiłas?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie jestem dzieckiem, mam 26 lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Twoje pytanie jest na poziomie nastolatki. Facet pisze smsy takie i śrakie, czy on mnie kocha? Weź pomyśl sama.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie pytam sie czy mnie kocha, bo uważam ,że t nie ten etap tylko czy mu zalezy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Trzeba by znać jego i Ciebie żeby to ocenić. Na podstawie 2 zdań to niemożliwe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Po mojemu jak się pare dni nie odzywa ,to mu nie zalezy,pomysl sama,Jakbys byla zawalona robota,ale kochała faceta,to nie zadzwonilabys chociaż na piec minut?Juz to przerabialam.Były na moje pytanie,dlaczego się pare dni potrafi nie odzywać,odpowiadał,ze nic ciekawego się nie wydarzyło i on nie ma z czym konkretnym do mnie dzwonic.Głupia usprawiedliwiał am,go,ze przecież nie jest kobieta,ktora trajkocze przez słuchawkę o różnych p*****lach.Ale cos mi nie pasowało.Koniec końców rzucił mnie,bo stwierdził,ze to jednak nie to,on nie czue iskry,I dobrze,w sumie,teraz to widze po czasie. A jak masz wątpliwości,to go zapytaj,bo możemy tu gdybac i gdybac..,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hmm trudno powiedziec ale moj specjalnie wczesniej jezdzil do pracy juz o 6 bo wiedzial ze ja od 6 jestem na necie. On zaczynal dopiero o 7:30 ale przyjezdzal wczesniej zeby do mnie juz pisac....w miedzy czasie pisal smsy....i jakby tego bylo malo tez dzwonil. Kontakt mielismy caly dzien az do poznego wieczora. Gdy wracal z pracy zalatwial swoje sprawy i od 19 znow na necie do 22/23. Do tego przyjezdzal do mnie co 2-3 dni 80 km :) Wiec trudno powiedziec autorko czy twojemu zalezy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moj byly tak robil, potem sie okazalo, że mnie zdradzał. Nie pisał, bo był z inną

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A mój były nie miał innej,ale jak pisalam i tak odszedł,bo brakowało mu iskry. Autorko-raz jeszcze ,jak na kimś ci zalezy,to dzwonilabys do niego co 2-3 dni?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak długo sie znacie, jak długo jesteście razem. Razem to znaczy para czy narzeczeństwo. Jak można zadać pytanie nie podajac danych? Wyślij sms do wróżki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A co ma do rzeczy jak dlugo sa razem? Jak miesiąc to maja codziennie rozmawiać a jak 10 lat to raz na miesiąc,bo właściwie spwszystko sobie powiedzieli? Autorko,jak czujesz,ze jesteś lekcewazona,to pewnie tak jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moze znają się kilka dni a autorka wymaga 100smsów dziennie i wyznań niewiadomo jakich? W ogóle nie rozumiem jak mozna uważać że staż jest bez znaczenia. Dziwne jesteście.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale to jest chore to ty nie możesz do niego zadzwonić gdy się nie odzywa albo napisać? Czekasz aż on się odezwie a on może czeka aż ty i się zastanawia czy ci zależy i dlaczego on się tylko odzywa a ty nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jakby mu zalezalo to by napisal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja czasem sie odzywam te pierwsza, ale zwykle to jemu w tym daję inicjatywę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×