Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

czy jest mozliwosc ciazy ?

Polecane posty

Gość gość

Witam wspolzyjemy z dziewczyna od 3 miesiecy. Ostatnio wspolzylismy od 26-28 sierpnia. Podczas okresu ktory zaczal sie 25 sierpnia. Długość jej cyklu to około 32 dni. Wiem ze mozna zajsc w ciaze podczas okresu, ale jednak uzywalismy prezerwatyw ktore nie pękły jedyne co to podczas jednego stosunnku prezerwatywa nie była naciągnięta do końca penisa. Około 11 była chora kaszel, katar i pół dnia wymiotowała ale chorowała kilka dni. Ostatnio doszedł stres ponieważ zerwaliśmy. Jednak 17 września zauważyłem u niej biały sluz. Co według moich informacji oznacza okres płodny (jesli sie myle napiszcie) Narazie nie dostała okresu, czy jest możliwość ciąży ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Napisałeś dużo ale mało w tym sensu Albo stosowaliscie antykoncepcję albo nie Albo stosowaliscie sie do instrukcji albo nie Domniemywanie czegokolwiek przy tak nieregularnych cyklach to loteria, jeśli nie wiadomo kiedy sa dni płodne to stosuje sie antykoncepcję Czy byliście odpowiedzialni czas pokaze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Były prezerwatywy które nie pękły

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie jest, nie jest, nie panikuj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy tak się ruchoasz jak piszesz to współczuję *****czowi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie jest to możliwe. bez przesady. Dobrze że się zabezpieczacie, ale prezerwatywa może pęknąć, więc starajcie się współżyć tylko w dni niepłodne - wtedy unikniecie wpadki. Wyznaczanie ich nie jest trudne, teraz są już nawet testery na ślinę np Afrodyta. Wydaje mi się że warto coś takiego mieć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×