Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Czy jest możliwość zajścia w ciąże?

Polecane posty

Gość gość

Podczas okresu kochałam się z chłopakiem ,jednak nie skonczyl we mnie tylko na moich wargach sromowych (ogólnie w tamtych okolicach) Dzień po okresie także była podobna sytuacja z tym ,że wszedł do połowy we mnie i ciągle znajdował się w tych okolicach po kilku minutach od wytrysku po seksie oralnym. Czy jest możliwość zajścia w ciąże w takiej sytuacji? Cykle mam zazwyczaj 28-30 dniowe. Dzisiaj w 8 dniu cyklu mam biały śluz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja pier/dolę, znów to samo :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bywalec F8 dziś Świat by się nie zawalił, jakbyś na to nie odpowiedział :O Do autorki - raczej nie ma możliwości zajścia w ciążę podczas okresu przy tej długości cyklu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mozesz juz kupowac spioszki,wozeczek....w okres jest malo realne zaplodnienie ale dzien po okresie juz tak tym bardziej ze wprowadzil ci w cipkulinke swojego wacka po oralu i po wytrysku zatem jego wacek byl zabrudzony nasieniem ktore wprowadzil w ciebie podczas tej polowicznej penetracji...z moja kobieta zmajstrowalismy w identyczny sposob dzidziusia:) powodzenia na nowej drodze zycia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No nie wiem. Ja raczej obstawiam na niezbyt zorientowaną młodzież. Kiedyś sama takie pytanie zadawałam (sobie), to wykazuję chociażby minimalne zrozumienie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Posiedzisz kilka lat na Kafe, to spojrzysz na to innym okiem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×