Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Annnnnnnna

Czy jest tu dziewczyna która przed utratą cnoty uprawiała sex analny i oralny

Polecane posty

Gość Annnnnnnna

Tak się zastanawiam... czy są tu takie dziewczyny jak ja, niby jestem dziewicą, ale nie raz robiłam komuś loda i uprawiałam seks analny, nie mogę się przełamać żeby stracić dziewictwo, nie znalazłam tej właściwej osoby, ale jestem po prostu ciekawa seksu, nie jestem już młoda, mimo wszystko chcę zachować cnotę dla kogoś wartościowego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zupka kalafiorowa
Tak, ja robiłam loda trzem chłopakom, natomiast z jednym z nich dodatkowo seks analny, ponieważ bardzo namawiał mnie na seks. Ja natomiast chciałąbym zachować dziewictwo dla kogoś specjlanego, a do tej pory czułam że takiego nie spotkałam. Zgodziłam się na seks analny, chociaż nie jestem z tego dumna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majkaaaa21
U mnie spowodowane jest to względami religijnymi. Uważam, że kobieta powinna zostać dziewicą do ślubu, bo tak jest napisane w Piśmie Św. Seks oralny to jak pieszczoty ręką, tylko inną częścią ciała, a ręczne pieszczoty nie są zabronione. Sądzę więc, że Bóg nie ma nic przeciwko temu, że pieszczę mojego chłopaka ustami. Przed obecnym chłopakiem miałam innego, któremu też jak to się mówi "robiłam loda", ale nic więcej, bo wiedział że jestem praktykującą katoliczką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Eee... przecież jeśli to robiłyście, to straciłyście dziewictwo. Naprawdę myślicie, ż chodzi w tym tylko o tę całą błonę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Annnnnnnna
zupka kalafiorowa - To mi facet zrobił minetę, później ja mu laskę i mnie błagał o seks i SAMA zaproponowałam anal, jego mina była bezcenna, zrobiliśmy to podczas jednaj nocy 3 razy. Oczywiście nie jestem z nim, zresztą to nie był nawet Polak, tylko Szwed, i tak mieszkamy w innych krajach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CleanicDemioj
Dla mnie obciąganie to obrzydlistwo, nie rozumiem dlaczego dziewczyny godzą się wkładać w swoje usta czyjegoś penisa. Sex analny to co innego, bo to tyłek. Tyłek i tak jest brudny, więc nie ma obrzydzenia, gdy wchodzi tam penis. Natomiast pochwa jest przeznaczona tylko dla męża i tylko na niego czeka. Bez problemu uprawiam anal, ale jestem dziewicą. Tak w ogóle to zamierzacie o tym mówić przyszłemu mężowi kiedyś? Bo ja nie. W jego oczach będę 100% dziewicą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A czytałaś Biblię? "Kto pożądliwie spojrzy na kobietę już dopuścił się z nią cudzołóstwa" (Mt 5, 27-28). A co dopiero gdy ona robiła mu loda...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Będziesz dla niego dziewicą na 100% jak mu nie powiesz. A jak powiesz to na ile, na 80%? Albo jesteś dziewicą albo nie, w tym wypadku - nie. Po co się oszukiwać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Annnnnnnna
A chcecie powiedzieć o tym wszystkich Waszym przyszłym facetom? Bo ja absolutnie nie, po co mają wiedzieć, że ktoś już mnie 'walił w tyłek'? Albo spuścił do ust? Powiem mu najwyżej tyle, że ręką robiłam, uważam, że facet im mniej wie tym lepiej śpi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy jak jestem facetem i nie wyobrażam sobie bym mojej ukochanej Ani miał się "spuszczać" do ust, to jestem nienormalny? Jak dla mnie to jest upadlające dla kobiety, a już zwłaszcza, jeśli ją kocham.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
autorko, skoro uprawiałaś już seks, nieważne czy oralny czy analny, to już nie jesteś dziewicą. To że nie dałaś nikomu ci*y załadować k*tasem nie zmienia faktu, ze się już pościłaś, tylko w inny sposób

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asia Sweet
Ja miałam dość niechlubne życie erotyczne gdyby ktos tylko o tym wiedział..... Sex z Murzynem z wymiany studenckiej, sex z Turkiem na wakacjach, oprócz tego oczywiście kilku Polaków. Ale zawsze tylko oral i anal, nigdy prawdziwy sex dopochwowy, bo to chcę przeznaczyć dla mężczyzny który zostanie moim mężem. W każdym razie grzeczna nie byłam, bo połykałam każdemu, a anal naprawdę uwielbiam (nie to co dziewczyna wyżej że się tego wstydzi). Jednak mój przyszły mąż nie będzie o tym wiedział. Czy z powodu tego, że chcę mu dać coś wyjątkowego, znaczy że mam życ jak zakonnica?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To chyba prowokacja, robią loda i anal i uważają się za porządne. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak, bo nie można nie żyć jak zakonnica i jednocześnie zostawić coś wyjątkowego dla tego jedynego. Wasza hipokryzja koleżanki mnie przeraża.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość powiem ci że kiedyś też
mam podobne podejście co Asia Sweet. Mi rodzice bardzo wpajali, że dziewczyna musi zostać dziewicą do ślubu, a krew na prześcieradle to najlepszy dar dla męża; dowó że kobieta się szanowała. Ja się szanuję, ale to nie znaczy że mam żyć jak mniszka. Nie mam żandych oporów przed seksem oralnym oraz doodbytniczym, bo to się jakby nie liczy. Seks prawdziwy jest w pochwie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Asia sweet nikt nie twierdzi, że masz żyć jak zakonnica, ale nie, bać hipokrytką, twierdząc, że to co najcenniejsze zostawiasz temu jedynemu, skoro inni brali cię jak dziwkę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Annnnnnnna
gość - Psychicznie może już tak nie jestem dziewicą, bo coś tam przeżyłam i to nie raz, ale fizycznie nią jestem, czekam na swojego kandydata, zresztą już go znalazłam 2 lata temu, ale nie mogliśmy być razem, może dlatego mam blokadę przed normalnym seksem, bo to właśnie z tamtym to chciałam zrobić. No nie wiem, anal i oral to tylko takie zastępstwo, bo mnie już bardzo ciągnie do seksu, a dopiero pod koniec studiów się przełamałam i zaczęłam się tak zabawiać z mężczyznami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W arabskich krajach to norma jest. Anal, oral, między nogi i ufff jakoś się wianek do nocy poślubnej dowiezie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Łona jest Aniołem
Jeśli dziewczyna nikogo nie zabiła,pobiła ,oczerniła ,okradła etc to myślę że niezależnie od technik seksualnych jakie preferuje może nazywać się porządną .:) (możecie to sobie przepisać jako złotą myśl do kajecika ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Annnna tak czy inaczej, nie jesteś dziewicą w 100%.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Annnnnnnna
A ja też się tego nie brzydzę ani nie krępuję, zawsze się zastanawiałam jak to będzie, a poszło bez mrugnięcia okiem, ale pewnie dlatego, że już dojrzałam do tego wszystkiego. Najlepsze jest to, że te wszystkie sytuacje się z przygodnymi mężczyznami, najczęściej z innych Europejskich krajów, ale nie z Murzynami czy Muzułmanami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W Turcji i w krajach arbskich mlode Turczynki/Arabki taki rodzaj sexu uprawiaja ze swoimi chlopakami zeby byc dziewicami do slubu. Moim zdaniem to jest hipokryzja bo to ze nie uprawiaja sexu zwylego nie jest potwierdzeniem ich "czystosci".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
łona jest Aniołem, nie rozśmieszaj mnie porządna dziewczyna co dawała ładować w du*pę i obciągała - wzór cnót po prostu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Łona jest Aniołem
"ale nie z Murzynami czy Muzułmanami" W takim razie niechybnie zostaniesz św.Anną od Krzyża (Celtyckiego) :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Łona jest Aniołem
"łona jest Aniołem, nie rozśmieszaj mnie porządna dziewczyna co dawała ładować w du*pę i obciągała - wzór cnót po prostu " jeśli to nie kryptoreklama ;) to tak czy siak bardzo to nudne .:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No ja bym sobie nie dala nigdy "ladowac" w tylek to jest dla mnie mega ponizajce i nie zrobie tego nawet z wlasnym mezem. Na szczescie nie namawia mnie do tego. I nijak ma to sie do czytsci przedslubnej bo sex analny na maxa zle sie kojarzy z czyms do granic mozliwosci brudnym czyli kupa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak tak traktujecie "kogoś wyjątkowego" to ja dziękuję wolę być tym niewyjątkowy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i mają dziewczyny rację, nie każda chce tracić cnotę z niepewnym facetem, ale pobawić się z nim w iny sposób przecież można, dziewczynom też hormony buzują, nam też się chce fizyczności

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fikollka
Ja unikam seksu normlanego, bo nie chcę ciąży. Seks analny jest namiastką, zarówno dla mnie jak i dla mężczyzn. A jest przy okazji dodatkowy plus czyli to, że nadal jestem dziewicą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewicami nie jesteście tylko macie błonę nic więcej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×